ZÁVĚR TENTOKRÁT VYŠEL LÉPE KOLOVČI

ZÁVĚR ZÁPASU OPROTI MISTRÁKU VYŠEL LÉPE KOLOVČI

Po druhé v rozmezí pěti dnů absolvovali fotbalisté Klatov nároční zápas s vedoucímu celku tabulky KP. Na rozdíl od toho sobotního který byl o soutěžní body kdy vyšel závěr zápasu domácím , tentokráte středeční hraný v rámci 3.kola poháru P KFS vyšel lépe Kolovči. Ta také zaslouženě postupuje do dalšího kola , zatímco Klatovy jsou z kola ven.

Klatovy – Koloveč 0:4 (0:1)

Adam Popelka vedoucí týmu Klatov: „ K pohárovému střetnutí jsme nastoupili v trochu pozměněné sestavě. První poločas nebyl z naší strany dobrý , soupeř si vytvořil řadu šancí , ve kterých nás podržel skvělý Riška , nestačil jen na hlavičku Černého těsně před koncem prvního poločasu a do kabin se odcházelo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu udělal trenér Žák dvě změny v sestavě.  Soupeře se nám podařilo zatlačit , ale žádnou šanci jsme si nevytvořili  , naopak soupeř v posledních deseti minutách třikrát udeřil a zaslouženě vyhrál.“

Branky:80. a 90. J.Bittengl , 42. Černý ,  86. Kovács(PK). ŽK:  1:0 . Diváků: 100

Sestava: Riška – Vítovec , Veselka , Hovorka Vl. ,Steinberger – Vacovský(46. Homolka) – Bouberle , Mészáros , Toman , Matějka J.  – Frous (46. Votípka)