KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 15.,25. kolo 15. – 16. 5.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

V SUŠICI TO VYPADALO JAKO NA STŘELNICI

V Sušici to při utkání s dorostenci z Tachova  obou duelech  vypadalo spíš jako na střelnici . Starší se do svého soupeře pustili hned od prvních minut a ve 27 minutě vedli 3:0, ale hostům se podařilo  v poslední minutě vyrovnat na konečných 4:4. Osm branek padlo i v utkání mladších dorostenců,ale tentokráte již jen do sítě hostů..

---

STARŠÍ   DOROST

Sušice  - Tachov   4 : 4 (3 : 3)

Martin Mataše

Hosté přestože prohrávali  po necelé půlhodině hry o tři branky to nezlomilo a do konce první půle bylo skóre srovnáno ! Do druhého poločasu vstoupili lépe opět domácí a v 55 min. zvýšili na 4 : 3 . V 85. minutě mohl zvýšit z PK Goby, ale nebyl úspěšný  a soupeř z posledního útoku vyrovnal na konečných 4 : 4.

Branky za Sušici: Mužík ,Fuchs ,Skuhra ,Reitmaier ,ŽK 1 :3 ,rozhodčí: Holeček ,diváků 60 . Sestava : Gill  -  Kodýdek ,Goby ,Mužík ,Lašek  -  Králík ,Kul ,Šablatura ,Málek  -  Fuchs ,Skuhra (střídali Reitmaier ,Kliment).

1. SK ZČE Plzeň        13  10   0   3   47 :  8    30  ( 12)

2. Sušice              14   7   5   2   35 : 19    26  (  5)

3. Přeštice            13   8   1   4   35 : 20    25  (  4)

4. Sportovní škola     13   7   0   6   31 : 25    21  (  0)

5. Doubravka           13   6   2   5   31 : 19    20  (  2)

6. Postřekov           14   6   2   6   26 : 35    20  ( -1)

7. Tachov              13   5   3   5   33 : 31    18  (  0)

8. Smíchov Plzeň       13   3   2   8   25 : 48    11  (-10)

9. Nepomuk             14   0   1  13    9 : 67     1  (-20)

---

MLADŠÍ  DOROST

Sušice  - Tachov   8 : 0 (5 : 0)

Mladší dorostenci navázali na kvalitní hru z minulého utkání a svého soupeře po celý zápas doslova drtili ,  když se skóre zastavilo na čísle osm !!!Jejich momentální forma nasvědčuje že by mohli zopakovat svoji finálovou účast ve víkendovém mezinárodním turnaji OTAVA CUP a proměnit ji ve vítězství.

Branky :Klíma  3 ,Tonner ,Kliment ,Vrhel ,Kul ,Reitmaier ,ŽK 1 :2,rozhodčí :Holeček ,diváků :30

Sestava  Sušice: Janda  -  Šoural ,Kratochvíl ,Beránek ,Trčan  -  Reitmaier ,Vrhel ,Halas ,Klíma  -  Tonner ,Kliment (střídali Matějka ,Chudý ,Kul ,Reitmaier).

1. SK ZČE Plzeň        13  11   1   1   42 : 15    34  ( 16)

2. Doubravka           13  10   1   2   47 :  9    31  ( 13)

3. Sušice              14   9   1   4   47 : 16    28  (  7)

4. SŠ  Plzeň           13   8   1   4   35 : 26    25  (  4)

5. Tachov              13   7   1   5   31 : 34    22  (  4)

6. Nepomuk             14   3   3   8   23 : 39    12  ( -9)

7. Smíchov Plzeň       13   3   2   8   14 : 36    11  (-10)

8. Přeštice            13   1   3   9   16 : 32     6  (-15)

9. Postřekov           14   1   1  12   11 : 59     4  (-17)

---

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

OKULA DALA HOLÝŠOVU SEDMIČKU

Nečekaným způsobem uzemnili dorostenci Okuly Nýrsko  hosty z Holýšova. Soupeř který  je stále ve hře o třetí místo  a má na svém kontě vstřeleno vice než stovku branek  se v Nýrsku trefil pouze jednou . To  na kanonádu domácích bylo hodně málo. Obdobné starosti které měly Horažďovice na hřišti posledního Spáleného Poříčí s povinným ziskem bodů  měli i favorizovaní hosté z Lub, kteří se na své vítězství na tomto hřišti hodně nadřeli. Také v dalších zápasech byly týmy z Pošumaví úspěšné a tentokráte nevyšly bodově naprázdno.

---

Horažďovice –  Hrádek 6 : 0 (3 : 0 )

Forman Michael

Hosté se na utkání dostavili pouze s osmi hráči a soustředili se, zvláště  ve druhé půli, pouze na odkopávání míčů od vlastní branky.  Domácí hráli v tréninkovém tempu a tak byl k vidění velmi podprůměrný fotbal s půltuctem gólů v hostující brance.

Branky :  Martin Greger 2, Václav Šmat, Karel Korytář, Jakub Forman, Vonášek Daniel

Rozhodčí: Blaheta Josef;Diváků : 30

Spálené Poříčí – Luby  2 : 4 (1 : 0)

Jan Voráč

Lubští zajížděli na hřiště posledního celku pro 3 povinné body bez několika hráčů základní sestavy, ale domácí byli kategoricky proti. Zápas začal opatrným oťukáváním soupeřů, ale první se rozehráli domácí hráči. Jednu z akcí zakončili v 25. minutě brankou. Hosté kontrovali, ale když neproměnili několik tutovek, do šaten se šlo za stavu 1-0.

Druhý poločas začal náporem Lub a vyrovnávací brankou ve 48. minutě. Domácí však šli za sedm minut znovu do vedení, naštěstí za tři minuty bylo znovu srovnáno.Od této chvíle přebrali iniciativu už definitivně hosté, po sérii šancí vstřelili vedoucí branku a když se nechal vyloučit domácí obránce, bylo rozhodnuto. Lubští přidali ještě jednu branku a utkání s přehledem dovedli do vítězného konce.

Vydřené vítězství, když dorostenci Lub dokázali, že umí zabrat, i když se jim nedaří. Domácí tým jim to však vůbec neulehčil a je překvapivé, že mužstvo s takovou výkonností je až na chvostu tabulky.

Branky za hosty : Plánička,Voráč, Čížek, Čipera. Rozhodčí : Malinčák. Diváků: 50. ŽK: 3:5. ČK: 1:0.

Nýrsko – Holýšov   7 : 1 (4 : 0)

Branky: Flor 2, Jánský, György, Vacovský, Kohout , Bureš T. – Valachovič.

Rozhodčí: laik.

Nýřany - Měčín  3 : 3 (2 : 2)

Dobřany – Pačejov   0 : 2 (0 : 1)

1. Horažďovice         25  21   3   1  110 : 22    66  ( 27)

2. Luby                25  20   2   3   98 : 25    62  ( 26)

3. Koloveč             25  19   2   4  115 : 39    59  ( 23)

4. Mrákov              25  19   1   5   82 : 38    58  ( 22)

5. Holýšov             25  18   1   6  103 : 44    55  ( 19)