OP ŽÁKŮ , OS ŽÁKŮ skupina A, B 5. kolo 24. – 25.4.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

POPRAVU   HARTMANIC  MÁ NA SVĚDOMÍ  SMOLÍK

Pěti brankami , z toho první tři dosažené po čistém hattricku doslov a popravil žáky Hartmanic ve třetím kole okresního přeboru mochtínský kanonýr Smolík. Po té když se dosud vedoucí Měčín doma o body podělil s žáky z Dlouhé Vsi se Mochtín probojoval do čela přeboru.

Myslív– Chanovice  1: 0 (0 : 0)

Jiří Moravec

Chanovice byli po většinu zápasu lepším týmem, ale domácím přálo štěstí. V 43. se po přímém kopu Lukeše ujali vedení a když šli o chvíli později hosté po vyloučení Kláska do deseti hráčů toto vedení již uhájili.

Branky : 43. Patrik Lukeš

Rozhodčí: Jarka   ŽK: 0:1 ; ČK:   0:1 (Jakub Klásek); Diváků : 50

Hartmanice – Mochtín  0 : 7 (0 : 4)

Branky: 17.,20.,30.,38.,61. Smolík Z. , 33. A 66. Bejvl J. Rozhodčí: Brůha. Diváků: 30. ŽK: 1:0.

Měčín -  Dlouhá Ves   1 : 1 (0 : 0)

Sestava hostů: Jakš-Valdman ,F. Blažek ,S.Goby, Kopa-Dryje ,Snopek ,Niebauer,P. Beránek ml., Bigasz ,Jaroš. Střídali: Svítek ,Paroubek

Branky: 55. Bauer Petr – 43. Snopek Jan. Rozhodčí Husník Václav. Diváků: 40. ŽK:1:0

1. Mochtín              3   3   0   0   14 :  1     9  (  6)

2. Měčín                3   2   1   0   13 :  1     7  ( -2)

3. Chanovice            3   1   0   2    4 :  9     3  (  0)

4. Myslív               3   1   0   2    2 :  8     3  ( -3)

5. Dlouhá Ves           3   0   2   1    3 :  8     2  ( -1)

6. Hartmanice           3   0   1   2    4 : 13     1  ( -2)

MUSELI  SE OBEJÍT BEZ DELEGOVANÉHO ROZHODČÍHO

Nedostatek rozhodčích vedl komisi rozhodčích k redukci obsazování utkání  mládeže tak, že nejsou obsazovány soutěže přípravek. Přesto se opakovaně v tomto kole stalo, že ani tato redukce  nezamezí nedostavení delegačného arbitra . Poslední zkušenost s tímto mají ve Švihově, kam rovněž kvalifikovaný rozhodčí nepřijel.

OS  ŽÁKŮ – skupina  A

FC Švihov - SK Kovo Strážov  0 : 1 (0 : 0)

Václav Pavelec

K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí,takže po dohodě vedoucích obou týmů utkání odpískal trenér hostujícího Strážova Petr Presl. Domácí tým se proti favoritovi snažil a hrál celkem pohledný fotbal,ovšem na začátku druhého poločasu přepustil iniciativu na kopačky hostů a ti toho v šedesáté minutě využili ke vstřelení jediné branky tohoto utkání.

sestava SK Strážov : Kiesenbauer, Presl, Hudský, Novák, Maršálek, Heidenreich, Kutný, Kalivodová K., Janda, Soušek,Adamec střídali : Truneček,Schwarz,Truneček, Volf, Kalivoda T.Branka : 60.Soušek Luděk. Rozhodčí : laik. Diváků : 20

Luby  - Bolešiny 1: 2 ( 0: 1)

Branky: 61. Mareš -  19. Michal Jan, 54. Valešová Šárka; Rozhodčí: Hovorka Milan . Diváků: 25.

Janovice  - volno

1. Strážov              3   3   0   0   10 :  2     9  (  6)

2. Janovice             2   1   0   1    3 :  2     3  ( -3)

3. Bolešiny             2   1   0   1    6 :  6     3  (  3)

4. Švihov               3   1   0   2    5 :  7     3  ( -3)

5. Luby                 2   0   0   2    2 :  9     0  ( -3)

NOVÁČEK UKÁZUJE  SOUPEŘŮM ZÁDA

Bez  klopýtnutí a s čistým kontem obdržených branek pokračuje  OSŽ ve skupině B nováček tohoto ročníku Sokol Hradešice. Obě místní derby skončily rozdílně. Zatím co N. Hory doma porazily M.Bor, Žichovice výhody domácího hřiště nevyužily a body si odvezl  jejich soupeř  domů do Nezamyslic.

OS  ŽÁKŮ – skupina  B

Plánice - Hradešice 0 : 3 (0 : 1)

Adolf Hanousek

V dnešním zápase nastoupili hráči poslední Plánice proti lídru tabulky okresní soutěže oslabeni o dva klíčové hráče a přesto se jim povedlo Hradešické potrápit i přesto že po čtvrt hodině vedli hosté 1:0 měli jejich obránci občasné problémy s malými útočníky Plánických, kteří slušnými akcemi vytvářeli pro domácí pěkné šance, které se bohužel nepovedlo  proměnit. Do druhého poločasu nastoupili Hradešičtí s odhodláním dát rychlé góly a zajistit si tak vítězství, mírnou převahu završili ovšem až po necelých dvaceti minutách, pěkným gólem. Ovšem příliš brzké uklidnění se hostům málem nevyplatilo, kdy Plánický Fillo mohl dvakrát po samostatných únicích a po přehnané kombinační hře i Jílek či Strejc snížit či vyrovnat. Uklidnění pro hosty přišlo v 66 minutě kdy završil na konečných 0:3 Lukáš Mareš. Pláničtí vzhledem k svému nízkému věku byli dnes Hradešickým téměř rovnými soupeři a z mé strany jim patří velký dík za jejich výkon a Hradešickým gratulace k vítězství.

Branky: 14. a 54 . Buchta Lukáš 66 . Mareš Lukáš . Diváků 40 . Rozhodčí : Holeček Miroslav.

Nalžovské Hory   Malý Bor  3:1 (2:0)

Branky:33.Pícha Lukáš,34.Nováček Tomáš,56.Kovářík Václav-50.Polena Martin . Rozhodčí:Mácal Roman      Diváků :30

Zichovice -  Nezamyslice 2: 5 ( 1: 3)

Branky: Tábor Maté, Krejčí David - Kubovec Josef 2, Feřt František, Procházka Josef, Šatra Pavel; Rozhodčí: Bala Petr. Diváků: 40.

1. Hradešice            3   3   0   0   12 :  0     9  (  6)

2. Nezamyslice          3   2   1   0   17 :  4     7  (  4)

3. Nalž. Hory           3   2   1   0   13 :  3     7  (  1)

4. Malý Bor             3   1   0   2   11 :  7     3  ( -3)

5. Zichovice            3   0   0   3    2 : 18     0  ( -3)

6. Plánice              3   0   0   3    0 : 23     0  ( -6)