KRAJSKÉ EXTRALIZE KRALUJE BÉČKO TRIVELU KLATOVY

KRAJSKÉ EXTRALIZE KRALUJE  BÉČKO TRIVELU  KLATOVY

Po čtyřech kolech krajské extraligy v sálové kopané  je na čele tabulky bez bodové ztráty a s přesvědčivým skóre 31 : 3  ligová rezerva Trivelu Klatovy.  V posledním kole  které se hrálo stejně jako ty předcházející Trivelu v Plzni utržil domácí Rapid  první porážku v novém  ročníku a byl to v provedení klatovského béčka nářez.

SF Trivel Klatovy „B“ - SKP Rapid Plzeň 9 : 1 (3:0)

Do svého druhého večerního zápasu vstoupili reprezentanti z města pod Černou věží daleko koncentrovaněji a soustředěněji. Důsledně bránili hráče soupeře a od půlící čáry neutralizovali jakékoliv náznaky šancí Rapidu. Vytvářeli si řadu šancí, které však opět trestuhodně neproměňovali. I tak byl stav po prvních deseti minutách zápasu díky trefám Pacnera, Mužíka a Václava Vacovského již 3:0. Tento stav vydržel až do poločasu a brankář Fišr si prakticky nesáhl na balon.

Do druhého poločasu hráči Rapidu nesložili zbraně a vysunutým bráněním si chtěli vynutit chybu hráčů Klatov. Jejich snaha se vyplatila v 19. minutě, kdy po chybné přihrávce zachytila dvojice Rapidu míč a s přehledem nabídnutou šanci proměnila. To bylo ale vše, co Rapid v tomto zápase zvládnul. Neboť od stavu 4:1 navyšoval skóre už pouze Trivel. Ten přidal během posledních deseti minut ještě pět branek. A jen díky mnoha neproměněným šancím nedosáhl Trivel svého prvního dvojciferného výsledku v sezóně. Jednoznačný výsledek, přesto byl překvapením, neboť Rapid ještě před dvěma lety v prakticky nezměněné sestavě celou krajskou soutěž vyhrál právě před Klatovy.

Řekl po zápasech hráč Trivelu Klatovy B Lukáš Helm: " Dnes jsme z pohledu výsledků odehráli zápasy s jasnou převahou našeho týmu, ale podle vývoje tomu tak rozhodně nebylo. Hlavně v prvním zápase jsme se dlouho střelecky trápili a vůbec jsme nehráli dobře v defenzivě. Všechny tři lacině inkasované branky mě velice mrzí, protože naší strategií bylo neinkasovat a obecně soupeře nepouštět do šancí. To se nám dnes, hlavně v prvním zápase vůbec nedařilo."

Dalším kolem bude krajská soutěž sálového fotbalu - futsalu pokračovat v neděli 10.ledna bude odehráno další dvojkolo v hale v Plzni na Lokomotivě na Slovanech. Jedním ze soupeřů v tomto kole bude velký rival klatovských futsalistů Střed klub Plzeň, jejichž hvězdou je zatím sedmibrankový střelec a hráč 1.FC Plzeň Bezdička.

Branky : 2 a 30. Pacner Jindřich, 6. a 21.Mužík Petr, 23. a 27.König Lukáš, 9.Vacovský , 18.Matějka T., 19.Němec J.,20.Helm.

V tabulce střelců branek figuruje suverénně na prvním místě klatovský Petr Mužík  s 13 góly před Václavem Bezdičkou (Střed klub Plzeň)  s 7 brankami a třetí  Fencl (Duppy team Plzeň) skóroval pětkrát.  Mezi kanonýry se dělí  o 5.místo další tři hráči Trivelu Klatovy B  Lukáš Helm, Lukáš König a Jindra Pacner.