ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ – starší , mladší 1. kolo 7. – 8.11.

ČESKÁ DIVIZE  ŽÁKŮ – skupina   A

SUŠICE SE ROZLOUČILA VÍTĚZSTVÍM

V posledním  divizním zápase první části ročníku ve kterém se Sušice vrátila zpět do divize  byl k vidění ze strany obou soupeřů kvalitní, bojovný fotbal. Domácí  šli  s rezervou Českých Budějovic důsledně za svým cílem , rozloučit se s úspěšným fotbalovým rokem 2009 vítězstvím a to se jim nakonec podařilo. Pro jarní část si tak zajistila solidní bodový základ sedmnácti bodů se kterými drží kontakt se středem tabulky, když na z 10.místa ztrácí na pátý Tábor pouhé čtyři body.

STARŠÍ   ŽÁCI

TJ SUŠICE  - DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE "B"  3 : 2 (2 : 0)

Pavel Hubáček

Na domácích bylo od počátku utkání vidět, že chtějí v posledním letošním divizním utkání bodovat naplno.Ale kvalitní soupeř si nějaký ten bodík chtěl ze Sušice odvézt taky.Proto byl k vidění bojovný fotbal se šancemi na obou stranách.První poločas se brankově prosadili jen domácí, když nejprve Harant dostal přihrávku do vápna za obranu, rychle si přihrávku zpracoval a pohotovou střelou na zadní tyč dostal domácí do vedení.Druhou branku vstřelil Svoboda, když dorazil brankářem vyražený míč do odkryté branky.Konec prvního poločasu si hosté vytvořili tlak, ze kterého vytěžili několik nebezpečných střel, ale brankář domácích Volák vše s přehledem pochytal.Začátek druhého poločasu opět patřil hostům a podařilo se jim snížit na 2:1. Tento stav ale netrval dlouho, když výborný Libor Kutil z 25 m překonal potřetí brankáře hostů.Hostům se ještě v závěru podařilo snížit, ale domácí si už vítězství pohlídali.

Branky za domácí : Harant, Svoboda, Kutil

Rozhodčí:Petržílka -Pressl,Bala,diváků:50.

Sestava Sušice: Volák, Brabec,Zíbar / Sedláček /,Greger, Dlouhý / Svoboda /, Novák, Brož, Harant, Kutil, Svoboda, Švec / Lintner /

1.  FK  Příbram B     13  10   2   1   56: 22    32 ( 11)

2.  Dukla Praha       13   9   2   2   38: 18    29 (  8)

3.  Doubravka         13   7   3   3   30: 14    24 (  6)

4.  FC Písek          13   7   3   3   16: 10    24 (  6)

5.  FK Tábor          13   6   3   4   24: 18    21 (  0)

6.  SK Č.Budějovice B 13   7   0   6   31: 32    21 (  3)

7.  Slavoj Podolí     13   7   0   6   25: 27    21 (  0)

8.  Vikt. Plzeň B     13   6   2   5   20: 14    20 (  2)

9.  Český lev Beroun  13   5   2   6   17: 24    17 ( -1)

10.  Sušice            13   5   2   6   21: 31    17 ( -4)

11.  Tachov            13   3   3   7   27: 37    12 ( -6)

12.  FK Hořovicko      13   2   4   7   20: 28    10 ( -8)

13.  T. Prachatice     13   3   1   9   17: 38    10 (-11)

14.  Vejprnice         13   0   1  12    9: 38     1 (-20)

MLADŠÍ   ŽÁCI

TJ SUŠICE - DYNAMO ČESKÉ  BUDĚJOVICE "B" 0 : 1 ( 0 : 1)

Domácí zaspali začátek zápasu a od 5. minuty prohrávali 1:0.Hosté, kteří působili fotbalovějším dojmem si ještě vytvořili několik slibných příležitostí, ale proměnit je již nedokázali.Postupem času se i domácí začali prosazovat a vytvářet si i nějaké šance.Proměňování šancí je ale jejich velká slabina a proto jeden gól hostů stačil na tři body.

Sestava Sušice: Volák Šoural, Hubáček / Hána /, Pavelec, Myslík, Vítovec, Heřman, Pojar, Sedláček, Dohnal, /Nový Jan /, Vichr / Nový Jakub /, Motl

Rozhodčí:Petržílka -Pressl,Bala,diváků:40.

1.  FC Písek          13  10   2   1   37: 12    32 ( 14)

2.  FK Tábor          13   9   2   2   41:  9    29 (  8)

3.  Český lev Beroun  13   9   1   3   37: 17    28 ( 10)

4.  T. Prachatice     13   8   3   2   58: 17    27 (  6)

5.  FK  Příbram B     13   8   2   3   26: 14    26 (  5)

6.  Vikt. Plzeň B     13   7   2   4   27: 22    23 (  5)

7.  Dukla Praha       13   6   3   4   23: 18    21 (  0)

8.  Slavoj Podolí     13   6   2   5   27: 22    20 ( -1)