OP ŽÁKŮ , OS ŽÁKŮ skupina A, B 4. kolo 17. – 18.4.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

NA ČELE PŘEBORU SE USADILY TÝMY Z KLATOVSKA

Po prvních dvou kolech se na prvních dvou místech finálové části okresního přeboru usadily celky které postoupily jako nejúspěšnější dva ze skupiny složené ze družstev z okolí Klatov. Mochtín ani Měčín nezaváhaly, když zatím na skóre je úspěšnější Měčín který má také jako jediný tým čisté brankové konto.

TJ Sokol Mochtín -  Tatran Dlouhá Ves 5 : 0 (3 : 0)
Stanislav Bejvl

Domácí v tréninkovém tempu jasně přehráli hosty a zaslouženě vyhráli.Hlavně v prvním poločase využil Mochtín svých předností.Ve druhé půli se hra domácích zvrtla ve snahu ,,Každý si dá gól."
Branky :  2.,67. Smolík Zbyněk , 18. Bočkay , 28. Rubáš, 49.  Kozák . Rozhodcí Švátora Petr. Diváků 30. ŽK :   1:0 (Kurc Antonín)
Sestava Mochtín: Beneš- Zajíc,Bejvl,Rubáš,Bočkay-Pretzelmayer V.,Kurc,Reitmajer,Hadáček-Smolík, Kozák. Střídali:Peleška J.,Řeřicha,Lorenc

Chanovice  - Hartmanice 4 : 2 ( 3: 1)

Branky:  12.,25. Zavadil, 26. Klásek Jakub , 55. Soukup Petr– 5. Šimek Michal, 57. Fiala Tomáš; Rozhodčí: Kulík Vladimír; ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Měčín – Myslív   6 : 0 (3 : 0)

Branky : 5,20,49 minuta Šlajch,31 minuta Šindelář,56 minuta Baur,67 minuta Petrželka. Rozhodčí : Jarka. Diváků: 30. ŽK: 0:1.

1. Měčín                2   2   0   0   12 :  0     6  (  0)

2. Mochtín              2   2   0   0    7 :  1     6  (  3)

3. Chanovice            2   1   0   1    4 :  8     3  (  0)

4. Hartmanice           2   0   1   1    4 :  6     1  (  1)

5. Dlouhá Ves           2   0   1   1    2 :  7     1  ( -2)

6. Myslív               2   0   0   2    1 :  8     0  ( -3)

NA PRVNÍCH MÍSTECH SE USADIL STRÁŽOV A HRADEŠICE

Týmy které nepostoupily ze základních skupin žákovského přeboru do finálové části mezi sebou rozehráli soutěž která je s přihlédnutím k jejich územní dislokaci rozdělena do dvou  skupin. Na Klatovsku se na prvním místě usadily po dvou kolech žáci ze Strážova, skupinu horažďovicko-sušickou vede nováček  v žákovské  společnosti družstev v Pošumaví  Sokol Hradešice.

OS  ŽÁKŮ – skupina  A

Strážov - Luby  7:1 ( 3:0)

Trenér Strážova Petr Presl : „Premiérové jarní domácí utkání kluci odehráli vcelku v pohodě a podle očekávání získali plný počet bodů do tabulky.Do hry se tentokrát zapojili všichni hráči ze střídačky a hvězdou zápasu byl Václav Maršálek, který si oslavu svých patnáctých narozenin osladil vstřeleným hattrickem.Velmi dobře hrál také L.Janda a ostatní hráči si v dnešním utkání myslím také zahráli s chutí za pěkného slunečného počasí. “

Branky : Maršálek 3x, Presl,Madera,Soušek,Janda(PK) – Hanuš. Rozhodčí: Blaheta. Diváků: 30. Hráno bez karet.

FK Janovice -  FC Švihov  2 : 0 (0 : 0)

Střelci branek: 50.Václav Čížek , 56. Tomáš Baier. Rozhodčí: Robert Diviš

Diváků: 25

1. Strážov              2   2   0   0    9 :  2     6  (  3)

2. Janovice             2   1   0   1    3 :  2     3  ( -3)

3. Švihov               2   1   0   1    5 :  6     3  (  0)

4. Bolešiny             1   0   0   1    4 :  5     0  (  0)

5. Luby                 1   0   0   1    1 :  7     0  (  0)

OS  ŽÁKŮ – skupina  B

Malý Bor – Plánice  10 : 0 (5 : 0)

Jednoznačná záležitost domácího mužstva, když snaživý soupeř na domácí nestačil.

Branky : 16.,22.,64.Melka Vojtěch, 9.Sládek Ladislav,  25.Polena Filip, 29.Martínek Daniel, 39.Stratorski Tomáš, 48.Chmelík D., 51..Chroust Michal, 60.Faltysová Michaela . Rozhodčí : Bošek Petr. Diváků: 50.

Nezamyslice  -  Nalž. Hory 2: 2 ( 0: 2)

Branky: 43. Šatra Pavel , 70. Kubovec Josef   -  5. Pícha Martin, 15. Kovářík Václav ; ČK:  1 : 1 (Voldřich Roman - Klečka Jan) . Diváků: 50. Rozhodčí: Mácal.

Hradešice – Žichovice  5 : 0 (2 : 0)

Branky : 4.  Metlička Václav, 23., 37. Vaněček David, 55. Mareš Lukáš, 70.  Buchta Michael Rozhodčí : Mácal Roman. Diváků : 60. ŽK: 1:0

1. Hradešice            2   2   0   0    9 :  0     6  (  3)

2. Nezamyslice          2   1   1   0   12 :  2     4  (  1)

3. Nalž. Hory           2   1   1   0   10 :  2     4  (  1)

4. Malý Bor             2   1   0   1   10 :  4     3  ( -3)

5. Zichovice            2   0   0   2    0 : 13     0  (  0)

6. Plánice              2   0   0   2    0 : 20     0  ( -3)