Přípravný fotbal : 6. – 7. srpna

Přípravný fotbal  :  6. – 7. srpna

Hartmanice - Strážov B 5:0 (3:0)

Domácí tým předvedl ve velmi kombinované sestavě na těžkém terénu kvalitní výkon . Bohužel hlavně ve druhém poločasu neproměnili čtyři vyložené šance a proto je pro hosty výsledek přijatelný . Hosté mohli dosáhnout alespoň čestného úspěchu , ale Pavel Truhlář neproměnil pokutový kop.

Branky : Dulovec Jan -2 , Kolář Pavel , Bachroň Tomáš , Zetocha František Rozhodčí : Laik

Svéradice - Sedlice 3:5 (3:2)

Branky Svéradic: Jiřinec, Makovec, Mareš

Rozhodčí: Velíšek Jiří

Pačejov A -  VS Plzeň 2 : 0 (0 : 0)

Pouťové utkání přineslo zasloužené vítězství domácích, kteří si přece jen během zápasu vytvořili více příležitostí ke skórování. Po bezbrankovém poločasu se ve druhé půli trefili Pepa Ticháček a Ondra Němec. Před 100 diváky řídil Jan Cihlář.

Sestava domácích - 1.poločas :  Boř - Šimánek - Pavelec - Zdeněk - Lávička - Bokr - Ticháček - Němec - Brůha - Marek - Mrázek

2.poločas: Kalčík - Šimánek - Pavelec - Zdeněk - Kába - Korda - Němec - Ticháček - Brůha - Hlůžek V. – Štěpán. Trenéři: Eduard Baran a Milan Cikán

Starší dorost:

Horažďovice - Blatná 3:4 (2:2)

Branky: 22.Nauš, 38.Kubaň, 85.Šmat - 8.Polan, 34.Petrášek, 68.Jiřinec, 73.Jiřinec

Rozhodčí: Dušek Václav, Diváků: 40

Mladší dorost:

Horažďovice - Blatná 2:2 (1:0)

Branky: 2.Jiřík, 51.Hlaváč - 49.Voborník, 66.Vaněk

Rozhodčí: Dušek Václav, Diváků: 20

SK Kdyně 1920 - So Mochtín "B"  2:2 (1:0),

Vyrovnané utkání skončilo smírně remisou. Domácí vedli v 50.minutě již 2:0, za Mochtín srovnávali v 60. Voráč a v 65.minutě Zoubek na 2:2.

Sobotní utkání Mochtín  - Chodov se nehrálo pro nezpůsobilý terén. Náhradní (přípravný) zápas odehraje Mochtín ve středu 11.8. doma od 18,30 hod. se Švihovem.