Přípravný fotbal 20. 21.3.2010

Přípravný fotbal    20. 21.3.2010

Hrádek – Dlouhá Ves   1 : 2 (1 : 0)

Domácí Svatobor měl po celé průběh  utkání více ze hry i brankových příležitostí, ale přesto neuspěl. Hosté dokázali vytěžit z minima maximum a po hodině hry dvěma góly otočili výsledek .

Branky : 13. Hubáček  -  60. A 75. Krejčí. Diváků: 40. Rozhodčí: Holeček Miroslav.

Nezamyslice – Železná Ruda    2:0  (1 : 0)

Janda Milan

Utkání se hrálo za krásného jarního počasí na velmi dobrém terénu. První poločas hráli lépe domácí a ujali se  vedení 1:0 . Do druhého poločasu nastoupili domácí v pozměněné sestavě a byli to hosté , kteří zlepšili hru ale  brankář Ritter Martin byl pro ně nepřekonatelnou překážkou. V 80 min přidali domácí druhý gól a bylo o zápase rozhodnuto.

Branky   Soutor Martin,Musil Ondřej;  Rozhodčí : laik.

Bolešiny – Strážov B  3 : 2 (0 : 2)

Branky za hosty : 2í. A 32. Čermák Josef. Hosté otočili výsledek po přestávce kdy padaly góly takto: 55. . 75. A 85.min.