VE FINÁLE SI TO ROZDAJÍ PAČEJOV SE ŠVIHOVEM

VE FINÁLE SI TO ROZDAJÍ  PAČEJOV SE ŠVIHOVEM

Miroslav Sedlmaier

Vratislav Krulich

Třetím kolem byla uzavřena ve skupinách základní  část prvního ročníku zimního turnaje TJ Sušice. Zápasy přinesly pouze jediný překvapivý  výsledek na úkor TJ Žichovice . Účastník 1.B třídy v něm neuspěl s týmem ze III.třídy Sokolem Malý Bor.Výsledky posledního kola určily dvojice pro nástavbovou část turnaje ve kterém se bude hrát v sobotu 20.března o  konečné pořadí v turnaji. O  7. místo  se střetne    Sokol Malý Bor   -  FK Dukla Janovice, o 5. místo     TJ Žihobce   s   TJ Žichovice,  o 3. místo     TJ Sušice "B"   -   Sokol Hradešice . Turnaj vyvrcholí finálovým duelem ve kterém si to  rozdají mezi sebou  týmy z 1.B třídy    Sokol Pačejov  a   FC Švihov.

Výsledky III. kola

SKUPINA    A

SOKOL  PAČEJOV - FK DUKLA  JANOVICE  4  :  0 (0 : 0)

První finalista turnaje Sokol Pačejov byl favoritem tohoto zápasu. Na očekávané vítězství se ale hodně nadřel. Dukla  která nastoupila pouze s deseti hráčích , s náhradním brankářem   a bez možnosti střídání kladla tuhý odpor. Dařilo se jí držet  čisté konto až do 70. minuty a závěru zápasu již střelecky dominoval Pačejov.

Branky:               70´ Václav Brůha, 77´ Pavel Polena, 80´ Miroslav Hlaváč, 84´ Petr Bobr

Rozhodčí: Josef Abrahám

SOKOL  PAČEJOV: Miloš Boř, Miroslav Hlaváč, Petr Pavelec (K), Josef Hlůžek, Zdeněk Marek, Petr Lavička, Václav Brůha, Zdeněk Jirka, Jiří Mrázek, Pavel Polena a Petr Bobr . Střídali: Josef Panuška, Milan Rohlíček a Jan Lád.

FK DUKLA  JANOVICE: Radek Fiala, Pavel Toman (K), Pavel Hráský, Josef Goldšmid, Petr Mašát, Václav Keřlík, Miroslav Urban, Jiří Macura, Tomáš Suk a Karel Kroupa.

TJ  ŽIHOBCE  - SOKOL  HRADEŠICE  1  :  8 (0 : 3)

Ve hře byl pouze v teoretické rovině souboj o druhé místo mezi TJ Žihobce a Sokolem Hradešice. Zde ale bylo po úvodní půlhodině za stavu 0:3 pro favorita z Hradešic jasno a bylo jen otázkou jakým skórem nakonec tento duel skončí.

Branky:               58´ Petr Páleník  -  17´ a 68´ Václav Kotiš, 26´, 27´ a 59´ Martin Florián,  61´ Jan Hnojský, 79´ František Šašek a 83´ Oldřich Starec

Rozhodčí: Radek Brůha

TJ  ŽIHOBCE : Luboš Peleška, Karel Harant (K), Milan Foltýn, Václav Matějovic, Michal Nemrava, Jaroslav Šimáček, Petr Páleník, Martin Skuhra, Jindřich Šimáček, Oldřich Nemrava a René Šikl.  Střídali: Petr Moureček, Martin Plechata, Milan Drobný, Zdeněk Koryťák a Martin Vepřek

SOKOL  HRADEŠICE: Ladislav, Ryba, Pavel Řezáč, Miroslav Lávička, Pavel Křesák, Leoš Vaněček (K), Jan Hnojský, František Šašek, Jiří Kopal, Oldřich Starec, Martin Florian a František Melka. Střídali: Václav Kotiš

SKUPINA    B

FC  ŠVIHOV  -  TJ  SUŠICE  „B“  3  :  2 (0 : 0)

Zajímavosti tohoto dramatického  zápasu přidalo na důležitosti také to, že šlo o to, který z obozu aktérů si zahraje ve finále tohoto turnaje.

Po bezbrankovém prvním poločase šla pět minut po přestávce do vedení sušická rezerva. Švihovu se podařilo dvěma slepenými góly mezi 63. A 65.minutou otočit výsledek, když je poslal do vedení z penalty Brož. Sušice B se ještě stačila po třech minutách rychle vrátit do hry vyrovnáním které zařídil Martin Šlais.  Poslední slovo ve vývoji skóre  měl Švihov , který pět minut před koncem rozhodl o tom, že do finále postoupí zásluhou  gólu Jiřího Schejbala.

Branky:               63´ Luboš Zdráhal, 65´ Ondřej Brož (PK), 85´ Jiří Schejbal  - -  50´ Martin Pintíř, 68´ Martin Šlais

Rozhodčí:  Josef Abrahám

FC  ŠVIHOV:Radek Tráva, Zdeněk Zadražil, Miroslav Kudjak, Petr Žák, Zdeněk Špatenka (K), Karel Bureš, Ondřej Brož, Zdeněk Biederman, Pavel Havlíček, Jaromír Osvald a Luboš Zdráhal .Střídali: Ladislav Pflug a Jiří Schejbal

TJ  SUŠICE  „B“:Jakub Kubů, Tomáš Kysilka, Milan Brož, Miroslav Bachroň, Jaroslav Šimeček (K), Štěpán Tuček, Václav Klíma, Lukáš Blažek, Zdeněk Lerch, Petr Chmelík a Martin Šlais. Střídali: Tomáš Studený, Miloš Nauš. Vlastimil Blažko, Jakub Novák a Martin Pintíř

SOKOL  MALÝ BOR  - TJ  ŽICHOVICE    4  :  3 ( 0 : 1 )

Favorizované Žichovice se nechaly ukolébat jednobrankovým vedením , které jim ale na konečný úspěch nakonec nestačilo. Fotbalový trpaslík z Malého Boru dvěma góly v posledních deseti minutách  dokázal otočit výsledek a se zvednutou hlavou a posíleným sebevědomím odcházel ze hřiště jako překvapivý vítěz.

Branky:               51´ a 84´ Jiří Kodýdek, 61´ Tomáš Kučera, 80´ Pavel Heřman  -  -  28´ Vítězslav Hájek, 59´ Jan Pecina, 74´ Oldřich Chod

SOKOL    MALÝ  BOR: František Chodl, Tomáš Kučera, Václav Dvořák, Pavel Kocum, Václav Melka, Milan Hlaváč, Pavel Heřman, David Dub, František Vodička (K), Miroslav Šipla a Roman Kulda. Střídali: Jiří Kodýdek, Lukáš Trubač, Stanislav Šašek a Zdeněk Duda

TJ  ŽICHOVICE:  Karel Sládek, Jiří Turek, Jiří Harenčák, Petr Pařízek, Vítězslav Hájek, Radim Šiška (K), Oldřich Chod, Karel Brož, Jaroslav Malý, František Švehla a Karel Piler . Střídali: Josef Jeřábek, Jan Pecina, Ladislav Šumpík a Petr Bala