KSD – skupina A 30 .kolo 19. – 20. 6.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

VEDOUCÍ TANDEM  KONEČNÉ TABULKY TVOŘÍ HORAŽĎOVICE SE STARTEM LUBY

Konečném triumfem dvou celků z Pošumaví skončila krajská soutěž dorostu. Na prvních dvou místech se umístnil tandem Horažďovice  , Luby . První tým uzavřel tažení tímto ročníkem  remízou na hřišti třetího Mrákova a na druhé místo se tak drtivým vítězstvím v derby s Měčínem probojovaly Luby  .Pozadu v posledním kole nezůstal ani Pačejov , který se rozloučil v této sestavě  s dorosteneckou kategorií vysokou výhrou nad Diosem Nýřany.

Mrákov – Horažďovice 1 : 1 (0 : 1)

Vyrovnané utkání se spravedlivou dělbou bodů. V prvním poločase měli více ze hry hosté, ve druhé půli se hra vyrovnala .

Branky : Veverka Jan – Nauš Josef. Diváků: 60. ŽK: 1:1

Luby – Měčín  8 : 0 (6 : 0)

Jan Voráč

V posledním zápase potřebovaly oba celky bodovat, proto začaly zápas na mokrém hřišti svižně. Domácí si vypracovali v rychlém sledu několik šancí, hosté kontrovali střelou z VPK, která skončila na břevnu. Z protiútoku vstřelil branku domácí Čížek a když v rychlém sledu přidal 2 goly Sysel, stala se ze zápasu exibice domácích.Do poločasu přidali ještě 3 branky Koželuh, Nový a Voráč.

Do druhé půle si prohodili svůj post brankář Papež s Voráčem a oba si druhou půli užili.

Voráč předvedl parádní zákrok a Papež nejdříve neproměnil penaltu,ale za dvě minuty si spravil náladu a vstřelil  pěknou branku ze hry. Na konečných 8 - 0 upravil Šnaur. Zápas s přehledem odpískala sudí Špindlerová. Diváci na závěr odměnili potleskem domácí za předvedený výkon i za celou sezonu, ve které lubští dorostenci, vedeni trenérem Novým, obsadili medailovou pozici (jakou se zjistí až po odehrátí kompletního kola).

Branky : Sysel 2, Koželuh,Nový, Voráč, Čížek, Papež, Šnaur. Rozhodčí : Špindlerová. Diváků: 50; ŽK: 4 : 1 ; ČK: 1 : 1.

Chotěšov – Nýrsko  3 : 0 (1 : 0)

Holýšov – Hrádek 6 : 3 (5 : 0)

Pačejov -    Nýřany  11 : 3  (5 : 1)

Jednoznačná záležitost pačejovských dorostenců, kteří se rozloučili se soutěží dvouciferným vítězstvím.

Branky:  Kubaň Jaroslav, Hlůžek Josef, Štěpán Ondřej, Kodýdek Jan, Klásek Václav 2, Cikán Jiří -  Vondra Daniel, Takáč Josef, Cenk Zdeněk.

Rozhodčí Kříž,  30 diváků, ŽK 1 : 1

1.  Horažďovice       30  25   4   1  124: 28    79 ( 34)

2.  Luby              30  23   2   5  117: 33    71 ( 26)

3.  Koloveč           30  23   2   5  148: 50    71 ( 26)

4.  Mrákov            30  23   2   5   95: 42    71 ( 26)

5.  Holýšov           30  21   1   8  128: 54    64 ( 19)

6.  Pačejov           30  18   2  10   85: 51    56 ( 11)

7.  Blovice           30  14   3  13   74: 94    45 (  3)

8.  Nýřany            30  12   4  14   73: 97    40 ( -5)

9.  Dyn.H.Týn         30  10   4  16   77: 72    34 (-11)