IV. TŘÍDA - skupina A, B 19.,10 .kolo 1. 1. - 2.5.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

MĚČÍNSKÁ REZERVA ZMĚNU NEPŘIPUSTILA

Další kolo  skupiny A IV.třídy mužů  mohlo zamotat umístěním na druhém až čtvrtém místě. Žádnou změnu na 2.místě ale nepřipustil Sokol Měčí B který si výhrou nad oslabenou  rezervou z Vrhavče svojí pozici udržel. Obávat se ani nemusel Zavlekov v neděli ve Strážově o 3.místo, ale naopak gólem Miroslava Makrlíka který je již inventářem tohoto týmu si své medailové umístění pojistil. Derby se hrálo mezi Spůlí a Janovice B  s výsledným verdiktem dělbou bodů.

---

Ježovy -  Plánice 1: 6 ( 0: 2)

Branky: 90.Pytelka Richard -  6.,35.,61.,80.Novák David , 58. Průcha Vlastimil, 50.Těžký Michal; Rozhodčí: Diviš Robert. ŽK: 2:1. Diváků:  30

Měčín B  - Vrhaveč B   4: 2 ( 2: 2)

Branky: 6.Petr Kadlec,26. a 48.Petr Korčík,75. Martin Vladař - 25.Skřivánek Jan,45.Hošek Zdeněk.

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 1:2. Diváků: 60.

Strážov B  -  Zavlekov 0: 1 ( 0: 0)

Ve vyrovnaném prvním poločase  měli domácí dvě výborné brankové příležitosti. Střelu  Antonovicze brankář hostů  vyrazil na tyč a po té střela Webr  orazítkoval tyč svatyně hostů. Po rohovém kopu měl další šanci Koláček i  jemu radost ze vstřelení branky vzal bravurním zákrokem zavlekovský gólman. Největší příležitost hostů  zlikvidoval brankář Nový, který konečky prstů vyrazil lobovaný míč na rohový kop.

Dobrý výkon z první části zápasu se domácím nepodařilo zopakovat. Naopak taktovku hry převzali hosté a v 70.minutě dokázali dorážkou Makrlíka dát vítězný gól. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Lecjaks z Běšin.

Sestava :  – V. Janda, M. Šlégl, A. Antonovicz, O. Koláček (65. L. Kiesenbauer) – P. Weber, J. Čermák

.Branky: 70. Makrlík Miroslav; Rozhodčí: Lecjaks Ladislav; ŽK: 1:1 . Diváků: 80

Spůle – Janovice  B   1 : 1 (1 : 1)

Branky: 42. Taichman Zdeněk – 16. Macura Jiří(PK). Diváků: 40.  ŽK: 2:1. Rozhodčí: Jarko Josef.

Bezděkov B -  Dlažov 1: 1 ( 0: 1)

Branky: Kalista František - Pinkr Lukáš; Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 1:4. Diváků: 50.

1. Plánice             14  12   1   1   66 : 19    37  ( 19)

2. Měčín  B            14   9   2   3   33 : 21    29  (  5)

3. Zavlekov            14   9   1   4   44 :  9    28  (  4)

4. Vrhaveč B           14   7   3   4   28 : 18    24  (  6)

5. Ježovy              14   7   1   6   35 : 35    22  (  1)

6. Dlažov              14   5   3   6   22 : 31    18  ( -3)

7. Janovice B          14   4   2   8   20 : 43    14  ( -7)

8. Křenice             13   4   1   8   29 : 37    13  ( -8)

9. Strážov B           13   4   1   8   19 : 33    13  ( -5)

10. Bezděkov  B         13   3   2   8   17 : 41    11  ( -7)

11. Spůle               13   1   3   9   13 : 39     6  (-15)

---

IV. TŘÍDA  - skupina  B

MILČICE PŘIŠLY MOŽNÁ O POSLEDNÍ NADĚJI

Druhé jarní kolo IV.třídy skupiny B  bylo podle součastného vývoje v tabulce této soutěži možná jednou z posledních nadějí pro hráče Sokola Milčice se vrátit do hry o postupové naděje. Bylo by to za předpokladu, že by domácí zápas s lídrem Svatoborem Hrádek dotáhli s výhodou domácí do vítězného konce a dotáhli se na rezervu Hrádku na rozdíl třech bodů. Ve vyrovnaném zápase se na hosty usmálo štěstí a brankou Jánského deset minut před koncem se posunuli blíže k postupu.

---

Myslív –  Kašperské Hory   2 : 1 ( 1:1 )

Jiří Moravec

V utkání s velkým počtem šancí na obou stranách měli domácí o trochu větší štěstí v zakončení.

Branky : 30. Jaroslav Štěrba, 80. Jan Krátký – 39. Jan Bubela

Rozhodčí: Václav Husník. ŽK: 1 :1  . Diváků : 60

Hartmanice  - Pačejov B   5: 1 ( 2: 0)

Petr Buzín

Domácí nastoupili v kompletní sestavě oproti minulému utkání v Hrádku, což dávali najevo hned od první minuty a po 3. střele se ve druhé minutě zápasu ujali vedení brankou Marka Drhy. Následně domácí tým využil standardní situaci, když se hlavou nemýlil Ruda Matoušek. Hostě v prvním poločase zahrozili pouze jednou po rohovém kopu, ale Jiří Koryťák starší vyhlavičkoval míč z brankové čáry. Druhý poločas se odehrával ve stylu neproměňování šancí domácího týmu, kdy hlavně nestárnoucí Jaroslav Balda zazdil co mohl. Hosté za svoji aktivitu a férovost byli zaslouženě odměněni vstřelením branky z pokutového kopu. Utkání řídil s velkým přehledem pan rozhodčí Mácal.

Branky: Drha Marek 2, Sládek Petr 2, Matoušek Rudolf - Štěpán František; Rozhodčí: Mácal Roman; ŽK: 2:2. Diváků: 40.

Soběšice  - Zichovice B   3 : 3 ( 1: 1)

Vaněk

Stínem utkání ve kterém domácím zachránil bod Adam Požárek vyrovnávající brankou musel být v 88.minutě pro zranění kotníku odvezen ZZS.

Branky: 14.Kučera David , 65.Fulín René, 75.Požárek Adam -  26.Šuba Jaroslav st.(PK), 26.Šuba David, 70.Dvořák Josef; Rozhodčí: Veverka Jan . Diváků: 30

Milčice -  Hrádek B   2 : 3 ( 0 : 2)

Branky: 83. Bláha Vladislav, 68. Havlík Hanuš – 14. Pánek Matěj, 38. Hošek Daniel, 80. Jánský Luboš; Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 0:2 . Diváků: 60.

Rabí  – Svéradice B  1 : 0 (1 : 0)

Branky :14.Janečka Petr. Rozhodčí: Abrahám Josef. ŽK: 1:1 .Diváků :50

1. Hrádek B            11   9   1   1   31 : 15    28  ( 10)

2. Myslív              11   8   0   3   23 :  9    24  (  9)

3. Hartmanice          11   7   0   4   30 : 17    21  (  6)

4. Milčice             11   6   1   4   25 : 15    19  (  1)

5. Svéradice B         11   5   1   5   29 : 26    16  ( -2)

6. Pačejov B           11   5   1   5   27 : 24    16  (  1)

7. Kašp. Hory          11   4   1   6   19 : 25    13  ( -5)

8. Rabí                11   3   3   5   20 : 30    12  ( -3)