KSD – skupina A 25. kolo 12. – 13.6.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

KOLOVEČ NA HŘIŠTI LÍDRA PŘIŠLA O DRUHÉ MÍSTO

Posledním soupeřem se kterým se v tomto ročníku krajské soutěže dorostu již jistý postupující  do krajského přeboru FK Horažďovice doma střetl byla Koloveč. Hosté byli před zahájením jarní části soutěže pro domácí největší překážkou v boji o postup. Po podzimu měli v tabulce o dva body více a přezimovali na čele tabulky. Horažďovice ale měly vynikající letošní jarní sezónu a  po výhře nad Slavojem Koloveč na tohoto  soupeře uhráli letos k dobu 12 bodů a to je to nejlepší vysvědčení svěřenců trenéra Želízka.

---

Měčín   - Hor. Týn   1  :  2    (0 : 0)

Evžen Veselý

Prvním poločas se hrál vyrovnaný zápas. První velkou příležitost měl domácí Jan Touš, ale sám před brankářem poslal míč vedle branky. Hosté byly aktivnější ale jejich střelecká muška byly vychýlená. Druhou půli začali hosté aktivněji a byla z toho vedoucí branka Roháčem.Hosté zvýšili tlak a toto korunovali druhým golem z kopačky Falouta. Domácí snažili dvě mim před koncem střelou z 16 m Ambrožem. Hosté byly fotbalovější a zaslouženě si odvážejí tři body. Utkání řídil s přehledem rozhodčí Velíšek. Ž - K 1- 1, diváků 40,

Hrádek- Luby    1 : 3 ( 1:2)

Stanislav Křížek

Ve vyrovnaném utkání měli hosté více štěstí v koncovce. Hosté šli za vítězstvím s větší vůlí.

35“ Švech z penalty, - 12“ Šindelář z penalty, 27“ Čipera z rohového kopu, 47“ Plánička. Rozhodčí: Brůha Radek. ŽK: 1:2. Diváků :20

Horažďovice – Koloveč   4 : 3 (2  : 2)

Souboj mezi prvním s druhým týmem tabulky se vyvíjel zcela jednoznačně pro lídra tabulky který získal čtyřbrankové vedení. Po té v týmu domácích dostali příležitost náhradníci a hostům se podařilo výsledek korigovat.

Branky: Greger, Forman Jakub, Sova Jan, Nauš Josef  - Souček, Pavlík (PK), Kruml. Rozhodčí: Hájek, ŽK: 1:0.

Nýrsko -  Dobřany  11 : 2 ( 6 : 1)

Hosté přijeli k zápasu pouze s osmi hráči a tak bylo otázkou jakým skórem pro domácí zápas skončí.

Branky: Bureš 3, Kohout 2, Holobradý 2, Kalivoda, Kvítek, Raisner, Jánský – Vodička, Hora. Rozhodčí: Pressl.

Spálené Poříčí – Pačejov  1 : 6 (1: 2)