OKRESNÍ PŘEBOR , III. TŘÍDA 2 .kolo 28.-29.8.2010

O K R E S N Í      P Ř E B O R

FAVORITÉ RABOVALI NA HŘIŠTÍCH NOVÁKŮ

Ve třetím kole se favorité okresního přeboru dokázaly prosadit na hřištích soupeřů. Korunního prince minulého ročníku Sokol Nezamyslice nevyvedlo z rovnováhy ani klopýtnutí v minulém kole v podobě prohry na svém hřišti s béčkem Sušice  a na hřišti nováčka ve Velkém Boru vybojoval cenné vítězství. Lídr tabulky TJ Žichovice  vysokou výhrou  na hřišti nováčka v Měcholupech si výrazným způsobem vylepšil skóre a nejlepší střelec Radim Šiška je rovněž na čele kanonýrů OP. Vystrkovat růžky  začínají rezervy Startu Luby ,  Mochtína a Chanovic , které se za sebou seřadily mezi prvními pěti   týmy tabulky.

---

Velký Bor -  Nezamyslice 0: 2 ( 0: 1)

Miloslav Kolář

Před slušnou návštěvou odolávala obrana domácích pod taktovkou Jirky Brabce až do 43' minuty, když po špatné malé domů Palečka proměnil PK Soutor. Když ve druhé půli neproměnili golové šance Vrána a Červený, korunoval zasloužený zisk třech bodů hostů střelou z 20 metrů Vinický.

Branky: 43. Soutor Martin(PK),65.  Vinický Radek; Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 1:2. Diváků:  130

Měcholupy  - Zichovice 1: 6 ( 1: 3)

Branky: Dražka Petr - Chod Oldřich 2, Harenčák Jiří, Šiška Radim, Piller Karel, Brož Karel; Rozhodčí: Bureš Michal; ŽK: 1:0 . Diváků: 50

Žihobce -  H. M. Boží 2: 0 ( 1: 0)

Luboš Peleška

Domácí měli v úvodu zápasu více ze hry. Jejich převaha byla brankově vyjádřena ve 25.minutě, kdy po rychlém protiútoku nejprve M.Dobný orazítkoval tyč branky hostů, odražený míč však vzápětí poslal do sítě Václav Staněk.Ve 35.minutě však přišel zkrat stejného hráče, kdy po faulu na svého spoluhráče počastoval hostujícího hráče neslušnými slovy za což ho rozhodčí okamžitě vyloučil...

Hra se poté opticky vyrovnala, ale jen díky tomu že se domácí začali více soustředit na obranu a do protiútoku přecházeli jen brejkovými výpady.A právě díky soustředěné obraně domácích se hosté ve druhém poločase dostali je ke dvěma vyloženým šancím, tu největší spálil asi čtvrthodiny před koncem hostující útočník, kdy sám na malém vápně hlavou trefil jen břevno domácí brány.Na druhé straně měl hostující brankař mnohem více práce se střelami domácích útočníků z rychlých protiútoků. Nestačil až na blafák Reného Šikla v 87.minutě, kterým domácí záložník definitivně rozhodl o osudu utkání.

Branky: 25. Staněk Václav, 87. Šikl René; Rozhodčí: Haviar Štefan; ŽK: 1:4; ČK: 1 : 0 (35.min. Staněk Václav ). Diváků: 60

V. Hydčice -  Vrhaveč 1: 1 ( 1: 0)

Branky:23.  Korda Pavel -60.  Pojar Miroslav; Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 2:5. Diváků:  30

Luby B  - Bezděkov 5: 1 ( 2: 0)

Jednoznačné vítězství domácí rezervy, které se dařilo herně a dokázala se prosadit i střelecky.

Branky: Bešta Jiří 2, Voráček Josef, Kovařík Vlastimil, Voráček Přemysl - Ouda Pavel; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: 2:5. Diváků: 100

Mochtín B  - Sušice B 4: 0 ( 2: 0)

Hosté odehráli zápas jen s deseti hráči, přesto podali velmi dobrý výkon. Pozorně bránili, podnikali nebezpečné brejkové akce, přesto jejich nejlepším hráčem byl golman Jiří Kodýdek a to i přes čtyři obdržené branky. Domácí tým se trvale tlačil do ofenzivy, ze které nakonec vytěžil čtyři pěkné branky. Ty úvodní dvě zaznamenal čerstvý ´pětatřicátník Petr Černý (18. a 38.min.), v 55.minutě se golově prosadil Dalibor Dvořák, účet podtrhl 28.minut před koncem svojí přesnou střelou k pravé tyči střídající 16 letý benjamínek Jiří Flodr. S přehledem utkání rozhodoval Jiří Petržílka z Horažďovic.

Branky: Černý Petr 2, Dvořák Dalibor, Flodr Jiří; ŽK: 1:0. Diváků:  50

Chanovice B -  Janovice 2: 0 ( 0: 0)

Václav Brejcha

V prvním poločase se hra přelévala střídavě před oběma brankami , bohužel pro diváky však bez větších brankových příležitostí. Utkání bylo bojovné a poměrně tvrdě hrané,rozhodčí Bína musel 6 x vytáhnout žlutou kartu. Ve druhém poločase už přišli i branky a byli to domácí ,kdo se po dvou pěkných,rychlých akcích ,prosadili. Hosté ve snaze utkání alespoň zdramatizovat , přidali ,ale několik brankových příležitostí nedokázali využít a tak odjížděli domů s prázdnou.

Branky: 56. Kandra Jan, 60. Polena Michal; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 2:5. Diváků: 50

Nejlepší kanonýři po 3.kole:

5 branek: Šiška Radim (Zichovice),4 branky: Soutor Martin (Nezamyslice), 3 branky: Bešta Jiří (Luby B),

1.  Zichovice          3   3   0   0   13:  3     9 (  6)

2.  Luby B             3   2   0   1    8:  3     6 (  0)

3.  Nezamyslice        3   2   0   1    8:  4     6 (  0)

4.  Mochtín B          3   2   0   1    7:  5     6 (  3)

5.  Chanovice B        3   2   0   1    6:  4     6 (  0)

6.  Vrhaveč            3   1   2   0    4:  2     5 (  2)

7.  Žihobce            3   1   1   1    4:  4     4 ( -2)

8.  Janovice           3   1   1   1    3:  4     4 (  1)

9.  H. M.  Boží        3   1   0   2    3:  5     3 (  0)

10.  Velký Bor          3   1   0   2    3:  5     3 ( -3)

11.  Sušice B           3   1   0   2    3:  9     3 (  0)

12.  V. Hydčice         3   0   2   1    4:  5     2 ( -4)

13.  Bezděkov           3   0   1   2    4: 10     1 ( -2)

14.  Měcholupy          3   0   1   2    2:  9     1 ( -5)

---

III.   T Ř Í D A

NA TÝNCI SE HRÁL POUZE POLOČAS

Ve třetím kole okresních soutěží dospělých se poprvé v tomto ročníku v soutěžích mužů utkání nedohrálo. Stalo se tak na Týnci kam přijely k derby Neznašovy pouze s devíti hráči, když obout kopačky musel i součastný sekretář klubu Jindřich Štraser. Nicméně po poločase již na hřiště žádný z aktérů zápasu nenastoupil, neboť u týmu hostů hned trojice hráčů pro zranění odstoupila ze hry a druhou půli  nemohl rozhodčí zápasu Jiří Dolejš z důvodu malého počtu hráčů Neznašov, který klesl pod sedm  již zahájit . Z  debaklu z minulého kola v Železné Rudě se vzpamatovaly Bolešiny, které si nejtěsnější výhrou nad Malým Borem připsaly první vítězství. Hosté byli ale velice nespokojeni s verdikty rozhodčího , který prý je výrazně poškodily. Po třetí za sebou na domácím hřišti nastupoval nováček z Hartmanic a po dvou remízách tentokráte udělal maximum pro to, aby si připsal první výhru . Nečekaně se na body nadřel vedoucí tým tabulky ze Železné Rudy, kterého potrápil nováček z Myslíva.

---

Bolešiny  - Malý Bor 3: 1 ( 1: 1)

Branky: 17.,55. a 76. Roháč Jan -  33.  Vaněk Luděk; Rozhodčí: Blaheta Josef . Diváků: 80

Hartmanice  - Kvasetice 2: 0 ( 1: 0)

Petr Buzín

Hartmanice zažily premiérové vítězství ve 3.třídě. Hosty předčily bojovností a chutí po vítězství. Úvodní gól vstřelil kanonýr hostí , který nekompromisní střelou překvapil svého brankáře. Druhý gól jsme vstřelili po oživení hry Lukášem Červeným , který byl motorem celé hry domácích. Hosté zkomplikovali utkání sami sobě zbytečnými  protesty. Dnes bych chtěl pozvednout výkon především Honzy Dulovce , který se podepsal pod oba góly domácích .Utkání odřídil vynikajícím způsobem pan rozhodčí Radim Koura.

Branky: 13. Vlastní(Ballý Pavel)67. Dulovec Jan, ; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 5:2 .  Diváků: 70

Veřechov – Běšiny   0 : 0.

Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách skončilo spravedlivou dělbou bodů.

ŽK: 2 : 1. Diváků: 50. Rozhodčí : Holeček Miroslav

Hradešice B -  Hrádek B 2: 0 ( 0: 0)

Martin Šůs

Domácí chtěli odčinit smolnou porážku z Horažďovic a tak před početnou domácí kulisou do zápasu vlétli nažhaveni a s velkým elánem. Během první půle si vytvořili několik slibných šancí, které však nedokázali proměnit. Ve druhé půli svůj tlak ještě vystupňovali a odměnou jim byl vedoucí gól z kopačky Václava Nauše. Fanouškové Hradešic nestačili ještě ani vydechnout z oslav vedoucí branky , když o minutu později odcentroval do prostoru vápna František Melka ml., kde našel svého otce a ten nekompromisně hlavou prostřelil hostujícího brankáře.

Branky: 75. Nauš Václav ,77. Melka František; Rozhodčí: Diviš Robert; ŽK: 0:1. Diváků:  100

Plánice -  Horažďovice B 3: 1 ( 2: 1)

Branky: 24.,3. a  71. Opatrný Martin- 35. Forman Michael ml.; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: 3:0 . Diváků: 60

Ž. Ruda A -  Myslív 5: 2 ( 2: 1)

Branky: 2. a 37. Duda Jaroslav , 64. Markel Karel, 75. vlastní,  78. Loos Martin –36. Sládek Jan(PK),  52. Kubala Jiří; Rozhodčí: Petrželka F.; ŽK: 5:6; ČK: 2 : 0 (2x ŽK Markel Karel, Bechyně P. ) . Diváků:  100

Týnec -  Neznašovy 3: 0 ( 3: 0)

Utkání bylo před zahájením druhého poločasu předčasně ukončeno pro malý počet hráčů hostů, kteří byli připraveni pokračovat ve hře v počtu šesti hráčů.

Branky: 24. Mráz Miroslav, 31. Kubový Petr, 45. Ryba Tomáš; Rozhodčí: Dolejš Jiří. Diváků:  50

Další foto ZDE

5 branek: Opatrný Martin (Plánice), 4 branky: Pytel Martin (Plánice), 3 branky: Loos Martin (Železná Ruda A),  Roháč Jan (Bolešiny),

1.  Ž.  Ruda A         3   3   0   0   17:  3     9 (  3)

2.  Běšiny             3   2   1   0    4:  1     7 (  4)

3.  Hradešice B        3   2   0   1    7:  1     6 (  3)

4.  Plánice            3   2   0   1   10:  5     6 (  0)

5.  Týnec              3   2   0   1    8:  4     6 (  0)

6.  Horažďovice B      3   2   0   1    6:  6     6 (  3)

7.  Hartmanice         3   1   2   0    6:  4     5 ( -4)

8.  Veřechov           3   1   1   1    3:  4     4 ( -2)

9.  Bolešiny           3   1   1   1    5: 11     4 (  1)

10.  Hrádek B           3   1   0   2    3:  5     3 (  0)