NA DOMÁCÍ PALUBOVCE ZÍSKALI POUZE JEDINÝ LIGOVÝ BOD

Představujeme tým Trivelu Klatovy zápasech  celostátní  futsálové lize -  Praha 19.12.2009

Chemcomex  -  Klatovy  :  klikni   ZDE

Klatovy - Bombarďáci  Větřní  :  klikni   ZDE

DOMÁCÍ PALUBOVCE ZÍSKALI POUZE JEDINÝ  LIGOVÝ BOD

Celostátní futsalová liga po odehrání sobotního kompletního 14. kola  začíná finišovat. Velkou šanci naplno zabodovat na domácí palubovce ve sportovní hale v Čapkově ulici měli sálovkáři Trivelu Klatovy . Ziskem pouhého bodu v úvodním zápase   s SF Sádek si domácí značně zkomplikovali situaci v tabulce. Z postupového 8.místa je odsunula Jilemnice, která v domácím prostředí dokázala  překvapivě bodovat s favorizovanými soupeři. Nejprve remizovala s vedoucím celkem ligy Benago Slavičín a po té dokonce zvítězila na čtvrtou v tabulce Novobank Polička .Po  tomto kole ztrácí hráči z města Pod Černou věží  na Jilemnici tři a na Sádek se kterým se  doma o body dělili mají dvoubodové manko. Jilemnice tak potvrdila zkušenost Trivelu z posledního kola před vánoční přestávkou, že hrát se dá opravdu s každým . Škoda jen , že to doma v prvním letošním ligovém klání nepotvrdili. Součastné 9.místo  by v konečné tabulce znamenalo pro Klatovy  místo účast  v play off   zápasy o udržení.

Výsledky :

SF TRIVEL Klatovy "A" - FS SÁDEK 2 : 2 (1 : 1)

Velmi vyrovnané utkání s mnoha nevyužitými šancemi na obou stranách skončilo dělbou bodů.

Branky : 9.  Petrželka František, 21.Mužík Petr - 2.Valta Jiří ,27 Švec Tomáš

ŽK 0 : 2. Počet chyb: 7:6. Rozhodčí: Kolář Jan  - Tůma Vítězslav  .

Foto z utkání Klatovy- Sádek 4x Klatovský deník   (David Kojan)

SF TRIVEL Klatovy "A" -  SK Goll Běloves 1 : 4 (1 : 1)

Domácí  se ujali vedení v 15.minutě brankou z pokutového kopu který bezpečně proměnil Mužík. Hosté do poločasu srovnali stav  Rompotlem. Přestože měli hráči Trivelu v dalším průběhu zápasu několik   měli několik slibných gólových šancí do kterých dostali Mužík, Hanzlík, Kopecký a Toman pozorná obrana hostů jim skórovat nedovolila. Naopak byli to hosté kteří dvěma góly  ve 22.a  32 Hlavou  a když v 35.minutě překonal velmi dobře chytajícího Vacka překonat Pejchal počtvrté bylo jasné, že  si své cenné vítězství nenechají  vzít.

Branky : 15 . Mužík Petr -  18. Rompotl Patrik ,  22. a 32. Hlava David,  35. Pejchal Jan. ŽK: 0:1, ČK: 0:1.

Počet chyb: 6 : 8. Rozhodčí: Hladík Pavel, Kolář Jan. Delegát: Harvalík Miroslav

Jedinou branku do sítě Běloves dal Petr Mužík pokutového kopu .

Dvojblok domácích Petrželka -Frous byl v souboji s útočníkem SK Goll  úspěšný.

Brankových příležitostí měly Klatovy dost, ale ani tato Mužíkova gólem neskončila.

Strážce svatyně Trivelu Pavel Vacek chytl výborně, zneškonil i tuto šanci běloveského hráče, ale přesto musel

čtyřikrát lovit míč ze své sítě a to jako kapitán týmu určitě nečekal.

Třetí nejlepší střelec základní části ligy Petr Mužík (v modrém) i přes svůj důraz před brankou soupeře

ser střelecky prosadil pouze gólem z pokutového kopu.

Výsledky dalších  zápasů hraných  v Klatovech : CHEMCOMEX Praha "A" - FS SÁDEK 6 : 1(3 : 0), CHEMCOMEX Praha "A" - SK Goll Běloves 7 : 0 (2 : 0

Do konce základní části ligové soutěže chybí tři víkendy  a v nich vždy dvě utkání. První dvoujutkání se hraje již v sobotu 16.ledna v Prachaticích kde je čeká mimo souboje s domácím Strabagem Lubryco Prachatice duel s Bombarďáky Větřní. O týden po té 21.ledna zajíždí Klatovy na horkou půdu do Zlína . Ve sportovní hale Novesty Zlín absolvují zápasy s prvním celkem tabulky Slavičínem a dalším aspirantem na prvenství Novobank Poličkou. Základní část ligy zakončí Trivel ve Stonavě  kde změří síly s domácími sálovkáři , kteří aspirují na medailové umístění a ukončí tuto část sezóny s dosud posledním celkem Klimco Darkovice.