Vánoční pálka zůstala ve Strážově

Vítězství ve vánoční pálce zůstalo doma

Sokol Strážov byl pořadatelem již 4.ročníku Vánoční pálky ve stolním tenise. Strážovská sokolovna po celý den byla dějištěm urputných bojů o zisk prvenství  v turnaji o které usilovalo 35 hráčů . Sítem kvalifikačních bojů  prošla nejdále dvojice,  domácí Josef Soušek a Kohout z Pocínovic.

Úspěšnější v tomto finálovém duelu byl Josef Soušek  a jeho zásluhou zůstala  palma vítězství poprvé v historii turnaje doma. Obhájce prvenství z minulého roku Jiří Kajinek z Nýrska  se musel spokojit při závěrečném vyhlášení výsledků s cenou za 3.místo kterou obdržel společně s Mírou Švátorou ze Sokola Mochtín.

Celkové pořadí: 1. Josef Soušek ( So Strážov), 2. Kohout (Pocinovice) ,3. Miroslav Švátora (So Mochtín), Jiří Kajinek( Nýrsko).

„ Letošní ročník se jak po sportovní tak organizátorské stránce vydařil. Oproti minulému ročníku kterého se zúčastnilo 48  hráčů  byl počet 35 startujících optimální . Prospělo to  ke sportovní úrovně kterou hodnotím jako velmi dobrou“  zhodnotil průběh této vánoční sportovní akce ze strážovské sokolovně řekl ředitel turnaje Karel Soukup  který dodal: „ Jsem rád, že poprvé vyhrál náš hráč , nic méně myslím si , že vyhráli všichni kteří si přišli o vánocích k nám zasportovat. Za to všem účastníkům děkuji  stejně jako všem sponzorům kteří se na této akci  podíleli.“

Vítěz turnaje Josef Soušek (vpravo Sokol Strážov) , vlevo ředitel turnaje Karel Soukup