PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 13. – 14.2.

PŘÍPRAVNÁ    UTKÁNÍ   13. – 14.2.

Na umělém trávníku III. generace v Sušici sehrány o víkendu další  přípravné zápasy.

Žichovice -  Chanovice  2 : 4 (2 : 1)

Po přestávce skórovaly pouze Chanovice které po prohraném první poločase dvěma góly otočilo výsledek . Branky za Chanovice : Kostka 2x, Solový, Šimsa. Rozhodčí  : Petr Bošek.

Hradešice – Dlouhá Ves  3 : 2 (1 : 0)

Duel dvou soupeřů z 1.B třídy měl několik zvratů ve skóre.  Dlouhá Ves  dokázala dvěma góly Frýdy  otočit jednobrankové vedení Hradešic z první půle ve svůj prospěch. Lepší koncovku v posledních  čtvrthodince  měly Hradešice které srovnaly na 2:2 a deset minut před koncem daly i vítěznou branky z penalty jejíž úspěšným exekutorem byl Jiří Kopal.

Branky:  30. Křesák, 76. Starec, 80. Kopal (PK) – 57. a 70. Frýda. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Josef  Abrahám. Diváků: 30.

Starší žáci :

TJ Sušice - TJ Přeštice 2 : 1 (0 : 0)

Mataše M.

Branky:  Svoboda Šimon 2 - Trnka ,Rozhodčí :Bošek ,diváků:40

Sestava domácích:Zetocha,Brabec ,Zíbar ,Greger ,Chudý ,Staněk ,Brož ,Kutil ,Kolář ,Svoboda , Švec,Lintner ,Skrbek ,Dlouhý ,Jelínek.