OP přípravka st., OS přípravka st. sk.A,B,C ; OP přípravka mladší 4.,8. kolo 17. – 18.4.

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

RÝSUJE SE TANDEM NÝRSKO - SUŠICE

Po dvou kolech finálové části přeboru straších přípravek se rýsuje vedoucí tandem Nýrsko-Sušice.Oba celky po vítězném vstupu na domácím hřišti uspěly i na hřištích soupeřů a s největší pravděpodobností si to o postupu do krajského finále rozdají mezi sebou.

Mochtín -  Nýrsko 2 : 4 ( 2: 1)

Branky: Mužík Radek 2 - Mašek Zbyněk, Bastl Martin, Pukač Kristián, Pavlík Jakub. Rozhodčí: Karel Šot. Diváků:

20 .

Luby  - Sušice   0 : 3 ( 0: 1)

Branky: Svoboda Florián, Černý Aleš, Jána František; Rozhodčí: Dykalov Jurij . Diváků: 30.

Chanovice – Železná Ruda  8 : 4 (4 : 1)

Branky : Kovár 3, Hájek 3. Hosnedl, Kříž Branky-hoste : Novotný 3, Valenta 1. Rozhodčí : Jiří Petrželka. Diváků: 30.

1. Nýrsko               2   2   0   0   20 :  2     6  (  3)

2. Sušice               2   2   0   0   12 :  1     6  (  3)

3. Luby                 2   1   0   1    8 :  5     3  ( -3)

4. Chanovice            2   1   0   1   10 : 12     3  (  0)

5. Mochtín              2   0   0   2    3 : 13     0  ( -3)

6. Železná Ruda         2   0   0   2    4 : 24     0  (  0)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA MĚČÍNA ZAČALA ZHURTA

Týmy které skončily v základní podzimní části hůře jež na druhém místě si zahrají na jaře ve dvou skupinách okresní soutěže. Ve skupině A začal zhurta hráčský potěr z Měčína, který v prvních dvou kolech zatížil branková konta svých soupeřů patnácti góly . S tohoto počtu téměř polovinu branek (sedm) dal úspěšný střelec Josef Benda. Pozasdu nezůstal ani  autor pěti branek  Vítek Holek z Janovic. Do čela skupiny B se podle očekávání dostala přípravka FK Horažďovice.

O S    PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina A

.

Janovice -  Bezděkov 6: 0 ( 5: 0)

Branky: Holec Vítek 3, Kašpárková Šárka, Jelínek Ladislav, Šobek Michal. Diváků: 20.

Švihov  -  Klatovy 3: 3 ( 2: 2)

Branky: Jílek Petr, Haupt Christoph, Schwarz Marek - Barborka, Blahník, Andrík Petr; Rozhodčí: Laik. Diváků: 80.

Bolešiny  - Měčín 0: 9 ( 0: 5)

Branky: Benda Josef 3, Žižka Michal 2, Sládková Zuzana 2, Baumruková Veronika, Zavadil Tomáš; Rozhodčí: Laik. Diváků: 60.

1. Měčín                2   2   0   0   15 :  0     6  (  3)

2. Švihov               2   1   1   0    7 :  5     4  (  1)

3. Janovice             2   1   0   1    8 :  4     3  ( -3)

4. Bolešiny             2   1   0   1    8 :  9     3  (  0)

5. Klatovy              2   0   1   1    3 :  9     1  (  1)

6. Bezděkov             2   0   0   2    0 : 14     0  ( -3)

O S   PŘÍPRAVKA STARŠÍ – skupina B

Sušice B  - Nalž. Hory 2: 0 ( 1: 0)

Branky: Šťastný Koloman, Míčka Pavel. Diváků: 30

Dlouhá Ves  - Kašp. Hory 0: 2 ( 0: 0)

Branky: 30. Švajka Jakub, 42.  Voldřich Dan. Diváků: 20.

Pačejov – Horažďovice  1 : 4 (0 : 1)

Domácí vstoupili do zápasu aktivně, nadějnou příležitost Adama Valeše zlikvidoval hostující brankář. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, hosté se ujali vedení ve 20.minutě Hynkem Beyvlem. Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání, ale zkušenější hosté kontrolovali vývoj utkání. Když ve 38.minutě zvýšila Martina Panušková na 2 : 0, zdálo se být rozhodnuto. Domácí však nesložili zbraně a hned ve 42.minutě snížila Aneta Nauschová z pokutového kopu na 1 : 2. Následné dvě nebezpečné střely bohužel minuly branku hostů. V závěru zápasu domácí zariskovali, vrhli se do útočení, ale hosté do odkryté obrany v posledních minutách Kryštofem Bučkem a Janem Formanem upravili na konečných 4 : 1 pro hosty. Vítězství horažďovických nadějí je zasloužené.

Branky: Nauschová Aneta - Bejvl Hynek, Forman Jan, Bučok Kryštof, Panušková Martina; Rozhodčí: Holeček Miroslav

1. Horažďovice          2   2   0   0    6 :  1     6  (  3)

2. Sušice  B            2   1   0   1    3 :  2     3  (  0)

3. Kašp. Hory           2   1   0   1    2 :  2     3  (  0)

4. Nalž. Hory           2   1   0   1    2 :  2     3  (  3)

5. Pačejov              2   1   0   1    3 :  5     3  ( -3)

6. Dlouhá Ves           2   0   0   2    0 :  4     0  ( -3)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

JARNÍ ODVETY ZAHÁJILO KLUBOVÉ KLÁNÍ  V KLATOVECH

Přebor nejmladší věkové kategorie žáků  odstartoval druhou část klubovým  duelem v Klatovech. Podle očekávání tento souboj se stal kořistí  prvního v tabulce A týmu který bez problémů porazil věkově mladší a v tabulce poslední béčko. Největší soupeř o první místo Klatov Start Luby nezaváhal ani v důležitém zápase v Nýrsku a společně s TJ Sušice tvoří trojici která by si mezi sebou měla rozdělit medisalová umístění.

Klatovy  B  -  Klatovy A    0 : 8   (0 : 4)

Branky: Javůrský Ondřej 4, Makovec Radek 2, Barborka Matyáš, Bilíček Matyáš. Diváků: 40.

Horažďovice  - Mochtín 5 : 2 ( 4: 1)

D.Jedlička

První jarní zápas mladąí přípravky se odehrál za krásného slunečného odpoledne. Domácí tým nastoupil proti hostům z Mochtína v téměř v kopletní sestavě a hned od začátku bylo vidět, že domácí tým myslí na vítezství.
Hned první střídání v útoku Adam Faltys dává v prvním zápase a při prvním kontaktu s míčem svůj první gól! Moc dlouho se neradujeme, hosté v té samé minutě vyrovnávají . Domácí se po vyrovnávacím gólu ženou do útoku, jediným problémem v hostujícím týmu je útočník Mužšžk. Po trvalejším tlaku, kdy se ženou útoky jeden za druhým, strhává vedení domácí záložník Tomáš Hnídek, a o pět minut později přidává Václav Bartheldy další branku. Když už se zdá že poločas skončí 3:1, dává gól  na 4:1 Tomáš Hnídek. Hned po rozehrání v druhém poločase střílí branku Tomáš Hnídek. Hosté už jen korigují výsledek na 5:2 hostujícím Černým. Chěl bych pochválit celý tým za předvedený výkon.

Branky:13, 25, a 26,  Hnídek Tomáš , 3. Faltys Adam, 18. Bartheldy Václav –  3. Mužík Radek; 33.Černý Pavel Rozhodčí: Laik. Diváků: 30.

Švihov – Sušice  0 : 1 (0 : 1)

Jílek Jiří

První jarní utkání přineslo velmi vyrovnaný zápas. Výborný výkon předvedly obě obrany a proto byl zápas bez velkých šancí na góly. Zápas rozhodl rohový kop hostů dvě minuty před poločasem. Ve druhém poločase Sušice ubránila hubený výsledek.

Branka : Tomas Jan. Rozhodčí laik. Diváků: 50.

Nýrsko - Luby 1:3 (0:1)

Pavel Vacek

Zajímavý a dramatický zápas o přední příčky tabulky přinesl zasloužené vítězství pro hostující tým.Ti totiž dokázali potrestat drobné chyby domácí obrany.K vidění tak byly nejen hezké góly,zajímavé akce, ale i dostatek férových ostrých soubojů.Oba týmy tak určitě mají v příštích kolech svým fanouškům dále co nabídnout.

Branky:34.Vacek Adam - 24.,34. a 41.Malát Sebastian . Rozhodčí : laik. Diváků:30

1. Klatovy A            8   8   0   0   62 :  7    24  ( 15)

2. Luby                 8   7   0   1   51 :  9    21  (  9)

3. Sušice               8   6   0   2   29 : 13    18  (  6)

4. Nýrsko               8   4   0   4   29 : 22    12  ( -3)

5. Horažďovice          8   3   0   5   11 : 29     9  ( -3)

6. Mochtín              8   2   0   6   16 : 37     6  ( -6)

7. Švihov               8   1   0   7    9 : 38     3  (-12)

8. Klatovy B            8   1   0   7    9 : 61     3  ( -6)