---

Nýrsko – Nýřany    4 : 2 (1 : 1)

Branky: Flor, Ritschel, Kovacs I., Jánský – Říha 2. Rozhodčí: Král. Diváků:30.

Poděvousy – Horažďovice  1 : 5 (0 : 1)

Domácí drželi s lídrem tabulky krok pouze první poločas. Po té herně i fyzicky odpadli a favorit dotáhl zápas podle očekávání do vítězného konce. Střelecky se mohl výrazněji zapsat do utkání Václav Šmat, když  proměnil pouze dvě z  dalších  gólových šancí.

Branky: Bláha – Šmat Václav 2, Sova Jan, Nauš Josef , vlastní

Pačejov – Měčín  4 : 1 (1 : 1)

Tomáš Benda

Domácí celek od první minuty diktoval tempo zapasu.Otázkou bylo,kdy se mu podaří vsítit první branku. Ta přišla ve 20. minutě, kdy po učebnicové akci do prázdné brány doklepával Jára Kubaň. O pět minut později promluvili do vývoje zápasu i hosté, kdy po chybě domácího stopera srovnali na poločasových 1:1. Ve druhém poločase už nebylo vidět tak vysoké tempo, jako v prvním, ale o to víc se diváci dočkali gólů. V 50. minutě nejprve stoper Milda Kuban po nacvičeném signálu krásnou hlavičkou zvýšil na 2:1, poté následovala patnáctiminutovka  v podání našeho nejlepšího střelce Jardy Kubaně, který dvěma přesnými projektily završil svůj hattrick. V samotném závěru se Měčín pokusil ještě zvrátit velikonoční brankovou nadílku, ovšem v cestě mu stála domácí opora brankář Ondra Štěpán. Utkání řídil s naprostým přehledem a respektem sudí pan Velíšek z Nepomuku.

Branky: Kubáň J. 3, Kubáň M.  .