KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 10.,20. kolo 10. – 11.4.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICE ZTRATILA VEDENÍ

Po remízové předehrávce před týdnem s Doubravkou ještě sušický starší dorost své vedení udržel. Stejný tým ho přesto o vedení v prvním jarním kole připravil po té, když  na stejném hřišti jako minulý týden prohrál se Sportovní školou Plzeň a horším skórem klesla na druhé místo kde je naopak jen lepším brankovým poměrem před třetí TJ Přeštice. Sušice touží po postupu do divize, ale na postup je hned pět kandidátů a mezi nimi je pouhý rozdíl jediného bodu  a na šestém místě číhá na svojí šanci Tachov, který ztrácí na nového lídra  dva body. Bude to na jaře velký boj který se rozpoutal již v úvodním jarním kole. Věřme že bude se šťastným koncem pro Sušici. Jen aby se dorostenci z města na Otavě nenakazili o zatím neproduktivního útoku A týmu mužů který jaksi zapomněl na to, že kořením fotbalu jsou branky!

---

STARŠÍ   DOROST

SŠ Plzeň - TJ Sušice  3 : 0 ( 3 : 0 )

Ostatní výsledky: Postřekov Tachov 1: 1 ( 1: 0) , Přeštice -  Nepomuk 6: 2 ( 2: 0),  SK Smíchov- Doubravka 1: 3 ( 1: 1)

1. Doubravka            9   5   1   3   24 : 11    16  (  4)

2. Sušice               9   4   4   1   17 : 10    16  (  4)

3. Přeštice             9   5   1   3   18 : 12    16  (  1)

4. SK ZČE Plzeň         8   5   0   3   26 :  6    15  (  3)

5. Sportovní škola      9   5   0   4   20 : 15    15  (  0)

6. Tachov               9   4   2   3   21 : 19    14  (  2)

7. Postřekov            9   3   3   3   19 : 19    12  ( -3)

8. Smíchov Plzeň        9   2   2   5   16 : 29     8  ( -7)

9. Nepomuk              9   0   1   8    5 : 45     1  (-11)

---

MLADŠÍ  DOROST

SŠ Plzeň - TJ Sušice 0 : 7 ( 0 : 4 )

---

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

HRÁDEČTÍ V ROLI JÁNOŠÍKA

Na Jánošíka si v závěru uplynulého týdne zahrály dorostenci Hrádku a Pačejova. Hrádecký Svatobor nejprve v páteční dohrávce vzal body největšímu soupeři Horažďovic v souboji o prvenství v tabulce Slavoji Koloveč , aby v následujícím  duelu tohoto kola doma body věnoval sousednímu celku ze spodních pater  tabulky z Chotěšova . Také Pačejov bohatému, v tomto případě myšleno do tohoto kola druhému Startu Luby bral, kdy si dokonce z předměstí Klatov odvezl plný počet bodů a po remíze v minulém kole v Horažďovicích pačejovský dorost potvrdil, že sázka na dobrou připravenost a bojovnost se vyplácí. Horažďovice pokračují o po vítězném derby s Nýrskem dále v soutěži se čtyřbodovým náskokem před Kolovčí v roli lídra tabulky.

---

Měčín  - Dobřany 1 : 1 (0 : 0)

Evžen Veselý

V průměrném utkání se hosté ze skrumáže dostali do vedení brankou Jandy. Po střele z velkého vápna Šlajch stanovil výsledek utkání.

Rozhodčí: Bošek Petr; ŽK 1:1 ; diváků 20 .

Horažďovice – Nýrsko  7 : 1 (4 : 0)

Hosté přijeli oslabeni o čtyři hráče které si ponechal trenér Kalivoda na odpolední zápas s TJ Sušice.

Tomu i odpovídal zejména první poločas , kdy domácí potvrdili roli lídra tabulky a získali bezpečný čtyřbrankový náskok. Po přestávce domácí polevili, nechali host hru vyrovnat a byli to oni kteří mohli třikrát inkasovat.  se hra vyrovnala. Nakonec jediný úspěch za hosty dal György  z pokutového kopu.

Branky:   Šmat V. 3, Klíma T . 2 , Zdychinec, Nauš V. –György (PK).

Rozhodčí: Kulhánek, hráno bez karet, diváků: 30.

VD Luby Pačejov 0: 1 ( 0: 0)

Hosté po remíze před týdnem v Horažďovicích tentokráte připravili o tři body a druhé místo v tabulce dorostence Startu Luby. Podrobnosti nehlášeny.

Hrádek - Chotěšov 2:2 (1:0)

Václav Hána

Utkání začalo náporem domácích dorostenců a již ve druhé minutě, po velkém tlaku si dal hráč hostů vlastní gol 1.0. Po celý poločas se hosté nedostali do žádné příležitosti. Zato domácí zahazovali i vyložené šance.

Druhý poločas začal jako ten první a ve 46. min. David Schmirler, po individuální akci, výborně vystřelil z hranice pokutového území 2:0. A vypadalo to, že domácí poprvé na jaře vyhrají. Jenže v 70. min. si dal také vlastní gol domácí R. Lísa a v 75. min. vyrovnal Pondělík, který měl být před tím vyloučen za zakopnutý míč po odpískání, protože již před tím dostal první žlutou kartu za faul. Ale hlavní rozhodčí ho k překvapení všech napomenula jen ústně. Tím se domácí cítí poškozeni, protože útočník hostů z protiútoku vyrovnal na 2:2. A tak domácí dorostenci opět nedosáhli na tři body.

Branky: 2. Vlastní, 46. Schmirler ,  65. vlastní (Lísa),75. Pondělík. Rozhodčí: Špindlerová. ŽK: 1:2. Diváci 30

Ostatní výsledky

Holýšov -  Mrákov 1: 2 ( 0: 0), Blovice -  Poděvousy 1: 0 ( 0: 0),Nýřany  -  Sp.Poříčí  6: 1 ( 2: 0),Horš.Týn-  Koloveč   0: 3 (0 : 2)

Sv.Hrádek -  Koloveč 2: 2 ( 2: 1)

Dohrávka  16.kola .Podrobnosti nehlášeny.

1. Horažďovice         20  16   3   1   87 : 17    51  ( 21)

2. Koloveč             20  15   2   3   84 : 32    47  ( 17)

3. Holýšov             19  15   0   4   86 : 27    45  ( 18)

4. Luby                19  14   2   3   62 : 21    44  ( 14)

5. Mrákov              19  14   0   5   64 : 35    42  ( 12)

6. Pačejov             19  11   1   7   43 : 30    34  (  7)

7. Nýřany              20   9   3   8   50 : 44    30  (  0)

8. Blovice             18   7   3   8   39 : 63    24  (  0)