NA STRAHOVĚ SE SPARTOU HRÁLI NEROHHODNĚ

SE SPARTOU  HRÁLI NEROHHODNĚ

Klatovský A tým mužů sehrál ve středu přípravné utkání v Praze na Strahově  s dorostem U 17 Sparty Praha.

AC Sparta Praha U 17 – TJ Klatovy 2:2 (0:2)

Začátek utkání patřil klatovským mužům  , kteří si  vypracovali  šance a po Matějkově střele dorážel Gyorgy do prázdné brány 0:1. Další šanci  měl Jiří Matějka který se  z úhlu řítil sám na domácího  gólmana, ale neuspěl. Ve 30 minutě hosté  chybovali ve středu hřiště a hasit musel situaci Riška, který sólový nájezd domácích  skvěle vychytal.  Úspěšnější byl následně Jiří Matějka, který svůj únik  proměnil a hosté zvýšili své vedení na poločasový výsledek 0:2.

V druhém poločase si domácí začali vytvářet šance , v 60. minutě po rohu překopl domácí útočník odkrytou bránu a o chvíli později Kašpar vychytal domácí útočníka.

Vedoucí týmu Klatov Adam Popeka : „ My jsme v druhém poločase podnikali rychlé brejky , po jednom z nich trefil Jirka Matějka tyč. V 75. min po rychlé akci domácí snížili na 1:2 a o 5minut později vyrovnali po krásné kombinační akci na 2:2.“

Branky: Gyorgy , Matějka J.

Sestava: Riška (46. Kašpar) – Homolka , Mészáros , Janda , Steinberger (46. Ježek) – Voráček (46. Výtisk) , Toman (46. Hovorka V.) , Votípka , Matějka J. – Matějka D. , Gyorgy