Okresní přebor dorostu 10. kolo 1. - 2.5.

» Aktuální výsledky

.

Mochtín – Bolešiny 7: 2(2:1)

Jiří Flodr

Předzápasový pobyt většiny aktérů pod májkou se na úrovni zápasu neprojevil, naopak hosté poprvé na jaře nastoupili v jedenácti lidech a dokonce s dvěma náhradníky na lavičce. Po vyrovnané první půli rozhodli domácí po přestávce, kdy dali během čtvrthodiny tři góly.

Branky : 7. a 82. Vizinger, 35. a 84. More, 51. a 56. M. Matoušek, 58. Kuželík - 19. Stupka, 70. Matějka. Rozhodčí: Husník. Hráno beh karet. Diváků : 25

Běšiny-Hradešice  5 : 2 (3 : 0)

Pavel Vacek

Domácí v 1.půli jasně lepší,nevyužili pro ně bohužel další šance…V 2.půli pak polevili a hosté přebrali taktovku utkání.Snížili a domácí se začali bát o vítězství.V samém závěru pak dvěma slepenýmy goly opět odskočili na větší brankový rozdíl a mohli tak oslavit tři body.

Branky : 8., 28.Mayer Filip,18., 89.Kubát Kryštof,88. Golc Alan – 54.z PK a 81.Melka František

Rozhodčí: Javorský Josef  ŽK:  : 0:2  .Diváků : 20

Kašperské Hory - Kolinec 4:3 (1:1)

Petr Tomek

Diváci měli možnost vidět oboustranně útočný fotbal, který potvrdil postavení obou mužstev v čele tabulky. Domácí mužstvo oslabené marodkou hráčů, zaspali úvod utkání a už v 5 min. inkasovali. S přibývajícím časem se domácí dostali do hry a začali být aktivnější. Branky se dočkali až v závěru prvního poločasu, když neproměnili  pokutový kop, ale následně z dorážky se trefil Jarda Markovič.Po přestávce domácí přidali dva góly, když se nejdříve trefil David Kojzar a následně Láďa Šuba. Hosté zápas nevzdali a po dvou chybách domácích vyrovnali. Závěr utkání chtěli obě mužstva dotáhnou do vítězného konce a štěstí stálo při domácích, když z brejkové akce se řítil Láďa Šuba sám na brankáře a dovedl domácí borce k vítězství.

Branky:42. Markovič Jaroslav, 53. Kojzar David, 60.,89. Šuba Vladimír  - 5.,80. Černý Jakub, 76. Kul Josef

Rozhodčí: Abrahám J.ŽK: 0 : 1. Diváků: 40.

Plánice  -  Žichovice    5 : 1 (3 : 0)

Těžký Pavel

Hosté nastoupil v deseti a domácí nenechali nikoho na pochybách, že dobře rozehraný zápas dotáhnou do vítězného konce.

Branky: 2. Novák František, 19. Holý Jan, 33. Guman Pavel, 60. Opl Vojta, 88.  Zelenka Milan - 75 . Senf Michal. Rozhodčí Blaheta Josef. Diváků 30.

Kasejovice – Malý Bor   2  : 1 (2 : 1)

Branky: 74. Převrátil Radek  37. Drnek Václav    -  19. Petřík Jiří  . ŽK: 2 : 1.

1. Kašp. Hory          12  12   0   0   79 : 16    36  ( 18)

2. Kasejovice          12   8   0   4   51 : 23    24  (  9)

3. Kolinec             11   6   2   3   43 : 24    20  (  2)

4. Malý Bor            12   5   2   5   32 : 17    17  ( -1)

5. Hradešice           12   5   2   5   43 : 44    17  ( -1)

6. Plánice             12   5   1   6   29 : 51    16  (  1)

7. Běšiny              12   4   2   6   36 : 42    14  ( -4)

8. Bolešiny            12   4   2   6   21 : 40    14  ( -4)

9. Mochtín             11   2   3   6   19 : 30     9  ( -9)

10. Zichovice           12   0   2  10   15 : 81     2  (-19)