OP přípravka st., OS přípravka st. sk.A,B,C ; OP přípravka mladší 7.,11. kolo 8. – 9.5.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SUŠICE SE PROSTŘÍLELA NA PRVNÍ MÍSTO

Rekordní výhrou 19:0 nad Zeleznou Rudou se Sušice prostřílela na první místo tabulky . Zda na něm zůstane i po vloženém kole hraném ve středu 12.května se rozhodne v duelu s Nýrskem se kterým má stejný počet bodů.

Nýrsko - Chanovice  9 : 0 (5 : 0)

Branky : 6. Bureš David, 7. Pavlík Jakub, 13. Hoidn František, 15. Brož Michael, 19. Svoboda Václav, 34. Svoboda Václav, 36. Svoboda Václav, 39. Bastl Martin, 49. Vacek Adam

Rozhodčí:  Dykalov. Diváků : 30

Sušice -  Železná Ruda 19: 0 ( 9: 0)

Branky: Svoboda Florián 8, Kutil Jiří 7, Skrbek Matěj, Miškovič Filip, Jána František, Brabec Jakub; Rozhodčí: Abraham Josef . Diváků : 50.

Luby  - Mochtín 3: 2 ( 2: 0)

Branky: Pivoňka Michal 2, Skýpala Jakub - Truchlý Tomáš, Šafránek Jan; Rozhodčí: Blaheta Josef. Diváků : 30

1. Sušice              4   4   0   0   40:  2    12  (  3)

2. Nýrsko              4   4   0   0   35:  3    12  (  3)

3. Luby                5   3   0   2   20: 14     9  (  0)

4. Mochtín             5   2   0   3   15: 20     6  (  3)

6. Železná Ruda        5   0   0   5    8: 57     0  ( -6)

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

FK Dukla Janovice - SK Bolešiny   1 : 4 (0 : 3)

Branky  : 30. Šobek Michal  - 5.,20. Bošek Jakub , 15. Matějková Simona , 43. Bauer Štěpán 43

Rozhodčí : laik . Diváků :20.

Měčín   – Švihov  7 : 2 (4 : 1)

Branky : 3.,10.,43.-Benda josef,15.,32.-Žižka Michal,20.-Baumruková Veronika,47.-Zavadil Tomáš

2.-Haupt Christoph,45.-Schwarz Marek

Rozhodčí: laik.Diváků : 82

TJ Bezděkov - TJ Klatovy 0:7 (0:2)

Domácí starší přípravka i v dosti kombinované sestavě statečně vzdorovala favorizovaným Klatovům. Čtyři ze sedmi branek obdržela standardních situacích po kopu  rohu po rohovém kopu soupeře.
Branky: 3x Talaš Jakub, 2x Havlíček Jan, Blahník Matáš a Shklyarskyy Bohdan.Rozhodčí: laik. Diváků: 30
Sestava TJ Bezděkov: M. Pflanzer - A. Panuš, K. Panušová, Martin Jarko, Marek Jarko, T. Herget, J. Červeňák, L. Havlík, V. Toman, J. Ouda ml.

1. Měčín        5   4   1   0   31:  5    13  (  1)

2. Švihov       5   3   1   1   34: 12    10  (  4)

3. Klatovy      5   2   2   1   17: 14     8  (  2)

4. Bolešiny     5   2   1   2   14: 24     7  (  4)

5. Janovice     5   1   0   4   13: 20     3  ( -6)

6. Bezděkov     5   0   1   4    2: 36     1  ( -8)

O S   PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

.

Horažďovice – Nalžovské Hory   2 : 2 (1 : 1)

Michael Forman st.

Vyrovnané utkání, jak na šance tak na branky. Domácí po brance průbojné Martiny Panuškové vedli, ale hosté ještě do poločasu dokázali skóre srovnat, když se trefil Kamil Malát. Ve druhém poločase  se zase ujali vedení hosté, braku vstřelil František Mareš a s domácími to vypadalo zle, ale nakonec zmobilizovali síly a dokázali vyrovnat brankou Jana Formana. A když v poslední vteřině utkání netrefil branku hostí Matěj Heimlich, utkání skončilo spravedlivou remízou.

Branky: 15. Martina Panušková, 43.Jan Forman – 23. Kamil Malát, 38. František Mareš

Rozhodčí: laik  .Diváků : 30

Kašp. Hory -  Sušice B 3: 0 ( 2: 0)

Petr Tomek

I když hosté byli fotbalovější, tak všechny tři body zůstaly domácím, kteří svojí bojovností odolali nájezdům soupeře.

Branky domácí: 2. Matousch Nick, 24. a 49. Voldřich Dan

Rozhodčí: Laik. Diváků: 20.

Pačejov -   Dlouhá Ves 1: 0 ( 0: 0)

Bojovné a vyrovnané utkání týmů ze spodních pater tabulky  rozhodla ve 40.minutě tvrdou střelou kapitánka domácích Aneta Nauschová.

Branky: Nauschová Aneta; Rozhodčí: Holeček Miroslav . Diváků: 30

1. Kašp. Hory          5   4   0   1    9:  2    12  (  0)

2. Horažďovice         5   3   1   1   11:  5    10  (  1)

3. Nalž. Hory          5   2   2   1    6:  5     8  (  2)

4. Sušice  B           5   2   0   3    7:  8     6  (  0)

5. Pačejov             5   2   0   3    4:  9     6  ( -3)

6. Dlouhá Ves          5   0   1   4    1:  9     1  ( -2)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

.

Nýrsko -  Klatovy B 5: 0 ( 2: 0)

Branky: Vacek Adam 2, Jirotka Jakub, Švec Štěpán, Ludvík Petr . Diváků: 30

Švihov  - Horažďovice 7: 3 ( 3: 1)

Branky: Jílek Petr 4, Šimůnek Vojtěch, Gajdoš Kamil, Hlavatý Ondřej - Hnídek Tomáš 3. Diváků: 30

Sušice -  Klatovy A 0: 5 ( 0: 4)

Branky: Barborka Matyáš 3, Makovec Radek, Javůrský Ondřej; Rozhodčí: Abraham Josef . Diváků: 60

Luby  - Mochtín 12: 0 ( 8: 0)

Branky: Pivoňka Matěj 4, Malát Sebastien 3, Schejbal David 2, Ježek Marek, Votava T., Maňas Vít. Diváků: 40

1. Klatovy A          11  11   0   0   88:  9    33  ( 21)

2. Luby               11   9   0   2   71: 16    27  (  9)

3. Nýrsko             11   7   0   4   38: 22    21  (  0)

4. Sušice             11   7   0   4   32: 20    21  (  3)

5. Horažďovice        11   3   0   8   15: 45     9  ( -6)

6. Klatovy B          11   3   0   8   20: 72     9  ( -6)

7. Švihov             11   2   0   9   18: 49     6  (-12)

8. Mochtín            11   2   0   9   20: 69     6  ( -9)