IV. TŘÍDA - skupina A 16 .kolo 10. – 11.4.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

ZAVLEKOV PROHRÁL DUEL O DRUHÉ MÍSTO

Rezerva Sokola Měčín v minulém ročníku skončila na chvostu nejnižší okresní  soutěže. Na podzim  patřila k největším překvapením a vzestup potvrdila i prvním jarním kole . V přímém souboji o druhé místo v Zavlekově uspěla a rozhodla se pronásledovat vedoucí Plánici na kterou ztrácí pět bodů .

---

Plánice -  Janovice B   6: 0 ( 5: 0)

Jiří Havlíček ml.

V první poločase hráči týmu TJ Sokol Plánice výrazně přehrávali hostující tým, hned ve třetí minutě po hezké kombinaci v malém vápně soupeře za domácí tým skóroval z bezprostřední blízkosti Průcha. Po pár minutách se prosadil i navrátilec Lukáš Bouzek. Ve 37.minutě se dostal do šance kanonýr domácího týmu David Novák při střele, kterou brankář vykryl byl faulován v málem vápně hostujícího týmu a následně byl nařízen pokutový, který hráč s přehledem proměnil. Ještě před koncem první půle se trefil ve 42. minutě Michal Těžký a následně potom i ve 43.minutě skóroval po hezké individuální akci Martin Opatrný. Po přestávce oba týmy nastoupily ve stejných sestavách jako na začátku utkání průběh utkání se vyvíjel v podobné stylu jako v první půli. Až v 65.minutě po pěkné střele ze střední vzdálenosti vstřelil do sítě hostujícího týmu již svůj druhý gól domácí kanonýr  Novák. V 67. minutě musel rozhodčí zápas přerušit, po nezaviněném střetu byl zraněn hráč domácích Lukáš Bouzek a bylo nuceno  zavolat záchranou službu,která hráče ošetřila a odvezla z poraněným levého kotníku do klatovské nemocnice...Hráči obou týmu přejí zraněnému brzké a co nejméně bolestné uzdravení a návrat na fotbalové hřiště. Po přerušení byl zbytek utkání v poklidu hráči hostujícího týmu si vytvořili několik šancí,které bohužel již nedokázali proměnit

Branky: 3.Průcha Vlastimil, 7.Bouzek Lukáš, 37. a 65. (PK) Novák David , 42.Těžký Milan, 43.Opatrný Martin. ŽK  2:1, diváků: 50, rozhodčí: Hovorka Milan

VÍCE FOTO Z UTKÁNÍ   Z D E

Dlažov -  Vrhaveč B 2: 0 ( 2: 0)

Eduard Duda

Vyrovnané utkání ve kterém měli více šancí hosté,ale branky dávali hráči Dlažova. Velký podíl na vítězství měl brankář domácích Augustýn Kůra.

Branky: Jarko Josef, Šít Martin; ŽK: 1:1  . Diváků: 20 . Rozhodčí: Husník Václav.

Ježovy -  Bezděkov B 0: 2 ( 0: 1)

Branky: 38. a  68. Tuček Jindřich 2; ŽK: 1:3  . Diváků: 30. Rozhodčí: Vondráček Václav..

Křenice -  Strážov B 4: 1 ( 1: 1)

Branky: 20 a 87. Roneš Pavel 47. Černý Miroslav,59. Bäuml Daniel – 25. Janda Václav; ŽK: 2:0  . Diváků: 20.Rozhodčí: Jarka Josef.

Zavlekov – Měčín B  1 : 2 (1 : 2)

Jaroslav Soumar

Zbytečná penalta a nedorozumění v obraně Zavlekova pomohlo hostům k zisku třech bodů.

Branky: 16. Jiříček Petr – 30. Votípka Radek(PK), 44. Tureček Jiří Rozhodčí : Bala. Diváků: 60. ŽK: 0:1.

1. Plánice             11   9   1   1   54 : 14    28  ( 13)

2. Měčín  B            11   7   2   2   27 : 15    23  (  5)

3. Zavlekov            11   7   1   3   37 :  7    22  (  1)

4. Vrhaveč B           11   6   3   2   21 : 10    21  (  6)

5. Ježovy              11   6   1   4   29 : 23    19  (  4)

6. Dlažov              11   5   1   5   19 : 27    16  ( -2)

7. Křenice             11   4   1   6   27 : 31    13  ( -5)

8. Strážov B           11   3   1   7   14 : 31    10  ( -2)

9. Bezděkov  B         11   3   1   7   16 : 35    10  ( -5)

10. Janovice B          11   3   1   7   16 : 40    10  ( -8)