OP starší přípravky - 3. kolo : 3. - 5.9.

V DERBY NEJVĚTŠÍCH KLUBŮ KLATOVY NEUDRŽELY VEDENÍ

Ve velkém stylu zahájili derby v Sušici hosté, kteří ale své získané vedení 1:3 neudrželi a body zůstaly u Otavy. Také v dalších zápasech dominovali domácí . Již první kolo naznačilo, že oba venkovské kluby Mochtín a nováček Nalžovské Hory to nebudou mít v souboji s většími kluby snadné.

Luby  -  Nalžovské  Hory 9 : 0 (4 : 0)

Branky: Pivoňka Matěj 4, Flosman 2, Hais Jakub, Ježek Marek, Malát Sebastien; Rozhodčí: Diepold Petr. Diváků: 20.

Sušice -  Klatovy  5 : 3 (4 : 3)

Zápas zahájili hosté velkým tlakem a postupně jsme si vypracovali několik šancí, ze kterých třikrát skórovali a získali vedení o dvě branky. V závěru  první půle několika individuálními chybami o vedení přišli a domácí otočili poločasový výsledek na  4:3. Snaha Klatov po přestávce o vyrovnání končila na pozorně bránící obraně soupeře. V závěru zápasu hráli vabank, čehož domácí využili a pátým gólem své vítězství pečetili.

Sestava Klatovy : Valeš Ondřej, Tománek Matyáš, Baselides Petr, Šimek Petr, Valečka Václav, Andrlík Petr, Shklyarskyy Bohdan, Havlíček Jan, Baxa Dominik, Daněk Tomáš.

Trenér Zdeněk Mazanec který k zápasu uvedl : „Z výsledku utkání jsem zklamán. Zápasu by slušela více remíza. Ukazuje se, že v novém systému hry bude každý hráč mít mnohem méně času na hru. Daleko více se ukáže výkonnostní rozdíl mezi jednotlivými hráči. Věřím, že do dalšího zápasu se naši hráči poučí a dosáhneme lepšího výsledku."

Nýrsko –  Mochtín   18 : 0 ( 7:0)

Pavel Vacek

Jednoznačné vítězství domácího celku na úvod sezony.Hosté tentokrát neměli žádnou šanci.Domácí potěšili přítomné diváky nejen počtem gólů,ale i předvedenou kolektivní hrou.

Branky 14.,20.,26,.27.,29.,35.Vacek Adam, 6.,11.,13.,40.Pavlík Jakub, 5.,39.Böhm Sebastien, 32.,34.Pukač Kristián,37.,39.Bastl Martin, 8.Brož Michael, 40.Hoidn František. Rozhodčí: Bína Roman.  Diváků : 40