Dohrávka KP : Chanovice – Chrást

Beránek rozhodl - bod zůstane  doma

V Chanovicích se sehrávalo ve středu utkání odloženého  16.kola. Domácím se podařilo s velkým favoritem z tohoto klání vytěžit bod, když velký podíl na něm má autor obou branek Chanosu Vlasta Beránek. První kontaktní gól kterým snížil na 1:2 dal z penalty, druhou v závěru střelou z voleje rozhodl o tom, že bod zůstane doma.

Chanovice – Chrást  2 : 2 (0 : 2)

Jiří Štěrba

Domácí doslova vydřeli bod s velice silným soupeřem. Hosté měli v prvním poločase místy až drtivou převahu, ale první velkou šanci měl Čadek, kterému rozhodčí neuznal podle diváků regulérní branku kvůli postavení mimo hru. Ihned z protiútoku dali první branku autorem byl Tyr. Dále hosté se usadili na půlce domácích až se jim povedlo v 31 minutě vstřelit druhou branku Brýlou. Když rozhodčí odpískal poločas, tak si domácí oddechli. Do druhé poloviny zápasu domácí mužstvo přidalo na důrazu a na bojovnosti a začalo vyrovnávat hru. V 67 minutě se uvolnil Beránek a šel sám na brankáře hostů. Jeden se stoperů hostů ho ze zadu srazil a byl rád, že viděl jenom žlutou kartu. Sám Beránek kopal pokutový kop, který proměnil. 1 :2. Hosté znervózněli a začali se bát o výsledek. Domácí stupňovali tlak. Po centru z levé strany se uvolnil Beránek a střelou z voleje nedal brankáři hostů šanci. Závěrečný tlak hostů domácí přečkali a vybojovali velice cenný bod ze silným soupeřem.

Branky: 67. PK Beránek, 82. Beránek -  16. Tyr, 31. Brýla. Rozhodčí : Malinčák. Diváků : 100. ŽK 1:4

Sestava domácích: Moravec, Šimsa, Čadek, Pavlovský, Beránek, Solový/61.min. Beneš/, Plolena/79.min. Šlehubr/, Houška, Kostka, Žák/85.min.Frk/, Pícka

1. Koloveč             19  12   2   5   61 : 19    38  (  8)

2. Rokycany            19  10   6   3   35 : 17    36  (  6)

3. Chrást              19  10   5   4   44 : 26    35  (  5)

4. Holýšov             18  10   3   5   31 : 24    33  (  6)

5. Rapid Plzeň         19   9   5   5   32 : 22    32  (  2)

6. M. Touškov          18   9   4   5   38 : 32    31  (  7)

7. Přeštice            18   9   2   7   33 : 24    29  ( -1)

8. Stříbro             19   9   1   9   36 : 39    28  ( -2)

9. Vejprnice           19   6   6   7   28 : 35    24  ( -6)

10. Bolevec             18   6   5   7   31 : 36    23  ( -1)