IV. TŘÍDA - skupina A, B 14.,16. .kolo 12. – 13.6.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

PLÁNICE  SE  LOUČILA S „PRALESNÍ LIGOU“

Vysokou výhrou v posledním domácím zápase oslavovalo postup a zároveň se loučila s nejnižší okresní soutěží . Novém ročníku bude již zařazena do losovacího koše účastníků III. třídy. Jako první v tomto ročníku mají dohráno fotbalisté  rezervy Měčína, kteří v posledním svém zápase vyhrála vysoko v Ježovech. Zda klesne v tabulce na 3.místo , tak to již mají na svých kopačkách fotbalisté Zavlekova. Tin je mohou v tabulce předstihnout, pokud vyhrají oba své zbývající zápasy, neboť na vzájemné klání jsou na tom při rovnosti bodů Měčínští lépe.

---

Plánice  -  Dlažov 8: 0 ( 4: 0)

Branky: 10. Novák David, 14.Plánička Tomáš, 17,43,50 Pytel Martin, 47. vlastní(Jarko Josef), 59. Kohout Tomáš, 77.Plánička Lukáš. ŽK: 0:1.Diváků: 30. Rozhodčí: Šafránek Jan

Ježovy -  Měčín B 1: 4 ( 1: 0)

Branky: Sysel Rostislav - Korčík Petr 2, Votípka Radek, Kadlec Petr; ŽK: 3 : 0. ČK: 1 : 0 (Smetana Zdeněk) . Diváků: 20 . Rozhodčí :Jarka .

Křenice  - Spůle 5: 1 ( 2: 0)

Branky: Rejthar Vlastimil 2, Roneš Pavel, Paleček Miroslav, Bäuml Daniel - Štampach František; ŽK: 1:0. Diváků:  20. Rozhodčí : Husník Václav .

Zavlekov    Janovice B  4 : 2 (2 : 1)

Zavlekov se rozloučil v domácím prostředí se sezonou vydřeným vítězstvím .

Branky :  60. ,88. Fous J , 27.  Maxa J.(PK ) ,37. Makrlík M.-  9.,78.  Petruška P.Rozhodčí: Habada. ŽK:  4:2. Diváků :  80

Strážov B -  Bezděkov B   7: 0 ( 3: 0)

Josef Vaněk

První poločas se hrál za jednoznačné převahy domácích, kteří mimo třech branek v síti hostů ještě další šance nevyužili. Skóre otevřel v 16.minutě Anatovics , který zužitkoval pěknou přihrávku od Chaluše. O dvě minuty se opět měnil ukazatel skóre, když po úniku Chaluše pálil Čermák, který jeho střelu vyrazil a dorážka z jeho kopačky již našla místo mezi tyče bezděkovské svatyně. Také u třetí branky byl jako u těch předcházejících Chaluš,  který nabídl možnost skórovat po centru a tuto nabídku Anatovics  neodmítl 3:0.

Do druhého poločasu nastoupili domácí ukolébáni tříbrankovým náskokem . V jejich hře bylo spousta nepřesností  a iniciativu tím přenechali na stranu hostů, kteří se dostávali do slibných brankových šancí. Uklidnění do řad domácích přinesla až krásná střela Václava  Jandy ze 35 metrů  která skončila  téměř v šibenici bezděkovské branky. Tento gól domácí nastartoval k drtivému náporu . V 77.minuitě po vybojování míče  Čermákem se k balonu dostal Petr Webr a svojí šanci bezpečně proměnil 5:0. Svůj hattrick k tomto duelu bohatém na branky završil gólem v 85.minutě hlavou Anatovics  . Brankový účet v 87. minutě uzavřel po centru z pravé strany od Anatovicse Václav Janda.

Po utkání řekl trenér a vedoucí domácích Josef Vaněk : „Chtěl bych  hráčům za jejich celkový výkon poděkovat. Střelecky se zaskvěl Anatoviocs které gratuluji k hattricku. Radost z vítězství pokazilo zranění Webra v závěru zápasu a tak pravděpodobně s tímto hráčem nebudu moci počítat v závěrečném zápase doma tuto  v sobotu v duelu s Plánicí.Poděkování patří Michalu Chalušovi. Přestože měl sobotní zápas za áčko v nohách projevil chuť si zahrát za tým ve kterém mezi dospělými začínal “.

Sestava SK Strážov B: R. Šmalcl – L. Fremut, V. Janda, T. Švůgr, P. Kollross (55. J. Soušek) – M. Šlégl, M. Chaluš (83. J. Nový), A. Antonovicz, M. Ondřej (72. Š. Gondek) – J. Čermák, P. Weber.

Branky: 16.,37.,85. Antonovics Andrei , 71.,87. Janda Václav,  18. Čermák Josef , 77.  Weber Petr,;

Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 2:1. Diváků: 70.

1. Plánice             19  16   1   2   88 : 24    49  ( 19)

2. Měčín  B            20  14   2   4   53 : 32    44  ( 14)

3. Zavlekov            19  14   1   4   68 : 17    43  ( 13)

4. Vrhaveč B           19   9   4   6   36 : 26    31  (  4)

5. Strážov B           19   9   1   9   47 : 42    28  (  1)

6. Ježovy              19   8   2   9   44 : 51    26  ( -4)

7. Křenice             19   7   1  11   47 : 50    22  ( -8)

8. Dlažov              19   6   3  10   30 : 58    21  ( -9)

9. Janovice B          19   5   3  11   32 : 61    18  ( -9)

10. Bezděkov  B         19   3   3  13   22 : 67    12  (-15)

11. Spůle               19   2   3  14   17 : 56     9  (-18)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

JEDNA BRANKA MŮŽE ROZHODNOUT

Poslední krok mají před sebou účastníci  IV.třídy sk.B . V předposledním kole se ale děly věci, které budou mít možná rozhodující význam na konečné umístě a postup do III. třídy. Hrádek B ztratil v přímém souboji s jedním z aspirantů na první místo Sokolem Myslív rtoli lídra tabulky. Myslív vysoko vyhrál, ale radost  mu pokazily Hartmanice , které po výhře ve Svéradicích se vyhouply do čela tabulky . V posledním kole mají doma Žichovice B a pokud vyhrají, pak je z první příčky již nikdo nesesadí. V případě schody bodů s Myslívem totiž o vítězi rozhodne jediná branka k dobru ze  skóre vzájemných zápasů (v Myslívě prohrály Hartmanice 2:1 a doma vyhrály 2:0) !

---

Myslív -  Hrádek B 5: 2 ( 5: 1)

Jiří Moravec

Domácí se ujali vedení již v první minutě po střele Štěrby a i díky tomu, že hostům chytal brankář, který normálně hraje v poli dokázali během poločasu vstřelit další čtyři branky. Hosté korigovali skóre v 28. minutě.   Vzhledem k tomu, že první poločas v podstatě rozhodl utkání se domácí v druhé půli nikam zvlášť nehnali ,a tak jediný gól v druhém poločasu vstřelili hosté v 62. minutě. Hrádek se dál tlačil do útoku, ale myslívští si již výsledek pohlídali, naopak ještě mohli další gól přidat, když Beníšek nastřelil břevno .

Branky : 1., 43. Jaroslav Štěrba, 17. Václav Novák, 21. M. Bláha, 30. Jiří Kubala – 28. David Schmiller, 62. Karel Jiřina. Rozhodčí: Dykalov. ŽK:  0:1. Diváků : 60

Další foto  zde

Zichovice B -  Pačejov B 1: 0 ( 0: 0)

Branky: Pařízek Petr; ŽK: 1:2. Diváků:  30  . Rozhodčí :Hovorka  .

Svéradice B -  Hartmanice 0: 4 ( 0: 2)

Branky: Korál Michal 2, Červený Lukáš, Koryťák Ondřej; Rozhodčí: Hovorka Milan . Diváků:  30  . Rozhodčí : Holeček Miroslav

Další foto zde

Kašp. Hory  -  Milčice   3 : 3 ( 0: 3)

Branky: 65. a 80.(oba z PK)  Tomek Petr , 88. Šuba Vladimír – 19.a 43.,Bláha Vladislav , 34.  Kubáň Jaroslav; Rozhodčí: Kašák - laik . Diváků: 50.

Rabí -  Soběšice 1: 3 ( 0: 2)

Branky: 56. Melka Roman -  3.,14. Štěrba Jiří , 67. Požárek Adam; Rozhodčí: Veverka Jan; ŽK: 3:1 . Diváků: 50.

1. Hartmanice          17  13   0   4   51 : 19    39  ( 15)

2. Myslív              17  13   0   4   47 : 16    39  ( 12)

3. Hrádek B            17  12   1   4   45 : 26    37  ( 10)

4. Pačejov B           17   9   1   7   43 : 35    28  (  4)

5. Svéradice B         17   8   1   8   40 : 39    25  ( -2)

6. Milčice             17   7   2   8   43 : 32    23  ( -1)

7. Kašp. Hory          17   7   2   8   34 : 35    23  ( -4)

8. Zichovice B         17   4   3  10   18 : 41    15  (-12)

9. Rabí                17   3   4  10   22 : 56    13  (-11)

10. Soběšice            17   1   2  14   26 : 70     5  (-19)