KSD – skupina A 15. kolo 17, - 18.11.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

PĚT SE VEŠLO DO PRVNÍ  SEDMIČKY

Velmi příjemný je pohled z pozice  zastoupení Pošumaví týmy v krajské soutěži žáků.  Pět ze dvanácti účastníků  se seřadilo v pořadí 1. Klatovy B, 2. Hrádek, 3. Sušice B a dále na 6. místě Horažďovice a na sedmém  Svéradice  do tohoto místa . Bez ohledu na dohrávané odložené utkání Staňkov – Hrádek (hraje se 17.11.) je  jasné, že první tři místa  pomyslně putují do našeho regionu.

HORAŽĎOVICE – MRÁKOV   4 : 3 (1: 1)
Michael Forman

Horažďovické mužstvo bylo oslabeno o dva hráče základní sestavy ale i tak šlo do zápasu s cílem vyhrát. Domácí začali aktivněji než soupeř a měli několik šancí. Hra byla vcelku vyrovnaná a v polovině prvního poločasu se po neshodě hostující obrany s gólmanem dočkali domácí vstřelené branky kterou dal v 27.minutě Nauš. Po zaváhání domácího gólmana hosté vyrovnali  ve 39.minutě Ševčíkem na 1:1. Ve druhé polovině byli domácí výrazně lepším týmem a v 51. minutě hlavičkoval přesně Nauš - 2:1. Hosté zanedlouho srovnali Kellnerem po špatném odkopu Horažďovického gólmana. Další branku vstřelili domácí opět hlavou v 84. Tomášem Klímou ale hosté v 88.minutě  z rohu srovnali. V nastaveném čase v 92. minutě se z dálky trefil Forman a upravil na konečných 4:3 pro domácí.

Branky: 27. a 51. Josef Nauš  , 84. Tomáš Klíma, 90. Jakub Forman -   39. Ševčík M., 54. Kellener , 88. Dufek T. Diváků : 30. Rozhodčí: Kulhánek Milan. ŽK: 2:2. Diváků: 60.

NÝŘANY -  PAČEJOV   0 : 1 (0 : 0)

Hosté přestože hráli od 30.minuty o deseti když musel odstoupit jedenáctý hráč ze hry pro zranění dosáhli cenné výhry. O ní  se zasloužil autor jediné branky Kubáň. Velkou zásluhu na tomto úspěchu má i brankář Štěpán, který chytil domácím za bezbrankového stavu pokutový kop.

NÝRSKO – CHOTĚŠOV   8 : 1 (0 : 1)

HRÁDEK  - HOLÝŠOV     1 : 5 (1 : 2)

MĚČÍN  -   LUBY             1 : 4 ( 0 : 2)