LUBY A MĚČÍN ODEHRÁLY NA TURNAJI V H.TÝNĚ PO TŘECH ZÁPASECH

LUBY  A MĚČÍN   ODEHRÁLY NA TURNAJI  V H.TÝNĚ PO TŘECH ZÁPASECH

Na druhém ročníku turnaje O pohár předsedy VV TJ Dynamo Horšovský Týn startují dva týmy z Pošumaví. Vedle Startu Luby který na tomto turnaji hrál v jeho premiérovém ročníku se ho zúčastní rovněž nováček 1.B třídy Sokol Měčín. Na místním hřišti s umělým povrchem  se hraje ve dvou skupinách po osmi účastnících.

Oba týmy z Pošumaví s společně celky Meclova, Klenčí, Postřekova, Domažlice B , Dynama H.Týn B a TJ Kostelec. Turnaj má za sebou odehraná první tři kola .

V prvním kole  Sokola Měčín ve vyrovnaném duelu vyhrál brankou Dušana Němce nad Spartakem  Klenčí 1 :0. Úspěšný vstup do turnaje  měli  i fotbalisté  Startu VD Luby kteří zvítězili nad domácí rezervou  Dynama 5:1. Za Start skórovali  dvakrát Smolík, dále Vandrovec, Papay a Turner. Za domácí dal čestný úspěch ve druhé půli skóroval Sušický.

Ve druhém kole Luby prohrály s kombinovaným týmem Jiskry Domažlice B 1 : 4, když autorem česné branky Startu byl Vandrovec.   Měčín góly Melána a Sucháně i podruhé  vyhrál , tentokráte porazil Meclov 2 : 1.

Také třetí kolo které bylo na programu v prvním únorovém víkendu bylo pro oba zástupce Pošumaví na umělém trávníku v Horšovském Týně úspěšné. Také po tomto kole pokračuje ve skupině B Měčín v turnaji bez ztráty bodu, kdy podle očekávání byl úspěšný s domácí rezervou . V utkání bohatém na branky padlo deset branek, z toho šest do sítě domácích. Autory branek za Měčín byli dvakrát Prokeš a Suchan, jednou skórovali  Eliáš a Jarda Krotký.  Střelcem všech čtyř  branek domácí rezervy byl  Mathauser.

Start Luby v tomto kole nastoupil proti Kostelci v silně kombinované sestavě se třemi dorostenci . Utkání skončilo 1 : 1 . Za start srovnal jednobrankový náskok  soupeře z první půle Pavel Smolík.