Přípravný fotbal: Pačejov A - Černice 1 : 2 (1 : 0) ;Pačejov B - Spartak Příbram 5 : 5 (1 : 3)

Pačejov A - Černice  1 : 2  (1 : 0)

V posledním přípravném zápase zavítal do Pačejova tradiční soupeř,  tým z Černic u Plzně, účastník 1.B třídy, jehož barvy hájí i Jirka Davídek, bývalý  hráč Sokola Pačejov. V prvním poločase se hrál pěkný fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Hosté mohli jít do vedení už 10.minutě, ale pokutový kop zlikvidoval brankář Miloš Boř. Domácí se dostali do vedení ve 32.minutě, kdy se z trestného kopu nekompromistě pod břevno trefil Josef Ticháček. V závěru poločasu mohl zvýšit Ondra Němec, ale z úhlu nastřelil jen tyč prázdné branky. Po změně stran hosté vyrovnali, když po průniku a centru Jirky Davídka vyrovnal Táborský. Domácí pak svou tutovku Vaškem Kláskem neproměnili, naopak v závěru Černice opět po ose Davídek - Táborský strhli vítězství na svou stranu. Před 70 diváky řídil Jan Cihlář.

Sestava domácích:

1.poločas:  Boř  - Lávička - Zdeněk - Šimánek - Pavelec - Kubaň - Němec - Brůha - Ticháček - Štěpán - Marek

2.poločas: Boř - Hosnedl - Pavelec - Kubaň - Hlůžek - Němec - Brůha - Ticháček - Rohlíček - Klásek - Korda

Pačejov B  -  Spartak Příbram   5 : 5 (1 : 3)

Tomáš  Cihlář

Hosté v průběhu zápasu vedli 2 : 0, 4 : 1,  5 : 2, ale bojovnost domácích slavila v závěru úspěch a přinesla zasloužené vyrovnání. O branky se podělili Honza Kodýdek 2x, Pepa Ticháček, Petr Kareš a Vašek Hlůžek 1x.

Sestava domácích:Kučera J. - Rohlíček - Hosnedl - Chlan - Korda - Větrovec - Polena - Hlůžek V. - Hlůžek J. - Klásek - Štěpán F.Střídali: Ticháček, Jírovec, Mareš, Kareš, Kodýdek