OP ŽÁKŮ , OS ŽÁKŮ skupina A, B 8. kolo 15. – 16. 5.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

DLOUHÁ VES PO DERBY POSTOUPILA NA TŘETÍ MÍSTO

Na třetí místo se po úspěšně zvládnutém derby v Hartmanicích vrátili žáci Tatranu Dlouhá Ves. Po šesti kolech finálové části přeboru žáků jsou karty rozdány. Zatím co o pořadí na prvních dvou místech je jich prakticky rozhodnuto, o třetí sadu bronzových medailí bude ještě boj.

TJ Sokol Mochtín  – Sokol Myslív  8 : 1 (3 : 1)

Stanislav Bejvl

Domácí byli celý zápas lepší,přesto první branku  z PK vstřelili po ojedinělém brejku a následném faulu gólmana  hosté.Mochtín do přestávky otočil na 3:1 a po přestávce přidal ještě pět gólů.Škoda jen,že hosté neunesli debakl a v závěru se uchylovali k doslova likvidačním zákrokům.Co je platné,že sudí faul odpíská,když dojde k zcela zbytečnému zranění protihráče!!

Branky :21.,33.,40.,46.,48.,Smolík Zbyněk,35.Bejvl Jakub(PK),38.,52.Rubáš Jakub - 15.Lukeš Patrik(PK). Rozhodčí: Hovorka Milan. ŽK:  1:0 . Diváků: 20.

Hartmanice  – Dlouhá Ves  0 : 3 ( 0:1 )

František Blažek

Hosté byly po celý zápas lepším týmem. Jediný hráč domácích který občas pozlobil hostující obranu byl Fiala, ale skvrnu na jeho výkonu udělal zbytečný faul,když zkosil Blažka při odkopu a za který dostal žlutou kartu.Hosté mohli vyhrát klidně o více branek, ale štěstí jim příliš nepřálo. To asi nejlépe dokumentovala krásná střela Jaroše když napálil míč přímo ze vzduchu ale bohužel trefil pouze tyč. A když už šel Hostující útočník sám na branku  tak pomezní rozhodčí odpískal neexistující ofsajd.

Branky : Snopek, Bigasz, .Rozhodčí: Bošek. ŽK: 1 :1.Diváků :20

Sestava Hostů: Jakš-Svítek ,Blažek ,Goby, Waldman-Beránek ,Snopek (C), Chalupný, Jaroš-Bigasz, Dryje. Střídali: Paroubek,Niebauer

Chanovice -  Měčín 0: 3 ( 0: 2)

Branky: Šindelář Radek 2, Petrželka Vít . Diváků: 30. Rozhodčí: Holeček Miroslav.

ŠTASTNÁ TŘINÁCKA PRO STRÁŽOVSKÉ  ŽÁKY

Brankový koncert předvedli hlavně v prvním poločase domácí  hráči proti tradičnímu soupeři z Janovic. „Musím kluky pochválit i za herní projev, který dnes měl opravdu slušné parametry a přinášel pěkné kombinační akce s řadou hezkých branek.“ uvedl na adresu svých svěřenců strážcovský kouč Petr Presl.

Strážov - Janovice 13 : 0  (10:0 )

Brankový koncert předvedli hlavně v prvním poločase domácí  hráči proti tradičnímu soupeři z Janovic .Druhý poločas již nepřinesl stejnou nadílku, přesto strážovští kluci pobavili fotbalem nejen sebe, ale i přítomné diváky. O  branky se podělilo celkem šest hráčů z kádru.

Trenér Strážova Petr Presl : „Musím kluky pochválit i za herní projev, který dnes měl opravdu slušné parametry a přinášel pěkné kombinační akce s řadou hezkých branek.“

Branky :  Presl Aleš 5,  Madera Radovan 3, Maršálek Václav 2, Soušek Luděk, Kutný Petr,  Heidenreich Daniel

DERBY ROZHODL BUCHTA

V místním derby Hradešice – Malý Bor nechtěl žádný ze soupeřů prohrát. Malému Boru se podařilo v druhé půli srovnat dvoubrankový náskok domácích, ale proti byl jejich střelec Michale Buchta který derby rozhodl  vítěznou trefou rozhodl dvě minuty před koncem pro svůj tým.

Nezamyslice  - Plánice 7: 0 ( 5: 0)

Branky: Šatra Pavel 4, , Feřt František, Procházka Josef; ŽK: 0:1. Diváků: 20.

Žichovice -  Nalž. Hory 0: 9 ( 0: 3)

Branky: Kovářík Václav 3, Pícha Lukáš 2, Nováček Tomáš, Nauš Pavel, Pícha Martin, vlastní. Diváků: 30.

Hradešice – Malý Bor 3 : 2 (2 : 0)

Branky: 4., 34. Vaněček D., 68. Buchta M. – 40. Sládek L., 62. Melka Vojtěch. Rozhodčí: Javorský Josef. ŽK: 0 : 1. Diváků: 50.

1. Nalž. Hory           6   5   1   0   33 :  4    16

2. Hradešice            6   5   0   1   24 :  5    15

3. Nezamyslice          6   3   1   2   26 : 19    10

4. Malý Bor             6   2   0   4   20 : 12     6

5. Zichovice            6   1   0   5    4 : 29     3

6. Plánice              6   1   0   5    2 : 40     3