IV. TŘÍDA - skupina A, B 22.,13 .kolo 22. – 23.5.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

POSLEDNÍ SPŮLE POTRÁPILA PRVNÍ PLÁNICI

Téměř hodinu hry trvalo hráčům lídra tabulky na domácím hřišti zlomit odpor posledního týmu tabulky a dvěma slepenými góly rozhodla o tom, že se překvapení na úkor favorita nakonec nekonalo. Po prohře v derby ve Strážově hrozila další bodová ztráta tentokráte doma rezervě Dukly Janovice. Tu po prohraném prvním poločase se Sokolem Křenice odehnal autor obou branek domácích mladý Urban. Zatím co strážovskovské béčko si překvapivě přivezlo body z Vrhavče na jaře se výsledkově trápící Ježovy bodů v Dlažově nedočkaly.

---

Plánice -  Spůle 2:0 (0:0)

Branky: 62.Novák David, 57.Stupka Milan. Rozhodčí  Hovorka . Diváků: 20

Měčín B -  Bezděkov B 7:1 (4:0)

Branky: Korčík Petr 2, Bouzek Tomáš 2, Vladař Martin 2, Hladík Petr - Nadymáček Petr . Rozhodčí: Husník. Diváků: 90

Dlažov  - Ježovy 4:1 (2:0)

Branky: Šít Martin 2, Beneš Š., Černý Miroslav - Pytelka Richard; ŽK: 1:0. Rozhodčí: Vondráček Václav.  Diváků: 10

Janovice B – Křenice 2:1 (0:1)

Branky: 67., 79. Miroslav Urban - 12. Pavel Roneš

Rozhodčí: Václav Husník. ŽK: 1 : 3. Diváků: 40

Vrhaveč B  -  Strážov B 1: 4 ( 1: 2)

Začátek zápasu vyšel lépe domácím, kteří ve 25.minutě šli do vedení  brankou Fraňka. Hosté kazili velké množství přihrávek, ale po obdržené brance hru upřesnili a vyústění jejich zlepšené hry bylo vyrovnání , kdy Janda našel vtipnou uličkou  Janda Petra Webera , který s přehledem šanci skórovat využil 1:1.V závěru první půle rozehrál míč do prostoru křídla na Webera a jeho cent  proměnil ve vedoucí branku Strážova Josef  a v 54 pohotově vrátil do domácí branky Weber a zvýšil na 1 : 3.

V 66.minutě čermák vypíchl míč  mezi obránci a svůj sólový nájezd s přehledem proměnil když míč poslal podle brankáře za jeho záda.  Tentýž hráč mohl završit svůj výkon hattrickem, jeho střela z otočky šle těsně minula domácí svatyni.

Trenér a vedoucí družstva Josef Vaněk : „ Hráčům bych chtěl poděkovat za bojovný výkon . Záměrně nechci nikoho ja jeho výkon vyzdvihovat, neboť všichni bojovali a výsledkem jejich úsilí  bylo zasloužené vítězství „.

Sestava SK Strážov B: J. Nový – M. Šlégl (71. Š. Gondek), K. Kalista, M. Kolář, P. Kollross – V. Janda, O. Koláček, A. Antonovicz, M. Ondřej – P. Weber, J. Čermák.

Branky: 25.Franěk František – 33. a  55. Weber Petr , 43. a 68. Čermák Josef ; Rozhodčí: Vondráček Václav. Diváků: 40.

1. Plánice             16  14   1   1   72 : 20    43  ( 19)

2. Měčín  B            17  11   2   4   43 : 27    35  (  8)

3. Zavlekov            16  11   1   4   54 : 11    34  (  7)

4. Vrhaveč B           17   9   3   5   36 : 24    30  (  6)

5. Strážov B           16   7   1   8   34 : 39    22  (  1)

6. Ježovy              16   7   1   8   36 : 43    22  ( -2)

7. Dlažov              17   6   3   8   29 : 44    21  ( -6)

8. Janovice B          17   5   3   9   26 : 50    18  ( -9)

9. Křenice             16   5   1  10   38 : 46    16  ( -8)

10. Bezděkov  B         16   3   3  10   21 : 53    12  ( -9)

11. Spůle               16   1   3  12   14 : 46     6  (-18)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

HRÁDECKÁ REZERVA PŘIŠLA DOMA O TŘI BODY

Vedoucí celek tabulky skupiny B Svatobor Hrádek B překvapivě ztratil doma body prohrou po brankové přestřelce mezi 72. a 74.minutou s hosty z Kašperských Hor. Toto klopýtnutí  lídra soutěže tak znamenalo prohospodaření slibného sedmibodového náskoku. I tak šance zlikvidovat další čtyři body k případnému ohrožení čela tabulky ze strany druhého Sokola Hartmanice, popřípadě i stejně bodově ztrácejícího Myslíva  bude velice těžké zlikvidovat . Očekávané derby mezi třetím celkem tabulky  a hosty z Milčic přineslo rozuzlení ve prospěch Myslíva v úvodní části druhé půle. Pro Milčice je to čtvrtá prohra za sebou a to málo kdo před zahájením jarní části soutěže čekal.

---

Hartmanice -  Soběšice 7: 1 ( 3: 0)

Branky: 11.,38.,49. Sládek Petr , 80. Bachroň T., 41. Krátký Antonín, 70. Červený Lukáš, 59 Koryťák Ondřej – 85. Požárek Adam; ČK: 1 : 0 (Šponiar Mila po 2x ŽK). Diváků: 40.

Zichovice B  - Svéradice B 0: 3 ( 0: 1)

Branky: 44. Říha Štěpán, 76. Chaloupka Martin, 79. Fišer M.Rozhodčí: Bošek Petr. Hráno bez karet, Diváků: 20.

Myslív –  Milčice  4 :2 ( 2:1 )

Branky : 5. Jan Krátký, 44. Václav Novák, 49. Karel Beníšek, 63. Jiří Kubala - v 20. Hanuš Havlík, 90. Jiří Touš.

Rozhodčí: Vladimír Kulík.ŽK:  0:2   Diváků : 80

Pačejov B  -  Rábí  7 : 0  (4 : 0)

Hosté působili naprosto odevzdaným dojmem a za celý zápas ani jednou neohrozili branku domácích. Ti ve zcela poklidném tempu sázeli jednu branku za druhou.

Branky: Panuška Josef 2, Hlůžek Josef 2, Kodýdek Jan 1, Hlůžek Václav 1 a Štěpán František 1

Rozhodčí Mácal, 50 diváků, ŽK 0 :2

Hrádek B   -  Kašperské  Hory 1: 2 ( 0: 0)

Branky: 73.Pánek Matěj – 72. Šuba Vladimír, 74. Voldřich Miroslav,; Rozhodčí: Diviš Robert; ŽK: 2:3. Diváků 20.

1. Hrádek B            14  11   1   2   39 : 18    34  ( 10)

2. Hartmanice          14  10   0   4   43 : 19    30  (  9)

3. Myslív              14  10   0   4   31 : 13    30  (  9)

4. Pačejov B           14   8   1   5   39 : 26    25  (  4)

5. Svéradice B         14   7   1   6   35 : 31    22  (  1)

6. Milčice             14   6   1   7   28 : 24    19  ( -2)

7. Kašp. Hory          14   6   1   7   25 : 29    19  ( -2)

8. Rabí                14   3   4   7   21 : 42    13  ( -5)

9. Zichovice B         14   2   3   9   15 : 33     9  (-15)

10. Soběšice            14   0   2  12   19 : 60     2  (-16)