OP přípravka st., OS přípravka st. sk.A,B,C ; OP přípravka mladší 6.,10. kolo 1. - 2.5.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

DUEL O PRVNÍ MÍSTO BYL ODLOŽEN

Očekávaný zápas dvou tradičních největších favoritů okresního přeboru při neúčasti Klatov které se do finálové skupiny v tomto ročníku neprobojovaly mezi Nýrskem a Sušicí se nekonal. V týdnu byl řídící komisí odložen pro onemocnění většího počtu hráčů z města na Otavě.

Chanovice  - Mochtín 1: 4 ( 0: 3)

Branky: Hosnedl Petr - Šafránek Jan 4; Rozhodčí: Husník Václav . Diváků: 30.

Železná Ruda -   Luby 1: 8 ( 0: 4)

Branky: 16. Valenta Matěj – 7.,25.,29.,47. Pivoňka Michal , 8.,14. Skýpala Jakub , 49. Bíško David, 27. Blahník Matyáš; Rozhodčí: Hovorka Milan. Diváků: 30.

Nýrsko  -  Sušice

Odloženo pro hromadné onemocnění hráčů hostů

1. Nýrsko               3   3   0   0   26 :  3     9  (  3)

2. Sušice               3   3   0   0   21 :  2     9  (  3)

3. Luby                 4   2   0   2   17 : 12     6  (  0)

4. Mochtín              4   2   0   2   13 : 17     6  (  3)

5. Chanovice            4   1   0   3   12 : 25     3  ( -3)

6. Železná Ruda         4   0   0   4    8 : 38     0  ( -6)

HORAŽĎOVICE  NECHALY BODY NA HORÁCH

Mezi největší překvapení  4.kola obou skupin soutěže starších přípravek je první prohra Horažďovic které se vrátily z Kašperských Hor bez bodů. Z dalších utkání zaujal a úspěšné jarní tažení FC Švihov, který je společně s Měčínem  drží letošní neporazitelnost .

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

Klatovy -Janovice   6 : 1 (1 :1 )

Branky :  2 - Bohdan Shklylarskyy , Andrlík Petr , Jan Havlíček –  1 Drmola Vojtěch. Diváků: 20.

FC Švihov - SK Bolešiny  3 : 0 (0 : 0)

Branky : 38., 41., 45. Schwarz . Diváků: 30

Měčín – Bezděkov  13 : 0 (4 : 0 )

Branky : 4 - Benda Josef , 3 -  Žižka Michal  a  Brant Tomáš ,1  - Zavadil Tomáš ,Homolka David  a Šimek Jan . Diváků : 100

1. Měčín                4   4   0   0   35 :  1    12  (  3)

2. Švihov               4   3   1   0   23 :  5    10  (  4)

3. Klatovy              4   1   2   1   11 : 12     5  ( -1)

4. Bolešiny             4   1   1   2   10 : 14     4  (  1)

5. Janovice             4   1   0   3   10 : 17     3  ( -3)

6. Bezděkov             4   0   0   4    0 : 40     0  ( -6)

O S   PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

.

TJ  Sušice B - Tatran  Dlouhá  Ves  3 : 0  (0 : 0)

Branky:33. Štěpán  Gajdečka, 43.Petr  Křížek, 47.Pavel  Míčka. Rozhodčí:  Josef  Abrahám. Diváků: 30.

Nalžovské  Hory  - Pačejov 1: 0 ( 0: 0)

Branky: Malát Kamil; Rozhodčí: Laik. Diváků: 30.

Kašperské Hory – Horažďovice  1 : 0 (0 : 0)

I když hosté byli fotbalovější, tak všechny tři body zůstaly domácím, kteří svojí bojovností odolali nájezdům soupeře.

Branky: 34.min. Voldřich Dan. Diváků: 30.

1. Horažďovice          4   3   0   1    9 :  3     9  (  3)

2. Kašp. Hory           4   3   0   1    6 :  2     9  (  0)

3. Nalž. Hory           4   2   1   1    4 :  3     7  (  1)

4. Sušice  B            4   2   0   2    7 :  5     6  (  0)

5. Pačejov              4   1   0   3    3 :  9     3  ( -3)

6. Dlouhá Ves           4   0   1   3    1 :  8     1  ( -2)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

KLATOVY SI UPEVNILY VEDENÍ

Do konce přeboru mladších přípravek chybí odehrát čtyři kola. V desáté kolo prakticky rozhodlo o tom, kdo z osmičky účastníků  se bude těšit na postup do krajského finále . Rozuzlení přinesl  přímý souboj  dvou nejúspěšnějších týmů  na hřišti Klatovech ve kterém zvítězily domácí Klatovy A  nad Startem Luby. Domácí na svého soupeře doslova vlétli a když v 6.minutě byl strav 3:0 nebylo o vítězi žádných pochyb . Lídr tabulky si tak zvýšil své vedení v tabulce na 6 bodů a  je na té nejlepší cestě dotáhnout letošní ročník do konce bez ztráty jediného bodu !

Klatovy B    Mochtín    6 : 4  (4 :2 )

Branky : Sojka Alexandr 2 , Marek Lukáš 2 , Kuchárik Daniel 2  – Mužík Radek 2 , Černý Adam 2 .

FK Horažďovice - TJ Sušice  1 : 3 (1 : 2)

Jedlička

Další zápas mladší přípravky se odehrál, ve velmi svižném tempu. Domácí tým nastoupil proti hostům ze Sušice v téměř kompletní sestavě a hned od začátku bylo vidět, že domácí tým myslí na vítězství.

Hned první útok domácích, Dáda a Adam koukají na sebe a míč dává  a v tom přiřítí obránce a míč odkopává. Nedáš dostaneš platí i v této soutěži, hosté využívají chybičky v obraně a ujímají se vedení. Naši se ženou za vyrovnáním.   jediným problémem v hostujícím týmu je útočník Mužík. Po trvalejším tlaku, kdy se ženou útoky jeden za druhým, ale v bráně stojí vynikající brankář. Druhá chybička a Sušice vede o 2 branky. Před ukončením prvního poločasu snižuje záložník Tomáš Hnídek. Do druhého poločasu v stupujeme vlažně a hosté zvyšují na 3:1. Potom obdrženém gólu hrajme vabank, ale v cestě vždy stojí vynikající brankář. Chtěl bych pochválit celý tým za předvedený výkon.

Branky:  23.  Hnídek – 8., 14. Trš,  28. Hrobský. Diváků 70.

Sestava: Přerost - Polena, Štěch - Hnídek, Bartheldy,Faltys, Král- Jedlička, střídali  Stulík, Hokr, Malík, Krejčí,Pavelec, Ráž

Nýrsko – Švihov   3 : 0 ( 2:0 )

Pavel Vacek

Zajímavé utkání na mokrém hřišti se spoustou rušných okamžiků na obou stranách.Domácí se zbytečně často pokoušeli o střelbu z dálky,a tak se radovali pouze 3x po zakončení vně brankového území. Navíc je podržel brankář Sýkora a uhájil tak další čisté konto.

Branky : 16., a 24.Vacek Adam,47.Jirotka Jakub.

Klatovy  A    Start Luby   7 : 2 (5 : 0)

Radomír Bilíček

Domácí potvrdili roli mírného favorita a celé utkání rozhodl už v I. poločase domácí střelec Barborka, kdy se trefil hned 5x. Začátek II. poločasu vyšel lépe hostům, snížili na rozdíl tří branek, ale střelec zápasu Barborka přidal další branku a o osudu zápasu bylo rozhodnuto.

Branky : 3., 5., 6., 20., 25., 32. Barborka, 50. Baxa – 28. Maňas, 31. Malát. .Diváků : 50