V DOHRÁVCE STŘÍLELY GÓLY DĚVČATA

V DOHRÁVCE PŘÍPRAVEK DÁVALA BRANKY DEVČATA

V Horažďovicích se hrála ve středu dohrávka odloženého utkání 9.kola. Derby, ve kterém střílela góly jen děvčata se muselo všem divákům líbit.

Horažďovice  – Pačejov  2 : 2 (0 : 2)

Michael Forman st.

Hosté z Pačejova přijeli s odhodláním vrátit horažďovickým porážku z vlastního hřiště a nastoupili do utkání s velkou vervou. Naopak domácí působili zakřiknutě a nehráli svůj kombinační fotbal, a tak důraz hostů v čele s kapitánkou Anetou Nauschovou slavil úspěch. Stav po první půli byl 2:0 pro Pačejov, když se dvakrát prosadila právě kapitánka Neuschová. Na konci první poločasu mohl snížit Marek Masopust, ale ve výhodné pozici netrefil branku. Ve druhém poločase, naštěstí pro domácí dokázal třetí gólovou šanci hostů zlikvidovat Jakub Masopust, který v brance vystřídal Tomáše Macouna. A byl to právě Tomáš Macoun, který dokázal utéct obraně hostů po pravé straně a jeho přihrávku před branku bez problému zužitkovala střelkyně Martina Panušková. I druhému gólu předcházela akce, u které byl opět Tomáš Macoun. Po jeho průniku se kopal rohový kop, zahrával ho Vojta Špička a našel před brankou opět Martinu Panuškovou, která prokázala svoji střeleckou formu. Závěrečný tlak domácích už gól nepřinesl a tak zápas skončil spravedlivou remízou.

Branky: 35.,45. Martina Panušková – 15.,23.-Aneta Nauschová . Rozhodčí: laik  Michael Forman. Diváků : 40