OP přípravka st., OS přípravka st. sk.A,B; OP přípravka mladší 10.,14. kolo 5. – 6. 5.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

NA  STARŠÍ PŘÍPRAVKU TJ SUŠICE NIKDO NEMĚL

Absolutním vítězem ročníku 2009/2010 v kategorii  starších přípravek se stalo áčko TJ Sušice. Tento tým

Na podzim zvítězila Sušice  v základní části ve skupině C bez ztráty bodu. V jarní finálové části o přeborníka okresu ztratila pouhý bod remízou s Nýrskem . Sušická přípravka  odehrála v tomto ročníku 20 zápasů a  souhrnná bilance 19 výher a jediné plichty a rekordní skóre 204:12   jen dokumentuje sílu kolektivu který  12.června bude bojovat o co nejlepší umístění v přeboru kraje.

Mochtín  - Železná Ruda  13 : 1 ( 5: 0)

Branky: Šafránek Jan 5, Holub Michal 3, Velek Tomáš 2, Toman Petr, Truchlý Tomáš, Kapusta Matěj - Novotný Vojtěch. Rozhodčí: Šot Karel. Diváků: 30.

Luby  -  Nýrsko 3: 3 ( 3: 3)

Branky: Pivoňka Michal 3 - Svoboda Václav 2, Bastl Martin; Rozhodčí: Koura Radim . Diváků: 50.

Chanovice -  Sušice  1 : 8 (0 : 3)

Branky: 43. Kovář Michal – 4., 12., 37., 38. Kutil , 6., 44. Jána ´, 32. Svoboda ´, 45. Brabec

Rozhodčí: Kulík    .Diváků : 30

1. Sušice              10   9   1   0   78 :  8    28  ( 13)

2. Nýrsko              10   6   3   1   55 : 12    21  (  6)

3. Luby                10   5   2   3   34 : 26    17  (  2)

4. Mochtín             10   4   1   5   33 : 37    13  ( -2)

5. Chanovice           10   2   0   8   19 : 61     6  ( -9)

6. Železná Ruda        10   0   1   9   15 : 90     1  (-14)

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

PO PŘESTÁVCE SE TREFOVAL POUZE BENDA

Do přestávky o sobě nedával znát, ale po změně stran již byl na hřišti vidět  a dalšími pěti góly se v Janovicích postaral o dvouciferné vítězství Sokola Měčín. A kdo byl ten úspěšný ? Nebyl to nikdo jiný než nejlepší střelec soutěže Josef Benda z Měčína.

FK Dukla Janovice-TJ Sokol Měčín   1 : 10 ( 0 : 5)

Branky: 50. Vítek Holec – 35.,37.,42.,45.,49. Benda Josef, 20.,24. Michal Žižka ,5.Tomáš Brant , 21. Ondřej Jareš, 23. Veronika Baumruková . Diváků: 20.

FC Švihov - TJ  Bezděkov  7 : 0 (6 : 0)

Branky : 10., 13., 15. Petelík Michael, 21., 32. Schwarz Marek,  16. Haupt Christoph , 17. Daněk Tomáš .Diváků: 20

SK Bolešiny – Klatovy  2 : 4 (0 : 3)

Branky : 27., 38. (PK) Bošek Jakub -  5 . Baselides Petr,  10. Andrlík Petr,  18. Barborka Matyáš ,  34. Havlíček Jan. Rozhodčí : Hovorka Milan . Diváků:  30

1. Měčín                8   7   1   0   56 :  7    22  (  7)

2. Klatovy              8   4   2   2   27 : 20    14  (  2)

3. Švihov               8   4   1   3   36 : 20    13  (  1)

4. Bolešiny             8   3   2   3   24 : 21    11  (  2)

5. Janovice             8   2   1   5   19 : 34     7  ( -5)

6. Bezděkov             8   0   1   7    2 : 62     1  (-11)

O S   PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

SÁRKA ZAJISTILA PAČEJOVU TŘI BODY

Pačejov v klání doma s hosty z K. Hor šel do vedení v 10.minutě brankou malé Šárky Růžičkové /ročník narození 2001 !!!/. Tato hráčka sehrála zatím svůj životní zápas a ve 24.minutě další krásnou střelou  doslova vymetla šibenici a jako autorka dvou branek se postarala o tři body pro svůj klub.

Předehráno:

Sušice B  - Horažďovice 2: 2 ( 1: 1)

Branky: Gunitš, Míčka Pavel - Fuščič Filip, Forman Jan. Diváků: 30.

Dlouhá Ves -  Nalžovské  Hory   0: 1 ( 0: 1)

Branky: 12. Radina Lukáš; Rozhodčí: Bošek Petr. Diváků: 30.

Pačejov – Kašperské Hory  2 : 1 (2 : 0)

Domácí chtěli  hostům vrátit porážku 0:3 a to se jim podařilo. Přestože k zápasu nastoupili bez svých dvou opor /S.Panuškové a Z.Cikánové/, nezměrnou bojovností si vybojovali zasloužené vítězství. Do vedení  šli v 10.minutě brankou malé Šárky Růžičkové /ročník narození 2001 !!!/. Tato hráčka sehrála zatím svůj životní zápas a ve 24.minutě další krásnou střelou  doslova vymetla šibenici. Po změně stran se hosté snažili otočit zápas, ale domácí obrana skvěle dirigovaná Kristýnou Panuškovou odolávala. Ve 35.minutě mohla rozhodnout kapitánka Aneta Nauschová, ale zblízka jen nastřelila břevno. Pravidlo: "Nedáš - dostaneš" se vzápětí potvrdilo a kašperskohorský útočník Jan Voldřich snížil na 2:1. Poté si hosté vytvořili drtivou převahu a domácí brankář Franta Hrachovec doslova čaroval a zlikvidoval několik 100% šancí. Velmi pohledné utkání před 50 diváky řídil rozhodčí Miroslav Holeček.

Branky: Šárka Růžičková 2 - Jan Voldřich. Diváků: 50. Rozhodčí Holeček.

1. Nalž. Hory           8   5   2   1   13 :  6    17  (  5)

2. Horažďovice          7   4   2   1   17 :  7    14  (  5)

3. Kašp. Hory           8   4   1   3   11 :  7    13  ( -2)

4. Pačejov              7   3   1   3    7 : 11    10  ( -2)

5. Sušice  B            8   2   2   4   11 : 15     8  ( -4)

6. Dlouhá Ves           8   0   2   6    2 : 15     2  ( -7)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

NA ROZLUČKU BRANKOVÁ ÚRODA LUB  A  NÝRSKA

Posledním kolem skončily  svoje boje o mistrovské body v přeboru nejmladší věkové kategorie mladších přípravek. Dvouciferným vítězstvím se s OP rozloučily Luby a Nýrsko. Po vyloučení družstva FK Horažďovice doznala závěrečná tabulka této soutěže drobných zněm které neměly vliv na konečné pořadí.

Mochtín – Nýrsko  0 : 14 ( 0: 4)

Branky: Vacek Adam 5, Švec Štěpán 4, Novák Luboš 2, Švára Šimon 2, Jirotka Jakub; Rozhodčí: Švátora. Diváků: 20.

Luby  -  Švihov 13: 1 ( 5: 1)

Branky: Krejčiřík Zdeněk 4, Hais Jakub 4, Pivoňka Matěj 2, Votava T., Malát Sebastien, Říha Jan - Jílek Petr; Diváků: 40.

Předehráno

Klatovy B -  Sušice  3 : 4 ( 2: 0)

Branky: Jiřík Michal, Marek Lukáš, Sojka Alexandr - Tomas Jan 3, Holeček Lukáš; Diváků: 30

1. Klatovy A           12  12   0   0  102 : 11    36  ( 18)

2. Luby                12  10   0   2   85 : 21    30  ( 12)

3. Nýrsko              12   7   0   5   50 : 31    21  (  3)

4. Sušice              12   7   0   5   40 : 28    21  (  3)

5. Klatovy B           12   3   0   9   22 : 80     9  ( -9)

6. Mochtín             12   2   0  10   26 : 90     6  (-12)

7. Švihov              12   1   0  11   14 : 78     3  (-15)