KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 14., 20. kolo 8. – 9.5.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

DOROSTENECKÁ DIVIZE V SUŠICI ZŘEJMĚ NEBUDE.

V rozhodujícím utkání na hřišti SK ZČE Plzeň starší dorostenci TJ Sušice prohráli a tím se jejich šance na postup snížili na minimum.Zato jejich mladší kolegové svému soupeři uštědřili první porážku v sezoně

Trenér Brabec k utkáním: „ Starší tahali od prvních minut za kratší konec. Proti minulým zápasům hráli nesoustředěně a s tím přišly zákonitě až školácké chyby které takový soupeř jako je SK ZČE dokonale využil a tím nám ukázal že si návrat do vyšší soutěže  po roce stoprocentně zaslouží . My nesmíme smutnit ale dále zodpovědně  trénovat  protože dnes jsme všichni viděli že se máme v čem zlepšovat . Mladší hráli rychlý pohledný fotbal,řekl bych že si to doslova užívali a domácím tak jako první soupeř v této sezóně sebrali všechny tři body.O utkání rozhodl střídající Tonner  který vybojoval doslova ztracený míč a v zápětí překoval domácího brankáře.

.

---

STARŠÍ   DOROST

SK ZČE Plzeň  -  TJ Sušice   3 : 0 (2 : 0)

Rozhodčí :Lanči ,ŽK 0 : 1,diváků :60      Sestava Sušice : : Ludvar - Goby ,Mataše ,Mužík ,Lašek - Králík ,Jech ,Šablatura ,Málek - Varga ,Fuchs

1. SK ZČE Plzeň       12   9   0   3   42:  7    27  (  9)

2. Sušice             13   7   4   2   31: 15    25  (  7)

3. Přeštice           12   7   1   4   30: 19    22  (  4)

4. Sportovní škola    12   7   0   5   30: 20    21  (  3)

5. Postřekov          13   6   2   5   25: 30    20  ( -1)

6. Doubravka          12   5   2   5   26: 17    17  ( -1)

7. Tachov             12   5   2   5   29: 27    17  ( -1)

8. Smíchov Plzeň      13   3   2   8   25: 48    11  (-10)

9. Nepomuk            13   0   1  12    7: 62     1  (-17)

---

MLADŠÍ  DOROST

SK ZČE Plzeň - TJ Sušice  1 : 2 ( 1 : 1)

Branky TJ Sušice-Reitmaier ,Tonner, rozhodčí :Lanči ,ŽK 2 - 1,diváků :30

Sestava Janda - Šoural ,Kratochvíl ,Kodýdek ,Trčan - Reitmaier ,Kul ,Klíma ,Halas - Kliment ,Matějka (jako náhradníci do hry zasáhli Vrhel ,Tonner ,Chudý ,Skuhra)

1. SK ZČE Plzeň       12  10   1   1   39: 14    31  ( 13)

2. Doubravka          12   9   1   2   41:  9    28  ( 10)

3. Sušice             13   8   1   4   39: 16    25  (  7)

4. SŠ  Plzeň          12   8   1   3   34: 23    25  (  7)

5. Tachov             12   7   1   4   31: 26    22  (  4)

6. Nepomuk            13   3   3   7   23: 33    12  ( -6)

7. Smíchov Plzeň      13   3   2   8   14: 36    11  (-10)

8. Postřekov          13   1   1  11   10: 56     4  (-17)

9. Přeštice           12   0   3   9   13: 31     3  (-15)

---

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

LUBY V DERBY DEKLASOVALY OKULU

Čtyřiadvacáté kolo  krajské soutěže dorostu bylo bohaté na branky. Pqadlo jich 56 a na 29 se v sítích soupeřů podílely týmy z Pošumaví. Jevíce jich dal Start Luby  který doma v derby deklasoval nýrskou Okulu . Střelecky byl úspěšný na svém hřišti i Měčín , ale dařilo se i Pačejovu venku který nasázel do sítě domácího Horšovského Týna osm (!) gólů.

---

Měčín   - Spálené  Pořićí     7 : 1  ( 3 : 0)

Evžen Veselý

Domácí tým s posledním mužstvem tabulky předvedl solidní výkon. Před návštěvou 30 diváků rozhodoval Klik. Goly za domácí Klíma Jan, Touš Jan 2x, Štampach Jakub 3x Ambrož Jan z PK , četný úspěch hostů zaznamenal Hefrt.

Luby – Nýrsko  9 : 1 (8 : 1)

Jan Voráč

Zápas, ve kterém se očekávala bitva, nesplnil očekávání. Domácí vletěli na hosty z Nýrska nekompromisně a protože na rozdíl od derby s Pačejovem proměňovali svoje šance, skóre rostlo až do poločasu rychlým tempem. Ve druhé půli domácí polevili, trenér prostřídal několik hráčů a proto se fanoušci desítky nedočkali. Přesto výkon domácích zaslouží pochvalu, klíčový zápas v Horažďovicích je ale stále čeká.

Branky : Čipera 3,Beneš, Koželuh, Voráč, Sysel, Nový, Plánička  -  Kohout.

Rozhodcí : Pressl. Diváků: 60. ŽK: 3:0.

Hrádek – Nýřany   2 : 3 (1:0)

Václav Hána

Utkání začali hrádečtí náporem a celý poločas hosty přehrávali. Vytvořili si pět vyložených šancí. Využili až tu poslední, když se výborně uvolnil Kodýdek Jan a proměnil na 1:0.

Druhý poločas začal úplně obráceně než ten první. Náporem hostů. A ti také v 59. minutě zaslouženě vyrovnali. Poté převzali domácí iniciativu a opět se ujali vedení, když se krásnou střelou trefil Vašek Skála. Míč mu vybojoval a předložil Roman Lísa. Zdálo se, že konečně vyhrají doma. Ale opak byl pravdou, po dvou dlouhých přihrávkách a přesných zakončeních Vondry a Říhy si nýřanští dorostenci vezou z Hrádku vítězství.

Branky : 43. Kodýdek , 72. Skála  -  59. Zimmermann, 74. Vondra,79. Rozhodčí: Simbartl. ŽK 5:2. Diváci 20

Blovice – Horažďovice  2 : 3 (0 : 0)

Domácí se chtěli na favorita vytáhnout a to se jim také podařilo, když po prvním poločase byl stav bezbrankový. Hosté po změně stran přidali a naplnili tak papírové předpoklady z pozice  lídra tabulky.

Branky: Matoušek, Davídek – Šmat, Forman(PK),Pařil.  ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Horšovský Týn -  Pačejov   4 : 8 (2 : 3)