ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 4. .kolo 28.-29.8.2010

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

DIVIZNÍ ŽÁCI SI PŘIPSALI PRVNÍ CENNÉ VÍTĚZSTVÍ

Po dvou prohrách dokázali starší žáci  divizní Sušice překvapit v jižních Čechách a přivést si první vítězství v novém ročníku této soutěže. Splnili tak svůj cíl, odčinit velice špatný výkon z posledního zápasu, kdy doma prohráli 1:7 z rezervou z jihočeské metropole. Trenérům se vyplatilo udělat na rozdíl o minulého zápasu několik korektur v sestavě a tři body jsou pro všechny další tolik potřebnou motivací.

---

STARŠÍ   ŽÁCI

Jindřichův Hradec – Sušice  1 : 5 (1 :  1)

Prvního gólu se dočkali domácí, když po nedorozumění mezi obránci šel domácí útočník sám na branku a s přehledem proměnil. Pak už stříleli jen hosté. Do přestávky stačil vyrovnat Heřman Svoboda. Druhý poločas byl zcela ve znamení hostů. Další dvě trefy přidal výborně hrající Heřman Svoboda, po jednom přidali Pavel Švec a Jirka Sedláček.

Trenér  Sušice Pavel Hubáček : Už při rozcvičení bylo vidět, že se na zápas těší a že chtějí získat konečně už i nějaký ten bod do tabulky. Všichni kluci, kteří nastoupili si zaslouží za tento zápas poděkování za příkladnou bojovnost až do konce zápasu a nezbývá jen doufat, že s tímto pojetím budou pokračovat i nadále.“

Sestava: Havránek Filip, Šoural Tomáš, Skrbek Ondřej, Myslík Pavel, Šašek Martin, Dlouhý František, Sedláček Jiří, Šimek Michal, Svoboda Heřman, Švec Pavel, Zachata Josef, Pešek David, Ondro Marek

1.  FK Tábor           3   3   0   0   16:  2     9 (  6)

2.  T. Prachatice      3   3   0   0   18:  5     9 (  6)

3.  Český lev Beroun   3   3   0   0    9:  1     9 (  6)

4.  Sparta Pr. B       3   2   1   0   13:  5     7 (  4)

5.  Č. Budějovice B    3   2   0   1   11:  2     6 (  0)

6.  FC Písek           3   2   0   1    8:  5     6 (  3)

7.  Domažlice B        3   1   0   2    3:  4     3 (  0)

8.  Jind. Hradec       3   1   0   2    7: 10     3 ( -3)

9.  Vikt. Plzeň B      3   1   0   2    7: 11     3 ( -3)

10.  Sušice             3   1   0   2    7: 12     3 (  0)

11.  Doubravka          3   1   0   2    4: 10     3 ( -3)

12.  FK  Příbram B      3   0   1   2    4: 12     1 ( -5)

13.  SK Motorlet        3   0   0   3    0: 13     0 ( -6)

14.  Sedlčany           3   0   0   3    2: 17     0 ( -6)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Jindřichův Hradec – Sušice  5 : 1 (3 :  0)

Mladší žáci, jak je jejich zvykem sice příkladně bojovali, ale narazili na velice kvalitního soupeře, na kterého prostě neměli. Domácí byli rychlejší, důraznější a přesnější. Po prvním poločase už vedli 3:0. Hosté v druhém poločase se snažili s výsledkem ještě něco udělat, více se tlačili k brance domácích, podařilo se jim i snížit na 1:3, ale na víc už jim  síly nestačily. Domácí ke konci přidali ještě dva góly.

Sestava: Kožmín Filip, Homolka Lukáš, Jurga Jakub, Hubáček Patrik, Brabec Jakub, Pojar Jakub, Kutil Jiří, Miškovič Filip, Klas Martin, Hájek Lukáš, Dohnal Martin, Jána František, Klas Daniel, Bernátek David, Dryk Jakub

1.  Č.Budějovice B     3   3   0   0   19:  6     9 (  3)

2.  FC Písek           3   3   0   0   14:  3     9 (  6)

3.  Sparta Pr. B       3   2   1   0   14:  5     7 (  4)

4.  FK Tábor           3   2   1   0    6:  3     7 (  4)

5.  Sedlčany           3   2   0   1    9: 11     6 (  0)

6.  SK Motorlet        3   1   1   1    8:  4     4 ( -2)

7.  FK  Příbram B      3   1   1   1    7: 11     4 ( -2)

8.  Sušice             3   1   0   2   14: 13     3 (  0)

9.  Jindř.Hradec       3   1   0   2    8:  9     3 ( -3)