Přípravný fotbal : Svéradice - Kasejovice 7 : 1 (2 : 1)

Přípravný fotbal

Svéradice - Kasejovice  7 : 1 (2 : 1)

Václav Dušek

Domácí dorostenci si na generálku pozvali nováčka okresního přeboru Plzeň-jih, velmi mladý perspektivný tým, Sokol Kasejovice. Svéradice si v první poločase vytvořily celou řadu gólových šancí, ale radovali se jen dvakrát, když se o oba zásahy postaral Libor Pícka. Gólově se prosadili i hosté, když za stavu 1:0 srovnal křížnou střelou do šibenice Adamec, nutno zmínit, že ten samý hráč měl ještě před touto brankou po nepřesné rozehrávce domácích čistou gólovku. Do druhého poločasu obě mužstva poměrně výrazně obměnila jak některé hráče, tak i rozestavení a po té co hostům v závěru docházel dech, domácí skóre navýšili na vysoký rozdíl.

Branky: 12.Pícka Libor, 34.Pícka Libor, 55.Soukup Lukáš, 62.Prokopec Petr, 78.Jiřinec Michal, 80.Makovec Stanislav, 86.Prokopec Zdeněk - 29.Adamec Zbyněk

Rozhodčí: Dušek Václav, hráno bez karet, Diváků: 30