ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 18. kolo 24. – 25.4.

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY ZKOMPLIKOVALY ŠANCI NAPLNO BODOVAT

Podruhé na jaře nastoupili k dalšímu zápasu divizní soutěže  sušičtí starší žáci ve značně oslabené sestavě, neboť hned několik hráčů základní sestavy mělo zdravotní problémy.Trenér Václav Staněk k tomu uvedl : „ Někteří nemohli k zápasu nastoupit vůbec a někteří museli zápas odehrát se sebezapřením.Především díky zodpovědnému přístupu domácích fotbalistů tak zápas skončil bezbrankovou remízou, neboť soupeř předvedl kvalitní výkon, který lze hodnotit jako jeden z nejlepších v jarní části soutěže“. Přednější je zdravotní stav hráčů pro další jarní zápasy a ze sportovního hlediska je důležitý výkon , který torzo týmu v tomto zápase s Jihočechy podalo a  ten byl nadprůměrný .

---

STARŠÍ   ŽÁCI

TJ Sušice - FK Tábor 1:1 (1 : 1)

Hra byla vyrovnaná, ale přesto se domácí dostali do několika slibných příležitostí, kdy především krajní záložníci svou aktivní hrou dělali obraně soupeře velké problémy.Asi do největší šance se v prvním poločase dostal David Staněk, který si z pravé strany naběhl na krásný centr Tomáše Haranta, ale nedokázal v rychlosti míč přesně usměrnit a ten skončil vedle pravé tyče soupeřovi branky.Nedáš dostaneš tak platilo i v tomto zápase a hosté poprvé vystřelili na branku domácích a ujali se vedení 1:0.Domácí tým ještě více zrychlil hru a dostal se do velkého tlaku a po jednom z mnoha rohových kopů se ve 25. munutě k míči dostal Jirka Brabec a míč uklidil k pravé tyči soupeřovy branky.Stejný výsledek vydržel až do poločasu. Ve druhém poločase došlo k několika vynuceným změnám v sestavě a oba celky hrály opatrně a vzhledem k vývoji zápasu a díky zraněním se spokojily s konečnou remízou 1:1.

Branku za domácí: Brabec Jiří.

Sestava Sušice: Reisner - Brabec, Gréger, Zíbar, Chudý - Staněk, Svoboda, Brož, Harant, Švec (Kutil), Kolář (Zetocha)

1. FK  Příbram B       18  14   3   1   82 : 25    45  ( 18)

2. Dukla Praha         18  10   5   3   45 : 25    35  (  8)

3. FC Písek            18   9   5   4   31 : 15    32  (  5)

4. Doubravka           18   8   6   4   37 : 20    30  (  3)

5. SK Č. Budějovice    18   9   2   7   41 : 39    29  (  2)

6. Slavoj Podolí       18   9   1   8   29 : 32    28  (  1)

7. Sušice              18   8   4   6   29 : 34    28  (  1)

8. Český lev Beroun    18   8   3   7   23 : 28    27  (  0)

9. FK Tábor            18   7   5   6   31 : 26    26  ( -1)

10. Vikt. Plzeň B       18   7   5   6   25 : 25    26  ( -1)

11. T. Prachatice       18   5   2  11   24 : 48    17  (-10)

12. Tachov              18   4   3  11   35 : 55    15  (-12)

13. FK Hořovicko        18   3   5  10   25 : 46    14  (-13)

14. Vejprnice           18   0   1  17   11 : 50     1  (-26)

MLADŠÍ  ŽÁCI

TJ Sušice - FK Tábor 1:7 ( 0:5 )

Pavel Hubáček

Bylo to celkem jednoznačné utkání.Domácí se sice snažili útočit, pár příležitostí si vytvořili, ale Jirka Motl na hostujícího brankáře nevyzrál.Zato hosté se do šancí dostávali celkem jednoduše a proměnit je dokázali s přehledem. Nutno podotknout, že domácí obrana jim v tom docela pomohla.Domácím se povedlo vstřelit jen jeden gól, když Jirka Motl pěkně přehodil z vápna hostujícího brankáře.Brankostroj hráčů FK Tábor se zastavil na čísle sedm.

Branka za Sušici: Motl Jiří

Sestava domácích: Šoural, Pavelec, Šašek, Sedláček, Vítovec, Myslík, Hájek, Svoboda, Samek, Vichr, Motl

Střídali: Hubáček, Dohnal, Jurga, Nový¨

1. FC Písek            18  14   3   1   59 : 16    45  ( 18)

2. T. Prachatice       18  11   5   2   77 : 24    38  ( 11)

3. FK Tábor            18  12   2   4   56 : 19    38  ( 11)

4. FK  Příbram B       18  11   2   5   43 : 26    35  (  8)

5. Český lev Beroun    18  10   3   5   42 : 23    33  (  6)

6. SK Č. Budějovice    18  10   2   6   38 : 30    32  (  5)

7. Vikt. Plzeň B       18   9   3   6   39 : 33    30  (  3)

8. Slavoj Podolí       18   9   2   7   36 : 26    29  (  2)

9. Dukla Praha         18   8   4   6   31 : 25    28  (  1)