ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 24. kolo 5. – 6.6.

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

PO NEVYDAŘENÉ DOHRÁVCE TENTOKRÁTE BODOVALI NAPLNO

Sušičtí žáci po nevydařené středeční dohrávce ve které nastoupili v obou věkových kategoriích oslabeni bez hráčů kteří reprezentovali výběr OFS Klatovy  si  vylepšili  v krajském derby herní pohodu i celkové skore. Přestože se jednalo o  nepříliš zdatného  soupeře měl být výsledek utkání ještě výraznější. Domácí si tak v pozvolném tempu dokrájeli pro tři body, když nejlepším hráčem byl středopolař Libor Kutil, který vstřelil 2 branky a svou aktivitou byl příkladem pro své spoluhráče.

---

STARŠÍ   ŽÁCI

TJ Sušice - FK Tachov 4 :0 (3 : 0)

Václav Staněk

Nejhezčím okamžikem zápasu byla branka Jardy Nováka, který si všiml chybně postaveného brankáře hostí a lobem z 18 metrů vstřelil krásnou branku. Domácí předvedli v zápase ještě spoustu pěkných fotbalových akcí, které však neskončili golem zejména díky špatné koncovce.

Branky: Kutil 2,Novák a Chudý.

Sestava: Volák - Brabec, Zetocha, Zíbar, Skrbek - Staněk, Novák, Kutil, Chudý, Kolář, Švec

Dohrávka  22.kola  2.6.

TJ Sušice - FC Písek   0 : 2

1. FK  Příbram B       24  18   5   1  100 : 32    59  ( 23)

2. Dukla Praha         24  13   8   3   62 : 31    47  ( 11)

3. FC Písek            24  12   8   4   43 : 18    44  (  8)

4. Vikt. Plzeň B       24  12   5   7   42 : 32    41  (  5)

5. Doubravka           24  11   7   6   57 : 26    40  (  4)

6. SK Č. Budějovice    24  12   2  10   53 : 50    38  (  2)

7. Český lev Beroun    24  10   6   8   34 : 36    36  (  0)

8. Sušice              24  10   5   9   37 : 42    35  ( -1)

9. FK Tábor            24   9   5  10   37 : 37    32  ( -4)

10. T. Prachatice       24   9   4  11   40 : 54    31  ( -5)

11. Slavoj Podolí       24  10   1  13   33 : 49    31  ( -5)

12. FK Hořovicko        23   4   5  14   27 : 61    17  (-19)

13. Tachov              24   4   4  16   38 : 81    16  (-20)

14. Vejprnice           23   0   1  22   15 : 69     1  (-32)

MLADŠÍ  ŽÁCI

TJ Sušice - Tachov    6 : 0 ( 2:0 )

Pavel Hubáček

Domácí fotbalisté šli do zápasu s cílem konečně vyhrát. Chtěli potvrdit zlepšenou formu z posledních zápasů.Již ve třetí minutě se prosadil domácí kanonýr Jirka Motl, když dostal pěknou přihrávku mezi beky, sám postupoval na brankáře hostů a nezaváhal. V deváté minutě skóroval opět Jirka Motl, když dokázal využít hrubky hostujícího stopéra, opět postupoval sám na branku hostů a pěknou střelou zvýšil na 2:0. V druhém poločase domácí pokračovali v náporu. Ve 36. minutě pěkně vystřelil z velkého vápna Heřman Svoboda a míč se od břevna odrazil do branky 3:0. V 56. minutě po krásné akci Jirka Sedláček-Heřman Svoboda-Jirka Motl posledně jmenovaný zvýšil na 4:0. V  58. minutě Jirka Sedláček zvyšuje na 5:0, když se prosadil po rohovém kopu. Skóre na 6:0 upravil opět Jirka Motl, když ustál tvrdý souboj na půlce hřiště, využil svou rychlost a sám postupoval na bránu hostů a po zemi překonal brankáře. I hosté si vytvořili několik slibných příležitostí, ale vše s přehledem zlikvidoval domácí brankář Tomáš Šoural. Domácí podali celkem dobrý výkon a po zásluze vyhráli.

Sestava domácích: Šoural, Hubáček, Nový, Šašek, Vichr, Pojar, Hájek, Sedláček, Svoboda, Motl, Dohnal   střídali: Hána, Jurga

TJ Sušice - FC Písek mladší žáci  0:15 (0 : 10)

Sušice nastoupila k zápasu bez všech hráčů narozených v roce 1997. A protože soupeřem byl celek z Písku, který je na prvním místě tabulky, dalo se očekávat, že to budou mít domácí hodně těžké. Pomoct jim přišli kluci ze starší přípravky, kteří ještě na velkém hrišti nehráli.Od počátku utkání bylo jasné, že vítězství si odvezou hosté. Domácí se sice snažili, ale výkonnostní rozdíl byl obrovský.Mladíci z Písku předváděli i na velice těžkém terénu rychlý a technický fotbal na který domácí nedokázali najít žádnou zbraň.

Sestava domácích: Kožmím, Pavelec, Nový, Vítovec, Hubáček, Pojar, Brabec, Vichr, Hájek, Motl, Dohnal. Střídali: Hána, Jána, Dryk, Miškovič

1. FC Písek            24  20   3   1   90 : 16    63  ( 27)

2. T. Prachatice       24  15   7   2   89 : 28    52  ( 16)

3. FK Tábor            24  15   3   6   72 : 32    48  ( 12)

4. Český lev Beroun    24  15   3   6   56 : 28    48  ( 12)

5. FK  Příbram B       24  14   3   7   51 : 33    45  (  9)

6. Vikt. Plzeň B       24  13   4   7   52 : 41    43  (  7)

7. SK Č. Budějovice    24  12   4   8   49 : 41    40  (  4)

8. Slavoj Podolí       24  10   2  12   43 : 40    32  ( -4)

9. Dukla Praha         24   8   6  10   39 : 41    30  ( -6)

10. Vejprnice           23   5   7  11   26 : 39    22  (-11)