ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 2. kolo 14.-15.8. 2010

STARŠÍ   ŽÁCI

Oficiální výsledky budou k dispozici v pondělí v dopoledních hodinách

Doubravka – Sušice   3 : 1 (1 : 0)

Pavel Hubáček, Jirka Kutil, Novák Jakub

Sušičtí fotbalisté odjížděli k utkání s velikým otazníkem, neboť jim s ročníkem 95 odešla veliká kvalita a navíc jim kvůli počasí odpadla spousta přípravných zápasů. V prvním poločase byli hosté lepším celkem, měli častěji míč na svých kopačkách a vypracovali si několik slibných příležitostí, které bohužel nedokázali využít. Hosté ve 45. minutě darovali domácím vedení, když po velkém nedorozumění v obraně mezi Pavlem Myslíkem a Martinem Šaškem šli domácí do brejku dva na jednoho a s přehledem tento brejk využili ke vstřelení vedoucího gólu. To domácí velice uklidnilo a celý druhý poločas mělo herně navrch. Navíc se jim podařilo vstřelit dva další pěkné góly. Hosté se sice snažili, ale dokázali jen snížit na konečných 3:1,když se prosadil Jirka Sedláček.

MLADŠÍ  ŽÁCI

Doubravka – Sušice   1 : 9 (0 : 5)

Mladší žáci Sušice zanechali v Plzni velice dobrý dojem, když domácí s přehledem přehráli 9:1. Velice jim k tomu pomohl střelecky disponovaný Jirka Motl, který vstřelil 6 gólů.Vypadá to, že Jirka Motl v Sušici odehrál asi poslední zapás za mladší žáky a proto bych mu i touto cestou chtěl poděkovat za učinkování v Sušici a popřát mu hodně sportovního štěstí v dalším klubu. Další dobrou zprávou je, že se střelecky prosadili i kluci, kteří přišli z přípravky. Jedná se o Filipa Miškoviče, který se trefil hned dvakrát a Jirku Kutila, který z velkého vápna trefil "šibenici" domácí branky. Ale i ostatní nováčci zahráli velice slušně.