Přípravný fotbal: SUŠICE O VÍKENDU BOJOVALA NA DVOU FRONTÁCH

SUŠICE O VÍKENDU BOJOVALA NA DVOU FRONTÁCH

Ke dvěma zápasům v rámci přípravy nastoupili fotbalisté TJ Sušice o tomto víkendu.Trenér Brabec se svými asistenty rozdělil své svěřence na dvě části . První hrála v sobotu od 18:00 hodin  v  Žichovicích s místní TJ . Druhá polovina mužů TJ Sušice odjela v neděli ráno do Krchleb kde se na dobře připraveném místním pažitu utkala v 10:15 hodin s účastníkem krajského přeboru s týmem Holýšova.

TJ Žichovice - TJ Sušice 0 : 5 ( 0 : 2)

Do hry zasáhl i samotný trenér aby svým mladým hráčům prakticky ukázal některé fotbalové dovednosti které po nich bude v průběhu sezóny požadovat.

Branky TJ Sušice: Šimeček Jaroslav ml. 2, Brabec Jíří st., Marek Luděk , Tuček Štěpán.

Stafin Holýšov - TJ Sušice 2 : 0 (0 : 0)

V první půli byli lepší fotbalisté ze Šumavy a kdyby své šance využili mohli jít v poločase do šatny minimálně s dvoubrankovým vedením.Do druhé půle nastoupily oba týmy s několika změnami a převahu rázem získalo mužstvo Holýšova které dvěma góly strhlo vítězství na svojí stranu .

Další přípravný zápas sehrají muži TJ Sušice ve středu 28.července od 18,00 hod. na hřišti Tatranu Prachatice.      M.M.