IV. TŘÍDA - skupina A, B 15.,17 .kolo 19. – 20. 6.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

NESLAVNÉ LOUČENÍ PLÁNICE

Pohodový zápas by se v provedení jistého vítěze skupiny A  IV. třídy  Sokola Plánice očekával v jejich posledním utkání ve Strážově. Opak byl pravdou a tak to na hřišti jiskřilo . Jindy na karty skoupí rozhodčí Husník musel sedmkrát šahat do kapsy pro ŽK na hráče Plánice a ještě navíc  jednou to byla karta v barvě červené !  Domácí kteří nastoupili spíše oslabeni, než bez posil z A týmu vyprovodili lídra tabulky prohrou , což soupeř nesl velice těžko o čemž svědčí i jejich nesportovní chování po utkání. Vítěz celé soutěže by měl odcházet se vztyčenou hlavou a chovat se jako sportovec a to se v tomto případě napsat nedá…

---

Strážov B -  Plánice  3 : 2 (2:0)

Branky: 30. Čermák Josef(PK) , 42.  Antonovics Andrei,  73. Janda Václav(PK) – 64. Novák David, 70. Těžký Michal; ŽK: 2:7; ČK: 0 :1 (Kohout Tomáš) .

Janovice -   1:1 (0 : 1)

Branky: 63. Urban Miroslav - 28. Mildner Radek . ŽK:  0:3. Rozhodčí: Husník Václav. Diváků: 50

Spůle - Ježovy 0:2 (0:0)

J. Bauer

Domácí si v 1. poločase vypracovali řadu šancí, nejprve neproměnil Lažánek, poté neproměnil penaltu Kieweg P. Po řadě dalších šancí se ve 2. poločase trefili hosté, výsledek dovršili v 78. minutě na konečných 0:2.

Spůle opět prohrála utkání díky bezzubému útoku.

Branky : 63. Neubauer, 78. Janda . Rozhodčí: Lecjaks. Diváků: 20

1.  Plánice           20  16   1   3   90: 27    49 ( 19)

2.  Měčín  B          20  14   2   4   53: 32    44 ( 14)

3.  Zavlekov          20  14   1   5   68: 18    43 ( 13)

4.  Vrhaveč B         20  10   4   6   37: 26    34 (  4)

5.  Strážov B         20  10   1   9   50: 44    31 (  1)

6.  Ježovy            20   9   2   9   46: 51    29 ( -1)

7.  Křenice           20   7   2  11   47: 50    23 ( -7)

8.  Dlažov            20   6   4  10   31: 59    22 ( -8)

9.  Janovice B        20   5   4  11   33: 62    19 (-11)

10.  Bezděkov  B       20   3   4  13   22: 67    13 (-17)

11.  Spůle             20   2   3  15   17: 58     9 (-21)

Postup do III. třídy:

Sokol Plánice

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

POSTUPUJÍ HARTMANICE A

S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ TAKÉ  MYSLÍV

Rozuzlení v podobě přímého postupujícího ze skupiny B  padlo až nečekaně brzo. Ten který v případě vítězství nad rezervou Žichovic doma byl k postupu nejblíže nakonec vyhrál bez boje. Důvod: soupeř ze k utkání nedostavil a dal tak domácím po fotbálku který si to rozdali mezi sebou a dostali žízeň důvod propuknout oslavám postupu naplno. Určitě si přestavovali Hartmaničtí lepší zakončení na hřišti v přímém souboji o body, neboť ty získané z kontumace sice mají stejnou hodnotu, ale domácí si to chtěli vybojovat až do konce. Je to pro ně určité zadostiučinění po zklamání , které na stejném hřišti zažili přesně před rokem, kdy brankou z přísné penalty na jejich úkor postoupil jejich soupeř Sokol Velký Bor. Nečekaně úspěšný závěr měli fotbalisté Sokola Soběšice. Tým který šestnáct kol čekal na vítězství se v těchto dvou kláních za sebou dočkal plného bodového zisku, když po výhře v Rabí pokořily Soběšice na domácím hřišti také Kašperské Hory.

Postup z druhého místa s největší pravděpodobností neunikne do III. třídy také Sokolu Myslív. Tento postup  musí potvrdit na své schůzi řídící STK.

---

Soběšice  -  Kašp. Hory 2: 1 ( 1: 1)

Branky: 18.Štěrba Jiří, 82.Ullmann David – 20.Tomek Petr ml.; Rozhodčí: Veverka Jan; ŽK: 0:1. Diváků:  50

Milčice  - Svéradice B 4: 2 ( 2: 2)

Branky: 33.,40.,78. Kubáň Jaroslav , 48. Bláha Vladislav – 12.,40.Říha Štěpán ; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: 0:1 . Diváků: 50

Hartmanice -  Zichovice B 3: 0 ( 3: 0)

Kontumace(soupeř se k utkání  nedostavil)

Rozhodčí: Cihlář Jan

Pačejov B  -   Hrádek B  1 : 3  (0 : 1)

Poslední kolo IV.třídy přineslo oboustranně hezký útočný fotbal. Hosté si vytvořili více brankových příležitostí, a tak je jejich vítězství zasloužené. Navíc v 1.poločase neproměnili pokutový kop.

Branky:  Štěpán František -  Jánský Luboš 2, Schmirela Daniel . Rozhodčí Brůha, ŽK 0 : 0, 50 diváků

Rabí – Myslív   1 : 1 (1 : 1)

Branky¨21. Hozman V – 24. Kubáň J.  Rozhodčí: Bošek. Diváků: 50. ŽK: 2 : 3.

1.  Hartmanice        18  14   0   4   54: 19    42 ( 15)

2.  Myslív            18  13   1   4   48: 17    40 ( 13)

3.  Hrádek B          18  13   1   4   48: 27    40 ( 13)

4.  Pačejov B         18   9   1   8   44: 38    28 (  1)

5.  Milčice           18   8   2   8   47: 34    26 ( -1)

6.  Svéradice B       18   8   1   9   42: 43    25 ( -2)

7.  Kašp. Hory        18   7   2   9   35: 37    23 ( -4)

8.  Zichovice B       18   4   3  11   18: 44    15 (-12)