IV. TŘÍDA - skupina A, B 2 .kolo 28.-29.8.2010

IV. TŘÍDA  - skupina  A

NOVÁČKOVÉ SI TO ROZDALI V ŽELEZNÉ RUDĚ

Drtivou většinu sedm mezi  jedenácti účastníky skupiny A nejnižší okresní soutěže mužů tvoří B týmy.

Dva z nich jsou nováčkové , kteří si to mezi sebou rozdali na hřišti v Železné Rudě. Bolešinská rezerva zde pomstila debakl svého A týmu z minulého kola III. třídy a brankou benjamínka Radka Farného  dvě minuty před koncem si připsali do tabulky první tři body.

---

Křenice  - Měčín B   0 : 3 ( 0: 2)

Branky: 22. (PK) a  67. Kadlec Petr , 9. Šos Josef; Rozhodčí: Dykalov Jurij; ŽK: 1:0. Diváků:  20

Ježovy -  Vrhaveč B   1 : 2 ( 1: 1)

Branky: 20. Neubauer Miroslav – 6.  Švátora Karel 88. (PK) Frank Karel; Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 3:3. Diváků: 30

Ž. Ruda B  -   Bolešiny B   2 : 3 ( 1: 2)

Branky: 19. a 59. Ngo Min Tiep  - 31. a  35  Vraný Dominik , 88.  Farný Radek ml.; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 1:3. Diváků: 30

Strážov B -  Janovice B   7 : 0 ( 3: 0)

Hosté byli do 15.minuty lepším celkem, ale postupně přebírali iniciativu domácí. Výsledkem byla branka Webra, jehož střela  z 11 metrů od tyče skončila v síti hostů.V dalších minutách  již  domácí ovládli hru a viděli diváci sérii nevyužitých příležitostí .Až ve 40.minutě po rohovém kopu Jandy si na přetažený centr na zadní tyč naběhl Fremut a přesně mířený míč z jeho hlavy znamenal zvýšení  na 2:0. O čtyři minuty později Janda znovu poslal centrovaný míč před branku hostů a šestnáctiletý J.Hosnedl svojí premiérovou brankou za tým mužů upravil konečný stav první půle na 3:0.

Do druhého poločasu mužstvo domácích nastoupilo s vědomím bezpečného vedení  a jejich vlažný výkon  ožil v 65.minutě , kdy Marek Šlégl krásnou brankou z 25 metrů po zemi k tyči nedal brankáři Dukly šanci 4 : 0. V 68.minutě zaútočil  po levé straně Plíhal  , který svůj průnik zakončil pátým gólem v síti janovické rezervy. O minutu po té se měnilo opět skóre na účtu hostů, kdy svůj únik z poloviny hřiště přesně zakončil Webr 6:0. V 84.minutě udělal krásnou tečku za vysokým vítězstvím strážcovského béčka Karel Kalista, který po centru Švůgra se blýskl střelou nůžkami  7 : 0.  Další brance v síti po střele Plíhala skončila na břevně a od něho se odrazila před brankovou čaru  do hry.

Vedoucí týmu Josef Vaněk neskrýval po skončení spokojenost s výhrou a na adresu hráčů uvedl:“ Chtěl bych všem hráčům za dnešní výkon poděkovat „.

Sestava SK Strážov B: J. Nový – L. Fremut, M. Šlégl, P. Kollross (67. M. Ondřej), R. Kalista – V. Janda, K. Kalista, M. Plíhal, M. Denk (55. T. Švůgr) – P. Weber (76. M. Hosnedl), J. Hosnedl (55. J. Soušek).

Branky: Weber Petr 2, Hosnedl Jiří, Fremut Ludvík, Plíhal Martin, Šlegl Marek, Kalista Karel; Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 2:2. Diváků: 80.

2 : 0 po té kdy míč z hlavičky Fremuta (třetí zleva)skončil v brance hostů

Další foto z utkání : ZDE

Bezděkov – Spůle   1 : 0 (1 : 0)

Branka : 40. Nadýmáček P. ŽK: 1:0. Rozhodčí : Vondáček Václav.

1.  Vrhaveč B          2   2   0   0   11:  2     6 (  3)

2.  Měčín B            2   2   0   0    4:  0     6 (  3)

3.  Strážov B          2   1   0   1    9:  3     3 (  0)

4.  Dlažov             1   1   0   0    3:  2     3 (  0)

5.  Bolešiny B         2   1   0   1    3:  3     3 (  3)

6.  Křenice            2   1   0   1    2:  4     3 (  0)

7.  Janovice B         2   1   0   1    4:  8     3 (  0)

8.  Bezděkov B         2   1   0   1    2:  9     3 (  0)

9.  Ž. Ruda B          1   0   0   1    2:  3     0 ( -3)

10.  Spůle              2   0   0   2    1:  3     0 ( -3)

11.  Ježovy             2   0   0   2    2:  6     0 ( -3)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

NALŽOVSKÉ HORY NECHTĚJÍ HRÁT DRUHÉ HOSLE

Skupina B IV. třídy mužů  sestupem třech celků (N.Hory, Kolinec a Velhartice) se daleko více zkvalitnila. Úvodní dvě kola naznačila kde je třeba hledat favority . Určitě mezi ně budou patřit  Nalžovské Hory,Velhartice  ale očekávání dosud nenaplňuje třetí sestupující Kolinec. Dobře poskládaný kolektiv má i béčko FK Svéradice , zlobit budou rovněž Zavlekov , překvapit může mladý celek z Kašperských Hor , svojí kvalitu bude mít také omlazený Pačejov B . Pokulhává zatím Sokol Milčice, který doma ztratil tři body s nováčkem s béčkem Žihobce.

---

Soběšice - Nalž. Hory 1: 5 ( 0: 0)

Branky: 89. Melikant Matouš – 70.,8. a 85. Štěch Petr, 78. Štěpánek Jindřich,  88. Šmrha Lukáš; Rozhodčí: Veverka Jan; ŽK: 3:1. Diváků:  30

Svéradice B - Zavlekov 4: 1 ( 3: 0)

Domácí o své nečekaně snadné výhře rozhodli v prvním poločase, když se střelecky prosadili oba jejich útočníci Říha s Vlčkem. I hosté si vytvořili řadu šancí, ale všechny jejich pokusy mířili mimo branku. Na začátku druhého poločasu ještě svitla hostům jiskřička naděje, když po pravé straně pronikl zkušený Makrlík a předložil míč před odkrytou branku Fousovi. O chvilku později však domácí Říha dokončil hattrick a utkání tím definitivně rozhodl.

Branky: 21.,39. a  58. Říha Štěpán,17.Vlček Jakub – 50. Fous Jan; Rozhodčí: Mácal Roman; ŽK:1:3 . Diváků: 40

Kašp. Hory - Velhartice 2: 2 ( 1: 0)

Petr Tomek

Diváci v Kašperských Horách viděli velmi vyrovnané utkání. Hráči obou týmů bojovali na hřišti po celých 90 minut naplno. Na konec rozešli se spravedlivou remízou.

Branky: 10. a  52. Uxa Lukáš  - 47. a 49. Rendl Kamil ; Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 1:1. Diváků: 55

Pačejov B -  Kolinec  4 : 1 (1 : 1)

Po vyrovnaném prvním poločase se po změně stran domácí dokázali brankově prosadit a vybojovat zaslouženou výhru.

Branky:  Pavel Polena 2,  František Štěpán a Jan Kodýdek - l Jan Kul. Rozhodčí Hovorka, 50 diváků; ŽK  1 : 2

Sestava domácích:Kalčík – Smolík – Hosnedl – Korda –  Rohlíček - Hlůžek V. - Kareš – Cihlář - Polena – Štěpán – Klásek.Střídali: Mareš – Ticháček – Hlůžek J. – Kodýdek

Milčice -  Žihobce B 2: 3 ( 1: 1)

Branky: Kubáň Jaroslav 2 - Melka Roman 2, Josefík J.; ŽK: 1:1. Diváků: 30.

1.  Nalž. Hory         2   2   0   0    8:  1     6 (  3)

2.  Svéradice B        2   2   0   0    5:  1     6 (  0)

3.  Kašp. Hory         2   1   1   0    6:  3     4 ( -2)

4.  Velhartice         2   1   1   0    6:  3     4 (  1)

5.  Zavlekov           2   1   0   1    8:  5     3 (  0)

6.  Pačejov B          2   1   0   1    5:  5     3 (  0)

7.  Žihobce B          2   1   0   1    3:  3     3 (  3)

8.  Milčice            2   0   0   2    3:  7     0 ( -3)