KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 17.,27. kolo 29. – 30.5.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

ZE HŘIŠTĚ K VOLBÁM A PAK NA RANČ

V přátelském duchu a tréninkovém tempu se odehrálo poslední kolo KP dorostu ve kterém domácí potvrdili svojí kvalitu a oba duely vyhráli.Po skončení se ti nejstarší odebrali splnit svojí občanskou povinnost a řádně odvolili.Pak se společně se svými mladšími spoluhráči  odebrali na ranč pana Králíka do osady Červená u Kašperských Hor kde do skorých ranních hodin besedovali o fotbalu i jiných sportech. .

---

STARŠÍ   DOROST

Sušice – Nepomuk  4 : 0  (1 : 0)

Branky:Králík -2 ,Jech ,Fuchs .,rozhodčí : Bošek ,hráno bez karet ,diváků :50 .

Sestava domácích : Gill  -  Kodýdek  M.(46.Goby) ,Mataše ,Mužík ,Lašek  -  Králík ,Jech(80.Kul) ,Šablatura(46.Skuhra) ,Klíma  -  Fuchs ,Varga.

1. SK ZČE Plzeň        15  12   0   3   61 :  9    36  ( 15)

2. Sušice              16   8   6   2   40 : 20    30  (  6)

3. Přeštice            15   8   1   6   39 : 35    25  (  1)

4. Tachov              15   7   3   5   43 : 36    24  (  3)

5. Postřekov           15   7   2   6   31 : 37    23  ( -1)

6. Doubravka           15   6   4   5   33 : 21    22  (  1)

7. Sportovní škola     15   7   1   7   33 : 28    22  ( -2)

8. Smíchov Plzeň       15   3   2  10   28 : 60    11  (-13)

9. Nepomuk             15   0   1  14    9 : 71     1  (-20)

---

MLADŠÍ  DOROST

Sušice – Nepomuk  2 : 0  (1 : 0)

Branky:Halas ,Kodýdel L. ,rozhodčí :Bošek ,hráno bez karet ,diváků :40.   Sestava domácích :Mužík  -  Šoural ,Kodýdek L. ,Pojar ,Trčan  -  Reitmaier ,Kul (30.Beránek) ,Halas ,Skuhra (41.Chudý )  -  Tonner ,Matějka (41.Kliment).

1. SK ZČE Plzeň        15  13   1   1   55 : 16    40  ( 19)

2. Doubravka           15  12   1   2   51 :  9    37  ( 16)

3. Sušice              16  10   1   5   49 : 18    31  (  7)

4. SŠ  Plzeň           15   9   1   5   44 : 28    28  (  4)

5. Tachov              15   7   1   7   31 : 47    22  (  1)

6. Nepomuk             15   3   3   9   23 : 41    12  ( -9)

7. Smíchov Plzeň       15   3   2  10   14 : 45    11  (-13)

8. Přeštice            15   2   3  10   21 : 37     9  (-15)

9. Postřekov           15   2   1  12   12 : 59     7  (-17)

---

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

PO VYHRANÉM DERBY MAJÍ HORAŽĎOVICE  POSTUP NA DOSAH

Duel  prvních dvou týmů v pošumavském  derby přinesl úspěch lídru tabulky, který po domácí výhře sahá po postupu do krajského přeboru .Horažďovickým dorostencům potřebují v posledních třech zápasech získat dva body a je úspěšně v cíli.

---

Horažďovice –  Luby  2 : 0 (1 : 0 )

Forman Michael

Zápas vedoucího a druhého celku tabulky sliboval dobrý a bojovný fotbal. Očekávání se naplnilo, hosté nabuzeni předzápasovým pokřikem v kabině na hřiště vlítli jako rozzuřený býk. Domácí se však nezalekli a dokázali, že mají sebevědomí i v těžkých zápasech. Důraz hostů je nepřekvapil, drželi s nimi krok a navíc přidali svoji kombinaci. Akce se přelévaly ze strany na stranu, hosté hrozili ze standardních situací a domácí z rychlých útoků po stranách. Jeden z nich přetavili ve vedoucí gól, když se důrazem nadvakrát prosadil Václav Šmat. Hosté  zase nastřelili tyč po odraženém balónu ze standardní situace. Na druhé straně krásně kopnutý míč Jakuba Formana z trestného kopu jen těsně minul hostující branku. Poločas tak skončil  těsným vítězstvím domácích. V druhé půli se očekával velký nápor hostů, ten se však nedostavil a domácí kontrolovali hru. Hosté se soustředili na nakopávání balónů na své útočníky, ale ty si domácí obránci pohlídali a trpělivě čekali na svoji druhou šanci. Tu měl na svých kopačkách opět Václav Šmat a Josef Nauš, první prokličkoval podle brankové čáry, ale nezakončil přesně a druhý hlavou netrefil odkrytou branku. Hosté neustále hrozili ze standardních situací, kde využívali svých fyzických předností. Oživení hry přinesl na kopačky hostů střídající útočník, ale domácí jeho několik průniků se štěstím zastavili. Pojistku vítězství v podobě druhého gólu přidali domácí v poslední minutě, když trestný kop Jakuba Formana prodloužil na břevno Josef Nauš a odražený balón vrátil do prázdné branky hlavičkou zblízka Jan Pařil. Domácí tak zaslouženě zvítězili a pojistili si vedení v tabulce

Václav Hána

Průměrné utkání odpovídalo postavení obou mužstev v soutěži. Celý první poločas probíhala hra jen od jednoho pokutového území k druhému. Hosté měli jen jednu dobrou příležitost, ale centr prolétl celým malým pokutovým územím až do autu. Domácí dorostenci měli také jednu vyloženou příležitost. To když David Schmirler obešel oba stopery, ale nedokázal překonat brankáře hostů. Obraz hry se změnil až v 65. minutě, po druhém střídání v řadách domácích, když přišel na post prvního záložníka Michal Rendl a do útoku se posunul Ondra Matějka. Domácí začali hosty přehrávat. Ale až v 74. minutě a v 76. minutě se dvakrát prosadil kapitán domácích Jan Kodýdek, i když do té doby nebyl na hřišti vůbec vidět. Nejprve dorazil brankářem vyraženou střelu Romana Lísy a podruhé dorazil vyraženou střelu Michala Rendla. A prosadil se jen tím, že sledoval míč až do konce akce. Ale to nebyl ještě konec náporu domácích. V 79. minutě po přímém kopu M. Koníře a nadzvednutí centru Kodýdkem, zblízka prostřelil brankáře hostů Marek Pena 3:0. V tuto chvíli domácí přestali hrát a tak se dokázali prosadit i hosté. V 88. minutě po faulu v pokutovém území, proměnil penaltu Martin Balout 3:1. A tímto výsledkem utkání také skončilo.

Branky: 74,76.Kodýdek Jan , 79. Pena Marek,  88. Balout Martin. Rozhodčí: Dušek. ŽK: 1:3. Diváci 30.

Poděvosy – Pačejov   2 : 1 (1 : 0)