Okresní přebor dorostu 12. kolo 15. – 16. 5.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

MOCHTÍN ZASKOČIL LÍDRA TABULKY

Nečekaně velké problémy měl na svém hřišti dosud suverénní vedoucí celek přeboru . Hosté z Mochtína v Kašperských Horách po třinácti minutách  vedli 0:3 .Domácí cca za stejné období úvodu druhé půle skóre vyrovnali a o svém těsné výhře rozhodli až v samotném závěru klání ve kterém se rodilo překvapení. Nečekaně snadno dokázaly v souboji dvou sousedů v tabulce SK Bolešiny poradit na hřišti v Plánici odkud si přivezly hladké vítězství.

Hradešice   – Žichovice  8 : 0 (4 : 0)

Branky : 3., 63. Hnojský Jan, 17., 75. Nauš Václav, 10. Čugujev Vladimír, 42. Sládek Michal, 54. Přerost Stanislav, 70. Melka František. Rozhodčí: Mácal Roman. ŽK: 1 : 1; ČK: 1 : 0 (Kolář Michal). Diváků : 20

Běšiny -  Malý Bor   1 : 6 (0 : 2)

Branky: Vališ Miroslav -  Dvořák Václav 2, Melka Václav ,Sládek Milan, Šipla David(PK), Kocum Pavel. Rozhodčí:  Hovorka Milan . ŽK: 0 : 1. Diváků: 10.

Plánice – Bolešiny  0 : 4 (0 : 3)

Pavel Těžký

Fyzicky lépe připraveni hosté hráli pohledný kombinační fotbal a od začátku využili svých šancí. Druhá polovina byla již vyrovnanější, ale bohužel Pláničtí nedokázali využít svých šancí a vsítit čestný gól.

Hráno bez karet, diváků 30, Rozhodčí laik

Střelci branek : 10. Pitel Jiří PK, 15. Pitel Radek, 35. Jonáš Jan, 60.Stupka Tomáš.

Kašperské Hory - Mochtín    4 : 3 ( 0 : 3)

Tomek Petr

Hosté překvapili domácí mužstvo velmi vysokým herním nasazením a už ve 13 minutě vedli 3:0. V poločase trenéři domácího mužstva museli v kabině zvýšit hlas, což vedlo k probuzení hráčů a druhý poločas měli hru  z cela ve své režii. Během deseti minut druhého poločasu vyrovnali skóre a pak jen ostřelovali branku hostů. V 80 minutě po faulu hostů rozhodl z přímého kopu, perfektním gólem, jarní kanonýr Vláďa Šuba.

Branky : 47, 64 . Kojzar David, 49. Mužík Michal, 80 . Šuba Vladimír – 4.,13 . More, 8 . Matoušek M. Rozhodčí: Petržilka. Diváků: 40. ŽK: 0:2.

Kasejovice – Kolinec   3 : 1 (2 : 1)

Branky: Kulík, Svoboda, Drnek – Schejbal.

1. Kašp. Hory          14  14   0   0   85 : 19    42  ( 21)

2. Kasejovice          14  10   0   4   61 : 25    30  ( 12)

3. Malý Bor            14   7   2   5   41 : 20    23  (  2)

4. Kolinec             13   7   2   4   48 : 29    23  (  2)

5. Hradešice           14   6   2   6   53 : 47    20  ( -1)

6. Běšiny              14   5   2   7   44 : 52    17  ( -4)

7. Bolešiny            14   5   2   7   25 : 42    17  ( -4)

8. Plánice             14   5   1   8   31 : 59    16  ( -2)