Okresní přebor dorostu 15. kolo 5. – 6.6.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

V KAŠPERSKÝCH HORÁCH SE BODY DĚLILY

V Kašperských Horách se v tom to kole potkala dvě nejlepší mužstva ročníku. Kdo myslel, že se bude hrát opatrný fotbal, ten se dost mýlil. Obě mužstva pojala zápas velmi ofenzívně, ale proti byl jak brankař hostů, tak v domácí svatyni Marek Petráš. Na první v střelenou branku si diváci museli počkat až do 69.minuty, kdy domácí hráč Lukáš Uxa krásně nahrál Petrovi Tomkovi a ten nedal hostujícímu brankaři žádnou šanci. Hosté dokázali ještě v té samé minutě odpovědět Haškem . Touto brankovou přestřelkou praktici zápas skončila a došlo na spravedlivou dělbu bodů .

Kašperské Hory - Kasejovice 1:1 (0:0)

Petr Tomek

V Kašperských Horách se v tom to kole potkala dvě nejlepší mužstva ročníku. Kdo myslel, že se bude hrát opatrný fotbal, ten se dost mýlil. Obě mužstva pojala zápas velmi ofenzívně, ale proti byl jak brankař hostů, tak v domácí svatyni Marek Petráš. Na první v střelenou branku si diváci museli počkat až do 69.minuty, kdy domácí hráč Lukáš Uxa krásně nahrál Petrovi Tomkovi a ten nedal hostujícímu brankaři žádnou šanci. Hosté dokázali ještě v té samé minutě odpovědět Honzou Haškem. Když se domácí nadechovali k závěrečnému tlaku, tak je poškodil, jindy tahoun mužstva, Vláďa Šuba, který neudržel nervy vůči rozhodčímu a musel předčasně pod sprchu.Závěr utkání, už si domácí  obrana vedená Michalem Šmídem pohlídala a další branka nepadla. Opravdu to byl pěkný fotbal.

Branka : 69.Tomek Petr -  69. Hašek Jan. Rozhodčí: Mácal. Diváci: 30. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 85.min. Šuba Vladimír

Plánice – Běšiny  2 : 3 (1:1)

V utkání plném šancí a nepřesností měli hosté více štěstí a v nastaveném čase vstřelili vítězný gól.

Branky:  31. Opatrný Matěj ,  90. Plánička Lukáš -44. a 88.  Majer Filip, 91.  Vališ Miroslav. ŽK: 2:2, diváků 20, rozhodčí Bureš Michal.

Bolešiny - Malý Bor 2: 2 ( 1: 1)

Branky: Pitel Jiří, Matějka Pavel - Kalčík Tomáš, Sládek Milan; ŽK: 0:2 . Diváků: 20.

Kolinec  - Zichovice 3: 0 ( 1: 0)

Branky: Milfort Milan 2, Schejbal Jakub; Rozhodčí: Husník Václav. Divků: 30.

Mochtín – Hradešice 10 : 0 (2 : 0)

Jiří Flodr

Hosté přijeli bez opor, které na hřišti v Bílukách pomáhaly v téměř souběžně hraném zápase hájit 2. místo v 1.B třídě. I tak s dvěma žáky v „základu“ a dalšími dvěma na lavičce celý první poločas zlobili domácí defenzívu, která často chybovala. Přesto domácí orámovali úvodní dějství dvěma brankami a o vítězství rozhodli během úvodní čtrvthodiny druhé půle. Dvoucifernému výsledku napomohlo i vyloučení brankáře hostů 10 minut před koncem, když domácí pak dalšími třemi góly zaokrouhlili konečné skóre utkání.

Branky :  1., 69., 83. a 90. Vizinger, 45. a 55. More, 51. Flodr, 58. Smolík, 78. Matoušek M. a 85. Frána

Rozhodčí: Dykalov. ŽK: 1:0. ČK: 0:1(Vlasák) . Diváků : 35

1. Kašp. Hory          16  14   1   1   88 : 23    43  ( 19)

2. Kasejovice          16  10   1   5   62 : 29    31  ( 10)

3. Kolinec             16   9   2   5   56 : 40    29  (  2)

4. Malý Bor            16   8   3   5   51 : 22    27  (  3)

5. Hradešice           16   7   2   7   55 : 58    23  ( -1)

6. Běšiny              16   7   2   7   52 : 56    23  ( -1)

7. Plánice             16   6   1   9   36 : 64    19  ( -5)

8. Bolešiny            16   5   3   8   28 : 46    18  ( -6)

9. Mochtín             16   4   3   9   42 : 46    15  ( -9)