IV. TŘÍDA - skupina A, B 12.,14 .kolo 29. – 30.5.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

ZAVLEKOV NA PLÁNICI PLATÍ

Vedoucí kolektiv IV. třídy skupiny A Sokol Plánice má na svém kontě v dosavadním průběhu soutěže dvě porážky. Tu druhou utrpěli Pláničtí  v tomto kole stejně jako tom u bylo v prvním případě od Sokola Zavlekov.  Z 24 dosud obdržených branek jich Plánice  plných deset  inkasovala právě od zavlekovských fotbalistů!

---

Plánice  - Zavlekov  3 : 4 ( 3: 2)

Branky: Pytel Martin 2, Novák David - Fous Jan 2, Makrlík Miroslav, Špitalský Jan; ŽK: 3:3; ČK: 1:1 . Diváků: 100

Ježovy -  Janovice B 7 : 4 ( 3: 1)

Branky: 15.,85. Suchý Jaroslav , 26.,64. Janča Miroslav , 39. Pytelka Jiří, 58. Sysel Zdeněk, 13. Tampa Tomáš –24. Šobek Petr, 45. Jansta Josef, 88. Kotlan Stanislav, 90. Jelínek; Rozhodčí: Hovorka Milan; ŽK: 3:1. Diváků: 70

Křenice  - Vrhaveč B   2 : 0 ( 2: 0)

Branky: 2. Roneš Pavel, 7. Bäuml Daniel; ŽK: 3:2  . Diváků: 20

Bezděkov B  - Spůle   1 : 2 ( 1: 1)

Branky: 28. Nadymáček Petr – 43. Taichman Zdeněk, 50. Finta Ladislav; ŽK: 0:3 . Diváků: 40

Strážov B  -  Měčín B  2 : 3 ( 1: 1)

Josef Vaněk

Vstup do zápasu vyšel domácím kteří se v první minutě po akce Antonovicze a následném centru na Čermáka ujali vedení.  Tato branka domácí rezervu nastartovala a také v dalších minutách si dokázali vytvořit tlak i brankové příležitosti, ale bez brankového efektu. V 18.minutě hosté srovnali na 1:1.  Strážovské béčko se po této inkasované brance dostalo do útlumu , hosté je zatlačili na vlastní polovinu hřišti.  Tento stav trval až do konce první půle . Přitom si vyčerpali velkou dávku štěstí a remízový stav se podařilo udržet také zásluhou kvalitních zákroků brankáře Vaňka.

Hostům vyšel vstup do druhého poločasu a po třech minutách hry se měnilo skóre v jejich prospěch.  Vyrovnat mohl Ondřej , kdy jeho hlavička ve výborné šanci trefila pouze gólmana hostů. Hra se vyrovnala a úsilí domácích o srovnání na 2:2 korunoval v 72.minutě Václav Janda , který krásnou střelou do šibenice nedal brankáři Měčína šanci . PO té měl Strážov jí do vedení. Nejdříve centr Jandy na malém vápně netrefil Kalista . Po té se neprosadil ani Koláček, který šel sám na brankáře, ale ten byl proti a jeho střelu vyrazil se štěstím na břevno  a ten míč od něho skončil v zámezí. Potvrdilo se následně ono  známé nedáš dostaneš, když úspěšnější v koncovce byli hosté kteří v 84.minutě vstřelili vítěznou branku.

Trenér Josef Vaněk: „Byla to velký škoda. Zápasu by více slušela spravedlivá remíza. Chyběl nám citelně zraněný Petr Weber . Mimo něj jsem v sestavě postrádal další tři zraněné hráče a tak jsme tento zápas museli odehrát bez střídání“.

Branky: 1. Čermák Josef , 72.  Janda Václav, - Vladař Martin 2, Čejka Lukáš; Rozhodčí: Dykalov Jurij; ŽK: 1:2 . Diváků: 70.

Sestava SK Strážov B: L. Vaněk – L. Fremut, K. Kalista, M. Kolář, P. Kollross – V. Janda, M. Šlégl, O. Koláček, M. Ondřej – A. Antonovicz, J. Čermák.

1. Plánice             17  14   1   2   75 : 24    43  ( 16)

2. Měčín  B            18  12   2   4   46 : 29    38  ( 11)

3. Zavlekov            17  12   1   4   58 : 14    37  ( 10)

4. Vrhaveč B           18   9   3   6   36 : 26    30  (  6)

5. Ježovy              17   8   1   8   43 : 47    25  ( -2)

6. Strážov B           17   7   1   9   36 : 42    22  ( -2)

7. Dlažov              17   6   3   8   29 : 44    21  ( -6)

8. Křenice             17   6   1  10   40 : 46    19  ( -8)

9. Janovice B          18   5   3  10   30 : 57    18  ( -9)

10. Bezděkov  B         17   3   3  11   22 : 55    12  (-12)

11. Spůle               17   2   3  12   16 : 47     9  (-15)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

REZERVA SVATOBORU PROHOSPODAŘILA SLIBNÝ NÁSKOK

Ještě před třemi předcházejícími koly IV. třídy skupiny B měl vedoucí celek tabulky Hrádek B před největším soupeřem Sokolem Hartmanice slibný osmibodový náskok. Stačily dvě klopýtnutí za sebou, kdy po prohře doma s TJ K. Hory vyšla rezerva Svatoboru bodově naprázdno i ve Svéradicích  a nadějný náskok se scvrkl na jediný bod. Z tohoto pohledu budou poslední tři kola v této soutěži v boji o postup hodně zajímavá!

---

Myslív  -  Zichovice B  6 : 0 ( 5: 0)

Jiří Moravec

Hosté nastoupili k utkání v deseti hráčích a i tím dali dopředu najevo, že rezignovali na dobrý výsledek. Myslívští se dostali do vedení již v 6. když L. Bláha ze 40 metrů překonal brankáře hostí. Do poločasu se ještě po pěkných kombinačních akcích prosadili dvakrát Kubala, Štěrba a Novák a to ještě Sládek neproměnil penaltu. V druhém poločase se hosté zatáhli a ani domácí nevyvíjeli aktivitu k rozhojnění skóre. Druhý pokutový kop neproměnil Maršík, a tak skóre zápasu uzavřel hlavou Kubala po centru L. Bláhy a dokonal svůj hattrick.

Branky : 18., 24., 74. Jiří Kubala, 6. Luděk Bláha, 28. Jaroslav Štěrba, 30. Václav Novák. Rozhodčí: Lercjaks.

Kašp. Hory -  Pačejov B  6 : 0 ( 2: 0)

Branky: 40.,44. Šuba Vladimír, 48.,49. Uxa Lukáš , 75., 80. Tomek Petr. Rozhodčí: Diviš Robert. Diváků: 50

DALŠÍ FOTO Z UTKÁNÍ   ZDE

Soběšice -  Milčice 3 : 4 ( 1: 2)

Branky: 8.a 66. Požárek Adam , 89. Melikant Matouš -  5. a  37. Havlík Hanuš , 77. Hrachovec Miroslav, 84.  Makrlík Luboš ; Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 2:1 . Diváků: 40

Svéradice B -  Hrádek B 3 : 0 ( 2: 0)

Branky: Chaloupka Martin 2, Havlíček Patrik; Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 0:1. Diváků: 30.

Rabí  - Hartmanice 0 : 1 ( 0: 1)

Jan Vošalík

Hosté byli v první půli o poznání lepší i díky silnému větru. Skórovat se jim však podařilo až šťastnou  dorážkou ve 42 minutě. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, v některých chvílích měli domácí navrch, ale zcela jim selhala střelba a tak se výsledek už neměnil.

Branky:  42. Korál Michal; Rozhodčí: Husník Václav; ČK: 0:1( Koryťák Ondřej). Diváků: 50.

1. Hrádek B            15  11   1   3   39 : 21    34  ( 10)

2. Hartmanice          15  11   0   4   44 : 19    33  ( 12)

3. Myslív              15  11   0   4   37 : 13    33  (  9)

4. Pačejov B           15   8   1   6   39 : 32    25  (  4)

5. Svéradice B         15   8   1   6   38 : 31    25  (  1)

6. Kašp. Hory          15   7   1   7   31 : 29    22  ( -2)

7. Milčice             15   6   1   8   30 : 29    19  ( -2)

8. Rabí                15   3   4   8   21 : 43    13  ( -8)

9. Zichovice B         15   3   3   9   17 : 37    12  (-12)

10. Soběšice            15   0   2  13   22 : 64     2  (-19)