Okresní přebor dorostu 16. kolo 12.- 13.6.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

HRADEŠICE SE NA JAŘE STALY POSTRACHEM FAVORITŮ

Kvalitní duel se hrál na hřišti v Hradešicích kde došlo k dalšímu překvapení. O něj se postarali jako již dvakrát v jarní sezóně na vrub favoritů domácí dorostenci. Přestože nastoupili k tomuto zápasu s lídrem tabulky  se dvěma žáky v základní sestavě  dokázali dotáhnout poslední domácí duel v tomto ročníku do vítězného konce. Po  vítězství nad Kolincem a Kasejovicemi tak  získali skalp všech třech týmů které se po skončení ročníku s největší pravděpodobností rozdělí o medaile. To se může stát pouze za předpokladu, že Malý Bor  nevyhraje v Kašperských Horách a Kolinec naopak přiveze tři body z Bolešin.

Běšiny   - Kolinec 8: 1 ( 5: 0)

Branky: Vališ Miroslav 5, Bastl Václav 2, Mayer Filip - Ráb Michal; ŽK: 3:2. Diváků: 15.Rozhodčí: Haviar

Zichovice  - Bolešiny 3: 2 ( 2: 2)

Branky: Toman Václav 2, Pojhar Michal - Matějka Pavel, Jonáš Jan; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: 3:3.Diváků: 30.Rozhodčí: Hovorka.

Malý Bor -  Mochtín 2: 0 ( 2: 0)

Radovan Faltys

Vyrovnané utkání, ve kterém o zisku třech bodů pro domácí rozhodl v rozmezí 12. minut prvního poločasu Václav Melka.

Branky : 34´a 45´Václav Melka. ŽK: 0:1. ČK: 2 : 1(52´Petržilka Jakub (po 2 ŽK), 67´Šipla David (po 2 ŽK) - 82´Voráč Jan (po2 ŽK). Diváků:50. Rozhodčí: Mácal

Hradešice  -  Kašp. Hory 6: 3 ( 1: 1)

Martin Mácal

Domácí sehráli kvalitní zápas, který byl sehrán z obou stran čistě, bez zbytečných faulů. Přestože  nastoupili v základu se dvěma žáky, opět překvapili a po vítězství nad Kolincem i Kasejovicemi dokázali porazit i třetího z medailových pozic, již jasného vítěze okresního přeboru – družstvo Kašperských Hor.

Branky : 38.,90. Melka František, 58. Hlavin David, 60. Soukup Vojtěch, 84. Nauš Václav, 87. Přerost Stanislav – 45. Šuba Vl., 55. vlastní (Nauš), 87. Kojzar David. Diváků: 35. Rozhodčí: Kulík Vladimír.

Kasejovice -  Plánice 6: 0 ( 4: 0)

Branky: Škyrta Martin 4, Jakubčík Václav, Horal Karel; Rozhodčí: Langmajer st.; ŽK: 1:0. Diváků: 60.

1. Kašp. Hory          17  14   1   2   91 : 29    43  ( 19)

2. Kasejovice          17  11   1   5   68 : 29    34  ( 10)

3. Malý Bor            17   9   3   5   53 : 22    30  (  3)

4. Kolinec             17   9   2   6   57 : 48    29  (  2)

5. Běšiny              17   8   2   7   60 : 57    26  ( -1)

6. Hradešice           17   8   2   7   61 : 61    26  ( -1)

7. Plánice             17   6   1  10   36 : 70    19  ( -5)

8. Bolešiny            17   5   3   9   30 : 49    18  ( -6)

9. Mochtín             17   4   3  10   42 : 48    15  ( -9)

10. Zichovice           17   1   2  14   21 :106     5  (-22)