IV. TŘÍDA - skupina A, B 13.,15. .kolo 5. – 6.6.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

JEŽOVY VENKU POPRVÉ BODOVALY

Poprvé na jaře se ze hřiště soupeře z venku vrátili domů po bezbrankové remíze ve Vrhavči s bodovým ziskem. Mimo Ježov venku bodovaly Plánice a Strážov B  které si přivezly plný počet bodů a navíc i  udržely čisté brankové konto.

---

Bezděkov B -   Plánice  0 : 5 ( 0: 2)

Branky: 28., 48, 60. Novák David , 32.  Plášek David, 72. Plánička Tomáš. Hráno bez karet. Diváků: 25. Rozhodčí: Vondráček  Václav.

Měčín B    – Křenice  3 : 2  (1 :1 )

Branky : 31. Bošek , 51. Votípka (PK), 81. Korčík -  11.-Bäuml ,88. Rejthar V. Rozhodčí: Jarka. ŽK:  0:3 . Diváků : 50

Spůle - Strážov "B" 0 : 4 (0 : 2)

Josef Vaněk

Úvod zápasu vyšel lépe domácím, když již v 7.minutě se ocitl útočník domácích sám před brankářem Šmalclem, ale ten mu jeho vyloženou šanci výborným zákrokem zlikvidoval.  Po té se strážcovská rezerva zlepšila a začala si vytvářet šance ke skórování, ale bez brankového efektu. Ve 34.minutě to však již vyšlo, když po levé straně unikl domácí obraně weber a s přehledem zavěsil 0 : 1. Domácí vzápětí utrpěli ztrátu, když pro zranění musel odstoupit jejich hráč a zbytek utkání již dohrávali oslabeni o deseti, když dalšího hráče na střídání již neměli k dispozici. Minuto po této situaci se dostal k míči Weber , z osmi metrů se nemýlil a zvýšil na 0:2.

Do druhé půle nastoupili hosté až příliš sebevědomě a na hřišti jim toho moc nevycházelo. Vysvobozením byla 67.minuta , kdy střídající Anatovicz z rohového kopu poslal míč na hlavičku Webera a ten míč krásně trefil a završil třetím gólem hostů svůj hattrick. V 75.minutě ukončil brankový účet tohoto zápasu další střídající hráč Švůgr , když byl na konci po narážečce J.Koláře s Jandou od kterého dostal míč pěknou uličkou a upravil na 0:4 pro Strážov B.

„Podali jsme s oslabeným soupeřem podprůměrný výkon. Jediným pozitivním jevem z naší strany bylo využití brankových příležitostí kterými jsme si zajistili tři body. Přesto bych chtěl pochválit dva hráče.  Prvním z nich je brankář Richard Šmalc , který se postavil mezi tři tyče po více než roční pauze  a předvedl kvalitní výkon. Druhým je Petr Weber, který po zranění které utrpěl před dvěma týdny nastoupil ne zcela doléčeným  zranění  a svým výkonem přispěl výrazným způsobem k našemu vítězství. Velmi dobře řídil zápas rozhodčí Bína“ uvedl k hodnocení zápasu trenér a vedoucí týmu Josef Vaněk.
Branky: 34., 36., 67. Weber Petr, 75. Švůgr Tomáš. Rozhodčí: Bína. Diváků: 20.

Sestava SK Strážov B: R. Šmalcl – L. Fremut, K. Kalista, M. Kolář (46. A. Antonovicz), P. Kollross – V. Janda, M. Šlégl, O. Koláček, M. Ondřej (55. T. Švůgr) – J. Čermák, P. Weber (69. J. Kolář).

Vrhaveč B -  Ježovy 0: 0 ( 0: 0)

Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 0:1 . Diváků: 80.

Dlažov -  Zavlekov 1: 6 ( 1: 2)

Branky: Šít Martin - Fous Jan 4, Fous František, Maxa Jan; Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 1:1. Diváků: 30.

1. Plánice             18  15   1   2   80 : 24    46  ( 19)

2. Měčín  B            19  13   2   4   49 : 31    41  ( 11)

3. Zavlekov            18  13   1   4   64 : 15    40  ( 13)

4. Vrhaveč B           19   9   4   6   36 : 26    31  (  4)

5. Ježovy              18   8   2   8   43 : 47    26  ( -1)

6. Strážov B           18   8   1   9   40 : 42    25  (  1)

7. Dlažov              18   6   3   9   30 : 50    21  ( -9)

8. Křenice             18   6   1  11   42 : 49    19  ( -8)

9. Janovice B          18   5   3  10   30 : 57    18  ( -9)

10. Bezděkov  B         18   3   3  12   22 : 60    12  (-15)

11. Spůle               18   2   3  13   16 : 51     9  (-18)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

SOUBOJI   REZERV ZŮSTALY BODY DOMA

Mezi deseti účastníky IV. třídy B jsou čtyři B týmy které se v tomto kole střetly mezi sebou. Body získaly Pačejov B a Hrádek které měly výhody domácího prostředí.

---

Soběšice -  Myslív   1 : 5 ( 1: 1)

Branky: 23. Kučera Michal – 46.,86. Kubala Jiří , 21. Sládek Jan, 53. Šebesta Lubor, 87. Havlík Jiří. Diváků: 50

Bala Petr.

Milčice  -  Rabí   10 : 0 ( 7: 0)

Branky: 1.,14.,20. Bláha Vladislav , 13. Hrachovec Miroslav, 16. Kubáň Jaroslav, 27. Jára Zdeněk, 35. Lád Jiří, 72.  Kubáň Milan , 86. Tauš Jiří, 88. Chládek Josef,; ŽK: 1:1. Diváků: 50 . Rozhodčí: Dolejš Jiří.

Hartmanice  - Kašperské  Hory   3 : 0 ( 1: 0)

Petr Buzín

Hosté nastoupili do utkání s hráči dorosteneckého  mužstva a bylo to znát. V prvním poločase jsme měli možnost vstřelit 4 góly, ale náš hráč Petr Sládek byl proti. Ve druhém poločase byl zápas  po odstoupení A.Krátkého vyrovnaný a až v závěru, při náporu hostů, jsme využili dvou brejků do otevřené obrany. Za hosty odchytal výborný zápas M.Petráš.

Branky: 12., 72. Sládek Petr , 89. Červený Lukáš; ŽK: 2:1 . Diváků: 40  . Rozhodčí: Mácal .

Pačejov B - Svéradice B  4 : 2 (2 : 1)

V neděli odpoledne se hrál v Pačejově velmi pohledný a zajímavý zápas. Úvodní dvacetiminutovka patřila hostům, kteří svou převahu vyjádřili brankově už v 6.minutě, když se krásně trefil do šibenice Fišer. Druhá část prvního poločasu naopak patřila domácím, kteří otočili skóre brankami Štěpána /40.min./ a Panušky /42.min./. Když po změně stran zvýšil v 62.minutě Panuška na 3:1, zdálo se být rozhodnuto. Zápas ještě zdramatizoval v 67.minutě Říha, který snížil na 3:2, ale definitivní tečku udělal v 80.minutě Boř. Slušně hrané utkání /bez karet/ řídil rozhodčí Lecjaks, hráno bez karet, 50 diváků.

Hrádek B -  Zichovice B    4 : 0 ( 2: 0)

Branky: 22. Král Tomáš , 29. Jiřina Karel, 64. Jánský Luboš, 69. Pánek Matěj; Rozhodčí: Koura Radim. Divíků: 50.

1. Hrádek B            16  12   1   3   43 : 21    37  ( 10)

2. Hartmanice          16  12   0   4   47 : 19    36  ( 12)

3. Myslív              16  12   0   4   42 : 14    36  ( 12)

4. Pačejov B           16   9   1   6   43 : 34    28  (  4)

5. Svéradice B         16   8   1   7   40 : 35    25  (  1)

6. Milčice             16   7   1   8   40 : 29    22  ( -2)

7. Kašp. Hory          16   7   1   8   31 : 32    22  ( -2)

8. Rabí                16   3   4   9   21 : 53    13  ( -8)

9. Zichovice B         16   3   3  10   17 : 41    12  (-12)

10. Soběšice            16   0   2  14   23 : 69     2  (-22)