KPD (předehrávka), KSD – skupina A 19.kolo 3. – 4.4.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

V PŘEDEHRÁVCE ZÍSKAL LÍDR TABULKY BOD

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání zajížděli dorostenci TJ Sušice na horkou půdu Senca Doubravka.Starší si vezou domů bod ,když o vedení přišli až v 88 min.utkání.Mladší na své vrstevníky nestačili a po bezbrankovém poločase nakonec prohráli o dvě branky.

.

---

STARŠÍ   DOROST

SK Senco Doubravka - TJ Sušice 1 : 1 ( 0 : 0 )

Branky:88.min.  Vůch Egon - 71 min. Fuchs Tomáš,rozhodčí:Plzák - Kastl ,Pašek.ŽK 4 : 2 sestava TJ Sušice:Ludvar - Kodýdek ,Kojzar ,Lašek ,Mužík - Málek ,Jech ,Šablatura(46 Franěk),Králík -Varga(89 Klíma),Fuchs .

---

MLADŠÍ  DOROST

SK Senco Doubravka - TJ Sušice 2 : 0 ( 0 : 0 )

Rozhodčí:Kastl -Plzák ,Pašek ,ŽK 1 : 1 ,sestava TJ Sušice Janda - Šoural ,Kratochvíl ,Kodýdek ,Vrhel (70 Chudý) - Reitmaier (58 Tonner),Pojar ,Halas ,Kul (40 Chmelík) - Kliment ,Klíma (34 Skuhra).

---

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NÝRSKO ZA VÍKEND ZÍSKALO ŠEST BODŮ

V krajské soutěži dorostu měly týmy z Pošumaví mimo 19.kola na programu o prodlouženém víkendu také dohrávky odložených zápasů z úvodního jarního kola. Nejvíce vytěžila Okula Nýrsko která ze dvou zápasů sehraných o víkendu vytěžila maximum šest bodů. Naopak bodově vyšel naprázdno Měčín a Hrádek. První jarní zaváhání měl lídr tabulky z Horažďovic, který v odloženém derby doma s Pačejovem po výrazné převaze pouze remizoval. Tabulku po 19.kole vedou nadále Horažďovice před Startem, Luby, Pačejov je šestý, Nýrsko je osmé, Měčín je jedenáctý a Hrádku v neúplné tabulce patří 14.místo.

---

Nýrsko – Nýřany    4 : 2 (1 : 1)

Branky: Flor, Ritschel, Kovacs I., Janovský – Říha 2. Rozhodčí: Král. Diváků:30.

Poděvousy – Horažďovice  1 : 5 (0 : 1)

Domácí drželi s lídrem tabulky krok pouze první poločas. Po té herně i fyzicky odpadli a favorit dotáhl zápas podle očekávání do vítězného konce. Střelecky se mohl výrazněji zapsat do utkání Václav Šmat, když  proměnil pouze dvě z  dalších  gólových šancí.

Branky: Bláha – Šmat Václav 2, Sova Jan, Nauš Josef , vlastní

Pačejov – Měčín  4 : 1 (1 : 1)

Tomáš Benda

Domácí celek od první minuty diktoval tempo zapasu.Otázkou bylo,kdy se mu podaří vsítit první branku. Ta přišla ve 20. minutě, kdy po učebnicové akci do prázdné brány doklepával Jára Kubaň. O pět minut později promluvili do vývoje zápasu i hosté, kdy po chybě domácího stopera srovnali na poločasových 1:1. Ve druhém poločase už nebylo vidět tak vysoké tempo, jako v prvním, ale o to víc se diváci dočkali gólů. V 50. minutě nejprve stoper Milda Kuban po nacvičeném signálu krásnou hlavičkou zvýšil na 2:1, poté následovala patnáctiminutovka  v podání našeho nejlepšího střelce Jardy Kubaně, který dvěma přesnými projektily završil svůj hattrick. V samotném závěru se Měčín pokusil ještě zvrátit velikonoční brankovou nadílku, ovšem v cestě mu stála domácí opora brankář Ondra Štěpán. Utkání řídil s naprostým přehledem a respektem sudí pan Velíšek z Nepomuku.

Branky: Kubáň J. 3, Kubáň M.

Mrákov -  Luby  0 : 1.

Dobřany – Hrádek  2 : 1 (1 : 1)

Dohrávky 5. dubna

Horažďovice – Pačejov   1 : 1 (0 : 0)

Utkání probíhalo  za stálé, místi až  drtivé převahy domácích kteří z řady šancí vytěžili pouze jedinou v 56.minutě kdy šli gólem Nauše do vedení. Hosté velkou bojovností nadále odolávali, hráli na rychlé brejky. z nich jim vyšel ten poslední v nastaveném čase kdy V 93.minutě Kubáň vyrovnal .

Branky: 56. Nauš Josef – 93. Kubáň M. Rozhodčí: Pressl Václav. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Nýrsko – Poděvousy  5 : 2 (3 : 1)

Branky: Flor 2, Janovský, György, vlastní

Měčín   - Holýšov   2  :  5 (1 : 2)

Branky  za Měčín : Štampach , Šlajch     za hosty - Valachovič 3x , Konvalinka,Šmrha

Ž K   .1:1  rozhodčí Velíšek  30 diváků.

Další výsledky:  Spálené Poříčí – Horšovský Týn  2 : 1, Chotěšov – Blovice  4 : 3.

1. Horažďovice         19  15   3   1   80 : 16    48  ( 21)

2. Luby                18  14   2   2   62 : 20    44  ( 17)

3. Holýšov             17  14   0   3   79 : 25    42  ( 18)

4. Koloveč             16  13   1   2   74 : 23    40  ( 16)

5. Mrákov              18  13   0   5   62 : 34    39  (  9)

6. Pačejov             18  10   1   7   42 : 30    31  (  4)

7. Nýřany              19   8   3   8   44 : 43    27  (  0)

8. Nýrsko              18   7   0  11   57 : 56    21  ( -9)

9. Blovice             17   6   3   8   38 : 63    21  (  0)

10. Dyn.H.Týn           18   6   2  10   47 : 41    20  ( -7)